Maciej Bledziewski na czele zimowej ligi tenisa ziemnego

Marcin Gołembiewski
W sali gimnastycznej w Wilkowicach trwają zimowe rozgrywki w lidze tenisa ziemnego.

W weekend rozegrano kolejne spotkania.Liderem rozrywek jest Maciej Bledziewski, który zanotował komplet siedem zwycięstw. Ma na koncie tylko jeden stracony set. Bez porażki i straty nawet seta jest Zbigniew Strzębkowski, który rozegrał jednak dwa mecze mniej.WynikiSobota: Arkadiusz Siedlecki - Michał Gallus 6:2 6:0, Arkadiusz Siedlecki - Krzysztof Matusiak 6:0 6:0, Maciej Bledziewski - Zbigniew Chrzanowski 6:2 6:0, Maciej Bledziewski - Krzysztof Matusiak 6:0 6:0. Niedziela: Dariusz Gaicki - Łukasz Jankowski 3:6 6:3 6:2, Dariusz Gaicki - Agnieszka Pawlak 6:0 6:0, Radosław Babiński - Maja Kochal 6:1 6:4, Radosław Babiński - Agnieszka Pawlak 6:0 6:0, Wiesław Antosiak - Maja Kochal 6:0 6:0, Wiesław Antosiak - Agnieszka Pawlak 6:0 6:0, Radosław Babiński - Ireneusz Kempiński 6:4 4:6 6:3, Wiesław Antosiak - Ireneusz Kempiński 6:4 6:2, Wiesław Antosiak - Krzysztof Matusiak 6:1 6:0.1.