Międzynarodowy turniej karate w Sieradzu [zdjęcia]

Reprezentanci Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate
Reprezentanci Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate redakcja
W Sieradzu odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin. Wystąpili zawodnicy z Włocławka i Lipna.

Sześć medalowych lokat wywalczyli reprezentanci Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate podczas Międzynarodowego Turniej Karate Kyokushin, który odbył się w Sieradzu.
Z podopiecznych Pawła Olszewskiego pierwsze miejsca zajęli: Magdalena Starczewska i Szymon Majewski w konkurencji kata wśród dziewcząt i chłopców 8-9 lat, a w kategorii wiekowej 10-11 lat triumfował Oskar Rzymski.
Na drugim miejscu sklasyfikowano Oliwię Górczyńską (10-11 lat). Trzecie lokaty wywalczyli Dawid Wenderlich (12-13 lat) oraz w kumite Kamil Sadowski w kategori młodzieżowców (70 kg).W punktacji ogólnej drużynowo LKKK został sklasyfikowany na wysokiej trzeciej pozycji.
W zawodach wystąpili także zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin.W konkurencji kumite junior Oskar Mazurkiewicz zajął drugie miejsce. Trzecią lokatę w kata wywalczył Adam Kruczkowski, a w zawodach wystąpili: Wiktor Grodzicki, Igor Mikołajczyk, Łukasz Zieliński, Samander Gulmalyiev, Piotr Grochulski.
Dodajmy, iż w zawodach wystąpiło 163 zawodników z 22 ośrodków.