Modelarze z Inowrocławia zdobyli 16 medali! [zdjęcia]

7 złotych , 7 srebrnych i 2 złote medale oraz 2 puchary - to laury jakie zdobyli zawodnicy Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych na konkursie w Lubaniu.

Na konkurs w Lubaniu ISMR wysłało trzech reprezentantów, którzy zawieźli tam modele własne jak i innych zawodników.
Wyjazd okazał się owocny i nasi zawodnicy zdobyli dwa puchary, 7 złotych medali, 7 srebrnych i 2 brązowe medale. Ponadto inowrocławscy reprezentanci uzyskali także dodatkowe wyróżnienia, na które zasłużyły kolejne dwa modele.
Nagrodzeni zostali Ensminger Bogusław (1 wyróżnienie), Kica Tomasz (2 złote medale), Kmieć Tomasz (2 złote medale), Mądry Grzegorz (1 srebrny medal), Myśliński Maciej (1 srebrny medal), Niedbała Michał (1 srebrny medal, 1 brązowy i 1 wyróżnienie), Siemiński Paweł (1 srebrny i 1 brązowy medal), Spiliszewski Adam (2 srebrne medale), Sroczyński Grzegorz (1 złoty i 1 srebrny). Stempowski Piotr (1 złoty), Wesołowski Jacek (1 złoty i Puchar Burmistrza Miasta Lubań). ISMR zdobyło także puchar za II miejsce w klasyfikacji zespołowej.
Statuetką ISMR został nagrodzony Michał Dosta'l z Rychnov (CZ), który obiecał wraz z kolegami przyjechać na Inowrocławski Konkurs Modelarski, który odbędzie się 20-22 kwietnia 2012.