Niekoniecznie złota rączka

Reklama
Reklama
Udostępnij:
Remont lub co gorsze, awaria, wiąże się zazwyczaj z koniecznością znalezienia odpowiedniego fachowca. W świadomości wielu osób wciąż pokutuje stwierdzenie, że najlepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie opinii znajomych czy rodziny.

Niestety często ktoś, kto malował u sąsiada, nie nadaje się do położenia nam glazury, pomimo zapewnień, że może to zrobić tanio i solidnie. I mimo, że sąsiad wychwala swojego specjalistę, to trudno nam zawierzyć, a tym bardziej zweryfikować jego umiejętności - bo laikowi raczej ciężko ocenić faktycznie posiadaną przez „eksperta” wiedzę i jakość wykonania prac.

Jedno miejsce - wielu specjalistów


W dobie szerokiego dostępu do Internetu i notorycznego braku czasu, najprościej i najsprawniej zasięgnąć informacji na odpowiednich serwisach, m.in. FachMistrz.pl. Jest organizacja która gromadzi sieć sprawdzonych fachowców i specjalistów wielu branż w różnych regionach Polski. Co jest niezwykle istotne, wszyscy fachowcy współpracujący z serwisem FachMistrz.pl są w procesie rekrutacji weryfikowani pod kątem jakości oraz terminowości wykonywanej pracy. Wszyscy specjaliści zobowiązani są do stosowania standardowego cennika FachMistrz, który jest dostępny dla klientów do wglądu na stronie www. Ponadto, co istotne, serwis współpracuje z Fundacją FachMistrz, która wspiera wymianę doświadczeń i wiedzy między fachowcami, a także organizuje szkolenia zawodowe i z jakości obsługi klienta. Całość projektu sprawia, że dobrzy specjaliści mają stały dostęp do zleceń, a klienci mają gwarancję usługi wykonywanej na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnej i uczciwej ceny.

Gama możliwości


Usługi remontowo-budowlane, serwis klimatyzacji, naprawy sprzętu AGD i RTV, serwisy komputerowe, ślusarze, mechanicy, hydraulicy, usługi elektryczne i telekomunikacyjne, serwis alarmów... Baza FachMistrz.pl stale się powiększa o nowe firmy i ciekawe branże - dlatego warto sprawdzać je na stronie internetowej. Klient, wybierając FachMistrza, ma do wyboru kontakt poprzez formularz na stronie, telefon lub SMS. Po otrzymaniu zlecenia, doradca przeprowadza krótką rozmowę z klientem, wyszukuje najlepszą ekipę i wysyła do klienta wiadomość potwierdzającą zlecenie (ze wszelkimi niezbędnymi danymi: nazwiskiem, nazwą firmy, danymi kontaktowymi oraz czasem przybycia fachowca pod wskazany adres). Klient, może liczyć na rzetelną wycenę i zakres robót jeszcze przed wykonaniem zlecenia, co z kolei pozwala na uniknięcie jakichkolwiek niejasności w trakcie jego realizacji. FachMistrz to zarazem proste i godne polecenia rozwiązanie dla każdego.

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Dodaj ogłoszenie