Olimpia na łopatkach. Przegrała wysoko z Arką Gdynia

Łukasz Szalkowski
Grudziądzanie przegrali przed własną publicznością z Arką Gdynia 0:3. Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania.

Olimpia od początku meczu dała się zdominować przyjezdnym. Grudziądzanie popełniali wiele błędów, w prostych zagraniach brakowało dokładności. Do przerwy gdynianie zdobyli trzy bramki, każdą po błędach piłkarzy z Grudziądza. W drugiej połowie Olimpia zabrała się do odrabiania strat, nie popełniała już tylu błędów w obronie, ale nie zdołała zdobyć żadnej bramki przez niedokładność "z przodu".Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę. W 56. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Alan, a w 90. minucie z boiska za faul taktyczny "wyleciał" Marcin Kaczmarek.Olimpia Grudziądz 0:3 Arka Gdynia                                             14' Alan                                             38' Marcus Vinícius                                             44' Paweł WojowskiOlimpia: 1. Łukasz Sapela - 25. Bartosz Jaroch (56, 17. Oskar Trzepacz), 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Dariusz Kłus (46, 18. Adam Cieśliński), 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski, 7. Robert Szczot (67, 11. Marcin Smoliński) - 21. Arkadiusz Aleksander.Arka: 24. Jakub Miszczuk - 2. Gláuber, 33. Alan, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius (73, 7. Łukasz Kowalski), 14. Michał Nalepa, 20. Bartosz Ława, 19. Grzegorz Lech (57, 6. Antoni Łukasiewicz), 25. Paweł Wojowski - 11. Michał Szubert (71, 17. Maciej Wardziński).Żółte kartki: Łabędzki - Alan, Warcholak, Kowalski.Czerwone kartki: Marcin Kaczmarek (90. minuta, Olimpia, za faul taktyczny) - Alan (55. minuta, Arka, za drugą żółtą).

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe