Ostatni sprawdzian Olimpii na remis

Łukasz Szalkowski
pomorska.pl
Podopieczni Dariusza Kubickiego zremisowali z Dolcanem Ząbki w ostatnim sparingu przed inauguracją wiosennej części sezonu.

Pierwszą bramkę na Stadionie Centralnym kibice zobaczyli już w 6. minucie. Było to samobójcze trafienie Matuszka. Goście wyrównali w 35. minucie - rzut karny pewnie wykorzystał Dariusz Zjawiński. W 40 minucie na prowadzenie ponownie wyszła Olimpia. Gola na 2:1 strzelił Robert Szczot.Wynik utrzymywał się niemal do końca spotkania. Tuż przed końcowym gwizdkiem wyrównał Mateusz Długołęcki.Olimpia Grudziądz 2:2 Dolcan Ząbki6' Szymon Matuszek (s)                                      35' Dariusz Zjawiński (k)40' Robert Szczot                                      90' Mateusz DługołęckiOlimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Bartosz Śmietanko, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko (46 Marcin Staniek), Adam Banasiak - Robert Szczot (58 Konrad Kaczmarek), Dariusz Kłus (46 Adrian Rakowski), Marcin Smoliński (61 Dariusz Gawęcki), Maciej Kowalczyk (46 Piotr Ruszkul), Maciej Rogalski (61 Marcin Woźniak) - Adam Cieśliński (87 Mateusz Wrana).Dolcan Ząbki: Rafał Leszczyński (46 Maciej Humerski) - Mateusz Długołęcki, Piotr Klepczarek, Łukasz Matuszczyk (46 Rafał Grzelak) - Łukasz Sierpina (72 Damian Świerblewski), Szymon Matuszek (72 Bartosz Osoliński), Bartosz Osoliński (46 Rafał Zembrowski), Adrian Łuszkiewicz (46 Grzegorz Piesio), Bartosz Wiśniewski (72 Tomasz Prejs), Damian Świerblewski (46 Paweł Tarnowski) - Dariusz Zjawiński (72 Szymon Lewicki).Żółte kartki: Cieśliński - Zjawiński, Długołęcki.