Piłka nożna: liderzy z Dębicy wygrali swoje mecze

Sławek Oskarbski
Piłkarze Igloopolu Dębica pokonali na własnym boisku Start Wola Mielecka 3-1, a Wisłoka Dębica wygrała z Wisłokiem Wiśniowa 4-1. Dębickie drużyny są wciąż na czele tabeli dębickiej klasy okręgowej.

Igloopol, który jest liderem, wygrał dzięki bramkom Adriana Brzostowskiego w 14, 18 i 35 minucie. Gola dla gości zdobył Grzegorz Bierzyński w 41 min.O punkt gorsza, zajmująca drugie miejsce w tabeli Wisłoka, do przerwy prowadziła 3-0 po bramkach Dariusza Kantora w 32 i 38 min. oraz Marcina Juszkiewicza w 44 min. Po przerwie gole zdobyli Juszkiewicz w 63 min. i dla gości Marcin Cisło w 79 min.Szczęścia nie miały Brzostowianka Brzostek, która przegrała w Ropczycach z Błękitnymi 0-2, oraz Czarnovia Czarna, która w Wielopolu Skrzyńskim uległa tamtejszemu Pogórzu 1-2. Natomiast w Sędziszowie Małopolskim Lechia zremisowała z Chemikiem Pustków 2-2.