PLH: Sanok pokonuje KTH 4:0

sport24.pl
KTH Krynica w dniu dzisiejszym podejmowało na własnym lodowisku Ciarko Sanok. Niestety miejscowi przegrali gładko rywalizację wynikiem 4-0.

Po bezbramkowej pierwszej tercji, w drugiej odsłonie ekipa Sanoka panowała niepodzielnie na tafli lodowiska w Krynicy wbijając gospodarzom aż trzy bramki. Sytuacja ta podcięła skrzydła miejscowym, którzy nie byli w stanie podjąć rywalizacji z nieźle spisujacym się zespołem z Sanoka. Bramki w drugiej odsłonie zdobywali kolejno Vozdecky, Leśnicki oraz Ćwikła. Zwycięztwo przyjezdnych w trzeciej tercji przypieczętował Rąpała i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4 dla drużyny gości.
Rywalizacja w grupie "B" jest tak naprawdę już zakończona. Wiadomo bowiem, że do play-off awansowały drużyny z Oświęcimia oraz Gdańska. Natomiast o miejsca w PLH na koniec sezonu walczyć będą ekipy z Torunia, Sanoka oraz Krynicy.

KS KTH - Ciarko KH Sanok 0:4 (0:0; 0:3; 0:1)

0:1 25:58 Vozdecky (Cacho)
0:2 26:48 Leśnicki (Poziomkowski,Bigos)
0:3 38:30 Ćwikła (Leśnicki,Bigos)
0:4 44:33 Rąpała (Valecko) 5/4