Pogoń 07 – Tur 3:1

Przez 65 minut piłkarze Tura Milejów wygrywali z Pogonią 07 Lubartów. Ostatnie 25 minut należało do drużyny Lubartowa.

W 65 minucie Kamiński wykorzystał „jedenastkę". Chwilę później Tur mógł odzyskać prowadzenie, ale Nakonieczny z rzutu karnego trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Potem bramkarz ekipy z Milejowa najpierw dał się przelobować Erwinowi Nogalowi, a później zaliczył popularnego „Boruca".  Pogoń 07 Lubartów – Tur Milejów 3:1 (0:1)Bramki: Kamiński (65 z karnego), Nogal (77), Kożuch (82) – Nakonieczny (40).Pogoń 07: Radzewicz – Łukiewicz, Kamiński, Cyranek (65 Włosek), Jankowski, Kijek (70 Klimkiewicz), Michna, Kuśmirek, Zawada, Nogal, Kożuch (89 Kuć).Tur: W. Herda – Roczon, Onyszko, Kowalski, Kubajka, Górski, W. Kozak, Bartnik, Walicki, Nakonieczny, Tracz.Żółta kartka: Kamiński. Sędziował: R. Kalinowski. Widzów: 50.