Nasza Loteria

POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Zespół Muzyczny Roku. Główna nagroda: 10 000 złotych!

DM
Głosowanie w konkursie Pokaż Talent! zakończone. Zobacz kandydatów do nagród w kategorii Zespół Muzyczny Roku. Na laureatów czekają występy lub prezentacje podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona przez nasz serwis, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz kolejny głosami naszych Internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla zespołów muzycznych.

- Wspólne granie daje niesamowitą przyjemność - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji POKAŻ TALENT! - Ale jednocześnie jest trochę trudniejsze niż występy solowe. Zapraszamy do zgłoszenia do naszej akcji duety i grupy muzyczne
niezależnie od tego, co grają i jak długo razem występują
.

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • WSZYSTKIE GATUNKI MUZYCZNE - wszystko jedno, czy gracie ostry rock, taneczne rytmy, czy muzykę klasyczną. Czekamy na zgłoszenia każdego zespołu, który czerpie przyjemność ze wspólnego grania i chce się zaprezentować w ogólnopolskiej skali.
 • SKĄDKOLWIEK JESTEŚCIE - poszukiwania talentów rozpoczną się w każdym powiecie naszego regionu. Najpierw laureaci zostaną wybrani w regionach łączących województwa, a następnie awansują do ogólnopolskich eliminacji i wielkiego finału.
 • JAKIEKOLWIEK MACIE DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno te zespoły muzyczne, które mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i te, dla których będzie to debiut.
 • JEŚLI ŚPIEWASZ TEŻ SOLO - ta kategoriach plebiscytu przeznaczona jest dla duetów i zespołów. Jednak członkowie grup mogą także wziąć udział w akcji POKAŻ TALENT! w kategoriach dla solistów - wokalistów i muzyków.
KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać talentów w każdym powiecie, zapraszając Czytelników i Internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (lipiec - wrzesień) - w głosowaniu publiczności zostaną wybrane zespoły, które wystąpią podczas gali akcji POKAŻ TALENT! i awansują do ogólnopolskiego finału.
 • WIELKA GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji i laureat głównej nagrody 10 000 złotych.
Czekają
nagrody finansowe

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Pięć zespołów, które w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach ogólnopolskich, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Dodatkowo trzy zespoły, które w eliminacjach ogólnopolskich - otrzymają najwięcej głosów, zdobędą:

 • zaproszenie na występ podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • zaproszenia dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Zespół, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Zespół Muzyczny Polski 2023,
 • nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Marta Gromowska
tel. 519 503 627
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto