Pomorzanin przegrał mecz na szczycie z Pogonią

Pomorzanin mimo bardzo dobrej postawy uległ na wyjazdowym spotkaniu liderowi tabeli 3:1. W 24 minucie bramkę dla gości strzelił Ciężkowski. Niestety w 46minucie, gospodarze zdołali strzelić bramkę i chociaż był ewidentny spalony, bramkę zaliczono. Kolejne padły w 81 i 83 minucie.

Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:1)Jarosław Plewa (45), Rafał Laks (81, 83) - Patryk Ciężkowski (24)
Kolejka 11 - 8-9 października
Włocłavia Włocławek 3-1 Flisak ZłotoriaPogoń Mogilno 3-1 Pomorzanin ToruńGopło Kruszwica 3-1 Unia GniewkowoLegia Chełmża 3-1 Szubinianka SzubinLTP Lubanie 1-3 Start WarlubieUnia Solec Kujawski 2-2 Grom OsieStart Radziejów 0-4 Krajna Sępólno KrajeńskieNoteć Łabiszyn 1-3 Chełminianka Chełmno
Kolejne spotkanie piłkarze Pomorzanina rezegrają z Gopłem Kruszwica. Początek spotkania o godzinie 13:00. Zapraszamy
Kolejka 12 - 15-16 października
Flisak Złotoria - Chełminianka ChełmnoKrajna Sępólno Krajeńskie - Noteć ŁabiszynGrom Osie - Start RadziejówStart Warlubie - Unia Solec KujawskiSzubinianka Szubin - LTP LubanieUnia Gniewkowo - Legia ChełmżaPomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?