Porażka Anwilu Włocławek w debiucie Mutapcicia. Feralna druga kwarta w Słupsku

estka
W 10. kolejce TBL Anwil Włocławek przegrał w Słupsku z Energą Czarnymi 86:95. Był to debiut w roli trenera włocławian Emira Mutapcicia.

Anwil wygrał trzy kwarty, ale druga część spotkania okazała się decydująca dla losów tej rywalizacji. Włocławianie przegrali drugie 10 minut aż 10:34 tracąc z rzędu 20 punktów
Zapis relacji na żywo z tego meczu
Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek 95:86 (22:27, 34:10, 18:21, 21:28)ANWIL: Pluta 15 (1), Jovanović 11 (1), Thomas 9, Miller 5, Majewski 4 oraz Hicks 20, Berisha 15 (3), Thompson 7 (1), Modrić 0.
Materiały z prezentacji Emira Mutapcicia kliknij TUTAJ
We wtorek Anwil zagra w Berlinie z Albą, następnie 21 grudnia zmierzy się przed własną publicznością  z Pepsi Caserta w także ramach Pucharu Europy. Następny mecz ligowy włocławian czeka już  w 2011 roku. Na inaugurację II rundy Anwil w Warszawie 2 stycznia zagra z Polonią.