PRZEbij samego siebie, zagraj nam na nerwach i wygraj nagrody! [KONKURS]

Materiał partnera zewnętrznego
materiały prasowe Tiger
Zbliża się kolejny weekend, czyli wiadoma okazja do baletu. Szykujcie swoje słowiańskie przykuce i selfie sticki, bo Tiger do was wraca z konkursem. Do wygrania zapas puszek od Tygrysa oraz imprezowe chusty, a PRZEnajlepszy przejmie też TIGEROWEGO Facebooka także jest o co walczyć!

Dobra impreza nie jest zła - jak mawia wielu królów parkietu. Słabe podrygi przy klubowym disco-fiasco czy falowanie z zapalniczką przy nutach smętnych hitów pościelowych dostają bana na to lato. Po co w ogóle wychodzić z chaty, jeżeli nie na iście zacny PRZErave całonocny, który będziesz pamiętać nie tylko ty, ale wszyscy w promieniu stu metrów od twoich występów? Zespół specjalistów Tigera, zwanych również starymi wyjadaczami imprez, opracował specjalną terminologię, która usprawnia coaching w koncertowych tematach. Jeżeli jesteś PRZEimprezowiczem, to znaczy, że zawsze dostrzegasz znak STOP na drodze swojego szaleństwa, tak aby móc mu pomachać na do widzenia. Łamiesz zasady, ale nie jesteś frajerem, a raczej PRZEstrategiem wysmakowanego melanżu w dobrych rytmach, po którym wszyscy chcą mieć z Tobą tagi na fotkach.

Żeby nie zamulać uderzamy w bąbelkowe tony i łapiemy nowe puszki z Tigerami. Tiger speed da Ci kopa na koncertowo, a wersja Vitamin Attack wkroczy do akcji, gdy zaczniesz niebezpiecznie skłaniać się do pomysłu zakończenia zabawy. Fighter to dla tych, którzy mają targety do wyrobienia, na przykład walka o rozdawkę od Tigera! Żeby tego było mało, prawdziwi Rasta nie obejdą się bez tigerowej puszki Reggae, a normcorowcy powrócą do natury i dobrych obyczajów ze smakiem Nature.

PRZEbij samego siebie, zagraj nam na nerwach i wygraj nagrody! [KONKURS]

Jeżeli jesteś chodzącą manufakturą wybornych sucharów, po których niejeden z Twoich ziomali się porządnie skichał, to zadanie jest dla Ciebie. Zapodaj nam wakacyjnego suchara, który będzie lepszy niż hity Ich Troje i dowcipy Karola Strasburgera razem wzięte.

Do wygrania spory zapas Tigerów, który orzeźwi i postawi do pionu, imprezowe chusty, które zdążyliście już poznać i pokochać, dzięki naszym klipom, a przede wszystkim PRZEjęcie naszego Facebooka, by poczuć internetowy fejm.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia (niedziela) do godziny 23.59. Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem.

Regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem

Dodaj ogłoszenie