Przerwane serie włocławian [porażka Włocłavii, remis Lidera]

Marcin Gołembiewski
białe koszulki - stracił pierwsze punkty w tym sezonie
białe koszulki - stracił pierwsze punkty w tym sezonie Wojciech Alabrudziński
W sobotę 10. ligowe mecze w tym sezonie rozegrały zespoły piłkarskie z Włocławka.

Pierwszą porażkę od 8. kolejek zanotowała Włocłavii, która uległa w Toruniu Pomorzaninowi. O wyniku zadecydowało nieporozumienie nieporozumienie Ibrahima Tandjigory i Bartłomieja Fetera w 7 minucie. Włocłavia szczególnie w drugiej połowie miała przewagę, a nie potrafiła doprowadzić do remisu.
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z MECZU POMORZANIN - WŁOCŁAVIA ORAZ INNE WYNIKI 10. KOLEJKI 4 LIGIPomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek 1:0 (1:0)WŁOCŁAVIA: Tandjigora - Szczęsny, B. Feter, Suchomski, Piotrowski - Tłuchowski (70, Haberski), Goc (86, Ewert), Frąckowiak ż (46, Stasiak), Lamparski (73, Śmigiel) - J. Feter - Thiakane.
Pierwsze punkty w tym sezonie stracił Lider przewodzący w piątej lidze. Włocławianie zremisowali z wiceliderem z Izbicy Kujawskiej. Już w 9 min. po strzale Mariusza Gawrońskiego goście wygrywali 1:0. Włocławianie wyrównali w 65 min. po strzale Kamila Pyczki.ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z MECZU LIDER - KUJAWIANKA ORAZ INNE WYNIKI 10. KOLEJKI 5 LIGI
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 1:1 (0:1)LIDER: Kazimierczak - Gańczak, Czułkowski, G. Skowroński, Czaplicki (55, Rutecki) - Ochidi, Różycki, Kleczkowski (46, Czerwiński), Ling - Kamil Pyczka. Ł. Pałczyński.Mecz w poniedziałek (godz. 20.15) będzie retransmitowany w TV Kujawy dostępnej także na stronie internetowej www.tvkujawy.pl