Rafał Lisota strzela gole, Mień Lipno wygrywa w IV lidze kujawsko-pomorskiej

Rafał Lisota ma na koncie 9 goli
Rafał Lisota ma na koncie 9 goli Wojciech Alabrudziński
Wreszcie ligowe boiskowe zwycięstwo zanotowała Mień. W meczu 12. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej lipnowianie pewnie pokonali Noteć Łabiszyn. Gole zdobył Rafał Lisota.

Wreszcie ligowe boiskowe zwycięstwo zanotowała Mień. Lipnowianie pewnie pokonali Noteć Łabiszyn. Już w 5 min. Radosław Fodrowski wykorzystał podanie Tomasza Gajdy i Mień objęła prowadzenie. W 23 min. trafił wreszcie Rafał Lisota i stało się jasne, że gospodarze zanotują wygraną. Czytaj - Remis Włocłavii z Unią Gniewkowo, którego nic nie tłumaczy! Drużyna z Lipna wszystkie boiskowe wygrane w tym sezonie odnosiła zawsze gdy, choć jedną, bramkę zdobywał Lisota. Najskuteczniejszy strzelec zespołu wykorzystał podanie Fodrowskiego i podwyższył na 2:0. Gości stać było tylko na kontaktowe trafienie. Dziesięć minut po przerwie tym razem podawał Lisota, a na listę strzelców wpisał się ponownie Fodrowski. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił i swoją dziewiąta bramkę w sezonie zdobył Lisota. Po dalekim zagraniu bramkarza Andrzeja Ziemiańczyka, który w pierwszej połowie popisał się kilkoma udanymi interwencjami. W sobotę Mień w derbach zagra w Izbicy Kuj. Zapowiadają się duże emocje. W sobotę Mień zagra w Izbicy Kuj. z Kujawianką, która w sobotę przegrała ze Startem Warlubie. Więcej o meczu tutaj.MIEŃ: Ziemiańczyk - Serafin, Trzciński, Szarpatowski, Frąckowiak, Kmieć, Gajda (46, Gralak), Fodrowski (75, Kępiński), Gołębiewski, Budziński (85, Śmigiel), Lisota.WALKOWER DLA MIENI W MECZU Z UNIĄ JANIKOWO - TUTAJGole (9) Lisoty w tym sezonie1. kolejka - 11.08.2012 rMień Lipno - Flisak Złotoria 3:1 (0:0), Śmigiel (57, karny), Lisota (67), Zaborowski (75) - Drwięga (89);3. kolejka - 18.08.2012 r.Mień Lipno - Szubinianka Szubin 4:1 (1:0), Lisota (29, 79), Śmigiel (58), Kępiński (80) - Wiśniewski (73);4. kolejka - 25.08.2012 r.Krajna - Mień 0:3 (0:0), Lisota 2 (52, 77), Kępiński (83);7. kolejka - 8.09.2012 r.Mień - Unia G. 3:1 (1:0), Lisota 2 (57, 73), K. Frąckowiak (16) - K. Tomaszewski (60);12. kolejka - 13.10.2012 r.Mień - Noteć 4:1 (2:1), Fodrowski 2 (5, 54), Lisota 2 (23, 90+1) - Kośmider (38);Mień - 6 zwycięstw (jedno przyznane walkowerem), 2 remisy, 4 porażki