Sportino wygrywa po raz piaty z rzędu. Znicz Basket - Sportino 69:75

Koszykarze Sportino mają teraz niezwykłą zwycięską passe. W wyjazdowym meczu koszykarze pokonali drużynę MKS Znicz Basket Pruszków 76:69.

Podopieczni Aleksandra Krutikowa od pięciu kolejek są niepokonani. Wczoraj ograli w Pruszkowie miejscowy Znicz 76 do 69.
Inowrocławianie znów zagrali rewelacyjnie w końcówce. Po trzech kwartach Znicz prowadził 7 punktami. Ostatnią kwartę Sportino wygrało jednak aż 23 do 9. Inowrocławianie odcinali od podań najskuteczniejszych zawodników gospodarzy i zmuszali do rzutów tych, którzy grali słabiej. Ta taktyka przyniosła sukces.
Najwięcej punktów dla Sportino zdobyli: Wiaczesław Rosnowski 18, Łukasz Żytko i Wojciech Żurawski po 14 oraz Jacek Sulowski 13. Na "deskach" najlepiej spisał się Aleksander Lichodzijewski, który zebrał 10 piłek.