Tancerze z Inowrocławia odnieśli sukces w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle

3 kwietnia br. w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle, na którym znaczące sukcesy odnieśli tancerze reprezentujący Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.

W kategorii Hip-Hop SOLO do lat 11 w gronie 30 zawodników IV miejsce zajęła Wiktoria Zawieja, III Martyna Hopcia, II Weronika Kuś, a I Natalia Hankiewicz. Wszyscy reprezentują Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław.
W kategorii Hip-Hop SOLO 12-15 lat w gronie ponad 40 zawodników V zajęła Małgorzata Kućmierz, IV Wiktoria Stasiak, a III Natalia Janiszewska. Wszystkie dziewczyny ze Szkoły Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław. W kategorii Hip-Hop SOLO pow. 15 lat w gronie 30 zawodników VI miejsce zajęła Marta Rydzińska, natomiast IV Marta Tomaszewska. Dziewczyny reprezentują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.
W kategorii Hip-Hop duety do lat 11 zwyciężyły reprezentujące Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY Agata Marcinkowska i Sara Wybrańska. W kategorii Hip-Hop duety 12-15 lat II miejsce zajęły Natalia Hankewicz i Natalia Janiszewska, a III Wiktoria Stasiak i Weronika Kuś.
W kategorii formacje Hip-Hop 12-15 lat zwyciężyła grupa CRIPS reprezentująca Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław. W kategorii Formacje Hip-Hop pow. 15 lat I miejsce zajęła grupa SCRATCH reprezentująca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.
Trenerem wszystkich w/w tancerzy jest Monika Cichocka.
Na tym samym turnieju w kategorii Break Dance SOLO do lat 15 zwyciężył Jakub Cieśliński, a brązowy medal zdobył Robert Szypura. W kategorii Break Dance SOLO pow. 15 lat srebrny medal zdobył Aleksander Owczarzak. Chłopcy reprezentują Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY i trenują pod okiem Pawła Juniewicza.