Trener Kubicki blisko rekordu Polski w pływaniu na 1500 m

Włocławski Klub Nurkowy JACQUES
Trener Leszek Kubicki z podopiecznymi
Trener Leszek Kubicki z podopiecznymi Wojciech Alabrudziński
W dniu 5.12.2011r w Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego Młodzików w Pływaniu oraz VI Mikołajkowe Zawody w Pływaniu 5:12:2011r.

Podopieczni Leszka Kubickiego i Aleksandry Nawlickiej zdobyli 16 medali z czego 5 złotych, 7 srebrnych oraz 4 brązowe.Nowakowski Wojciech 25 motylkowy 20:23 I mNowakowski Wojciech 25 m dowolny 17:03 I mBarczykowski Wojciech 25 grzbietowy 21:24 II mBarczykowski Wojciech 25 m klasyczny 24:46 II mPawlak Jagoda

1:11:54 IImĆwiklińska Julia
200m klasyczny 3:31:46 III mŚlufiński Aleksander 200m zmienny 2:54:84 IIImGlonek Maciej

200m zmienny 3:02:11 II mDoskonały wynik osiągnął również trener zawodników który wystartował na Zimowych Mistrzostwach Polski Mastersów które odbyły się na nowo otwartych Termach Maltańskich w PoznaniuKubicki Leszek 1500 dowolny 22:29 I miejsce (otarł się o rekord Polski który wynosi 22:22)Kubicki Leszek 400 dowolny 5:35 I miejsce Kolejny udany występ odnotowali na swoim koncie zawodnicy Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques. W rozegranych w dniu 26.11.2011 roku Mistrzostwach Województwa Kujawsko Pomorskiego Młodzików12 letnich w Brodnicy Marcin Zasada zdobył dwa medale złoty i srebrny i zajął III miejsce w klasyfikacji ogólnej spośród wszystkich startujących zawodników.Marcin okazał się bezkonkurencyjny na dystansie 50 metrów stylem dowolnym ustanawiając nowy rekord życiowy 29.56, natomiast na 100 m stylem dowolnym zajął drugie miejsce ustanawiając także nowy rekord życiowy wynikiem 1:05,65Udany start zaliczyła również siostra Marcina – Marta Zasada ustanawiając dwa nowe rekordy życiowe na 50 i 100 m stylem dowolnym zajmując V i VII.W Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu 11 latków które odbyły się w Bydgoszczy wystartował Olaf Gębka. Na 400m stylem dowolnym zdobył srebrny medal i uzyskał bardzo dobry czas 5:32.00 ustanawiając rekord życiowyKolejnym sprawdzianem dla zawodników naszego klubu będą Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego Młodzików, które odbędą się 6 grudnia w Bydgoszczy. Zawodnikom życzymy powodzenia i gratulujemy udanych startów.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani