Triumf Gimnazjum nr 2 w Vacuum Tech Cup

Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2
Przez dwa dni w sali SP nr 2 przy ul. Żytniej trwał halowy turniej piłki Vacuum Tech Cup. Pierwsze miejsce zwycięstw wywalczyli gospodarze, zespół Gimnazjum nr 2.

Vacuum Tech CupWynikiWtorekG 1- G 8 1 : 0G 2 G 7 1 : 2G 11 G 14 0 : 7G 4 G Długosz 3 : 1G 8 G 2 1 : 2G 11 G 1 0 : 0G 4 G 7 3 : 1G Długosz G 14 3 : 2G 8 G 11 0 : 3G 4 G 2 1 : 4G Długosz G 1 2 : 0G14 G 7 2 : 6G 4 G 8 4 : 1G Długosz G 11 0 : 0Środa:G 14 G 2 0:2G 7 G 1 2:1G 8 G Długosz 0:3G 14 G 4 2:5G 11 G 7 2:2G 2 G 1 5:2G 8 G 14 0:3G 7 G Długosz 2:1G 1 G 4 0:3G 2 G 11 2:0G 7 G 8 3:0G 1 G 14 1:6G 2 G Długosz 4:0G 11 G 4 2:1Tabela:1. G 2 7 18 23:62. G 7 7 16 18:103. G 4 7 15 22:124. G Długosz 7 10 10:115. G 14 7 9 26:176. G 11 7 9 7:127. G 1 7 4 5:18Grające w 1. dniu G 8 nie stawiło się następnego dnia. W tej sytuacji wszystkie wyniki zespoły zostały zweryfikowane jako walkowery.Mecze sędziowali: Piotr Olszewski, Łukasz RutkowskiOrganizator i koordynator rozgrywek:Piotr OlszewskiSkładyG 2: Mateusz Kacprowicz, Tomasz Mirkiewicz, Damian Boruczkowski, Kamil Warchlewski, Damian Olszewski, Damian Michałowski, Hubert Wojciechowski, Michał Kustra, Alan Komorowski.G 7 - Adam Ziółkowski, Mateusz podolski, Alex Patroniak, Kacper Marciniak, Sebastian Koliński. Opiekun: Filip Wudecki.G 4 - Krystian Wiśniewski, Łukasz Rutkowski, Radosław Jóźwiak, Konrad Kłonowski, Marcin Kwiatkowski, Michael Gmurski, Aleksander Osiński, Adrian Kołodziejczak. Opiekunowie: Janusz Piwoński, Jakub Witwicki.G Długosz - Szymański Damian, Grzybek Paweł, Śpiewak Krzysztof, Pałuska Kacper, Lewinski Rafał, Słowinski Bartosz, Pieróg Cezary, Piecewicz Kamil, Nowakowski Jakub, Kalwasinski Adrian, Szczęsny Konrad, Wojciechowski Piotr. Opiekun: Józef NowakG 14 -Patryk Pytlak, Patryk Lejmanowicz, Patryk Kwaśniewski, Mateusz Olak, Damian Krotofil, Ernest Wladkowski, Marcin Witkowski, Krystian Skibicki. Opiekun: Bartłomiej Wołkowyski.G 11 - Jakub Rajski, Alan Pietrzak, Patryk Wycichowski, Mateusz Kozłowski, Lucjan Jaroszewski, Marcin Śmigielski. Opiekun: Cezary Hanke.G 1 - Adrian Tandera, Maciej Sawko, Filip Zalewa, Norbert Lochocki, Damian Biniecki, Norbert Krzewina, Bartłomiej Knerek. Opiekun: Przemysław Woźniak.W piątek zagrają dziewczęta.***TERMINARZ MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA"VACUMM TECH CUP 2012"W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCHSALA GIMNAZJUM NR 2 WE WŁOCŁAWKU17. 02. 2012 (piątek)Lp. Godz. Mecz Wynik1. 9.00 G 1- G 142. 9.15 G 2 - G Długosz3. 9.30 G 7 - G 14. 9.45 G 2 - G 145. 10.00 G 7 - G Długosz6. 10.15 G 1 - G 27. 10.30 G 14 - G Długosz8. 10.45 G 2 - G 79. 11.00 G Długosz - G 110. 11.15 G 7 - G 14REGULAMIN MISTRZOSTW WŁOCŁAWKAW HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALMYCH1.
Organizatorzy: SZS, Gimnazjum nr 22.
Uczestnicy Mistrzostw: G1, G 2, G 7, G 14, G Długosz3.
Zespoły występują maksymalnie w dziesięcioosobowych składach, na boisku jednocześnie przebywa (bramkarz + 4 zawodników z pola). Gra może być rozpoczęta, gdy zespół liczy 5 zawodników.4.
Zespoły obowiązuję jednolity kolor koszulek sportowych,5.
Zmiana zawodników odbywa się bez koniecznej przerwy w meczu i wykonywana jest za bramką drużyny, która zmienia gracza. Zawodnik wchodzący może pojawić się na boisku, gdy gracz schodzący jest już za linią końcową. W przeciwnym wypadku drużyna zostanie ukarana 1 minutowym osłabieniem zespołu.6.
Czas gry - 15 min (bez przerwy).7.
Rzut od bramki wykonywany jest przez bramkarza i wyłącznie ręką. Nie ma ograniczenia linią środkową.8.
Sędzia może upomnieć zawodnika karą 1 minuty. Dwie karne minuty w jednym meczu to czerwona kartka i zakaz uczestnictwa w następnym meczu.9.
Nie obowiązuje przepis o spalonym.10.
System rozgrywek:każdy z każdym,o miejscu decyduje większa ilość zdobytych punktów,bezpośredni wynik spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami (jeżeli kilka zespołów ma taką samą liczbę punktów tworzy się dodatkową tabelkę dla zainteresowanych drużyn),lepszy stosunek bramek,większa ilość zdobytych bramek.Organizator: Piotr Olszewski (Gimnazjum 2 Włocławek)