Turniej judo Terbud Włocławek. Sukcesy zawodników WSKW

W sali Zespołu Szkół nr 7 odbył się Ogólnopolski turniej Terbud Włocławek zorganizowany przez WKSW. W zawodach wystartowało 130 zawodników z 12 klubów.

W ZS nr 4 odbył się Ogólnopolski turniej Terbud Włocławek. W zawodach wystartowało 130 zawodników z 12 klubów. Z zawodników Włocławskiego Klubu Sportów Walki organizatora imprezy dwukrotnie triumfował Jakub Wysocki w wadze 30 i 33 kg. Ponadto pierwsze miejsca wywalczyli: Gabrysia Wasieleska (19) Oliwia Budzyńska (22), Justyna Kaniewska (25), Franek Lewandowski (37), Wiktor Zobniów (+60), Michał Czarnecki (73), Michał Nieznański (66). Drugie miejsca zajęli: Zuzanna Małkowska (25), Jakub Szymański (40), Janek Lewandowski (46), Jakub Szterk (42). Na trzecich pozycjach sklasyfikowani zostali: Gabrysia Wasieleska (22), Karol Górczyński (25), Tomasz Bayer (25), Tadeusz Ludwig (37), Julia Michalska (46), Alicja Szymańska (50).W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli judocy Olimpii Grudziądz przed Gwardią Bydgoszcz i WKSW Terbud.ZDJĘCIA I WIDEO Z WALK TUTAJTakże niedawno udane starty zanotowali na swoim koncie zawodnicy Włocławskiego Klubu Sportów Walki Terbud.W Opalenicy rozegrano IV memoriał Jigoro Kano. W imprezie brało udział ponad 600 zawodników z 48 klubów krajowych i zagranicznych.Najlepiej spisał się Michał Czarnecki, który okazał się bezkonkurencyjny w wadze 73 kg. Drugie miejsce wywalczył Franek Lewandowski (w. 36 kg), a trzeci był Janek Lewandowski (w. 46 kg). Na piątej pozycji sklasyfikowany został Wiktor Zobniów (w +62 kg).Tydzień wcześniej reprezentanci WKSW Terbud uczestniczyli w VII Powiatowych Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego gdzie pierwsze miejsca wywalczyli: Oliwia Budzyńska (22 kg), Julia Michalska (50 kg), Franek Lewandowski (37 kg), Janek Lewandowski (46 kg), Michał Czarnecki (66 kg).Drugą lokatę zajął Jakub Szymański (40 kg), trzecią Michał Nieznański (66 kg), a piąty był Krzysztof Czarnecki (46 kg).Tradycyjnie w Sobótce koło Wrocławia odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters. W zawodach uczestniczą trenerzy oraz byli zawodnicy.Kolejny już medal w tych zawodach wywalczył Jarosław, Lewandowski, szkoleniowiec WKSW Terbud, który był trzeci w wadze 90 kg. Czwarte miejsce zajął Włodzimierz Ciniewski, trener WTJ w wadze 81 kg, a piąte Maciej Bernasiewicz, zawodnik WTJ w wadze 90 kg. Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików judo Kolejne imprezyW sobotę w hali OSiR odbędzie się Ogólnopolski Turniej IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Początek godz. 10. W niedzielę w SP 12 rozegrany zostanie XIV Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci. Początek o godz. 11.