Udany początek Igloopolu

Sławek Oskarbski
Piłkarze Igloopolu Dębica od wyjazdowego zwycięstwa 5-2 nad Sokołem Kolbuszowa Dolna rozpoczęli rozgrywki w dębickiej klasie okręgowej.

Dębiczanie już do przerwy prowadzili trzema bramkami po trafieniach Sebastiana Pisarka w 35 min. oraz Kamila Czerwca w 38 i 42 min. W drugiej połowie po golu dorzucili ponownie Pisarek (52 min.) oraz Piotr Sujdak (85). Gospodarze bramki strzelali, kiedy losy meczu były już rozstrzygnięte. Najpierw na 1-4 trafił Krzysztof Weryński w 62 min., a ostatnią bramkę spotkania w 89 min. zdobył Tomasz Chmielowiec.

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również