Włocłavia - Unia Solec Kujawski w 13. kolejce III ligi. Jak nie teraz to kiedy?!

Wojciech Alabrudziński

W sobotę Włocłavia podejmować będzie na stadionie miejskim przy "Leśnej" Unię Solec Kujawski. Początek meczu o godzinie 15. Sędziować będzie Maciej Lanckowski z Chełmży.Goście to drugi najgorszy zespół w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Podobnie, jak Włocłavia, bramkę tracił w każdej kolejce. Jednak na inaugurację sezonu pokonał przed własną publicznością Pogoń Mogilno i ma na koncie trzy punkty. W kolejnych spotkaniach doznał jedenastu z rzędu porażek. W drużynie doszło do zmiany trenera Grzegorza Wódkiewicza zastąpił Robert Bednarek, który funkcję szkoleniowca łączy z grą na boisku. Wyniki 12. kolejki III ligi - tutaj.Włocławianie zanotowali tylko remis we Wrześni z Victorią (1:1) 3. kolejce spotkań. W pozostałych ponieśli porażki. Średnio tracąc prawie cztery bramki na mecz. Jednak nie kłopoty w defensywie są największą ostatnio bolączką Włocłavii, a skuteczność. Zespół strzelił tylko pięć bramek z czego trzy (dwie z rzutów karnych) obrońca Arkadiusz Suchomski. Włocławianie od ponad 400 minut nie strzelili gola (licząc Puchar Polski to już nawet 520 minut). Zawodzą w najlepszych sytuacjach. W czterech kolejnych meczach, mimo okazji nie pokonali bramkarzy rywali.W sobotę więc każdy z zespołów chcę się przełamać. Na pewno ktoś przerwie jakąś swoją fatalną serię. Nawet wtedy kiedy padnie remis, który nikogo nie zadowoli. Dla kogo 13. okaże się szczęśliwa przekonamy się około godziny 17. Relacja na żywo ze spotkania na naszym portalu.