Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obejmuje obszar od ulicy Rycerskiej wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta od numeru 10, strona nieparzysta od nr 1) do ulicy gen. Józefa Dwernickiego w kierunku północno-zachodnim po granicy miasta do ulicy Parkowej, po zachodniej granicy miasta z gminą Jabłonna w kierunku północnym, północną granicą miasta z gminą Wieliszew do torów kolejowych w kierunku Zegrza, następnie w kierunku południowym wzdłuż ulicy Kolejowej (strona parzysta) do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, po torach kolejowych w kierunku wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-zachodnim, do ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona parzysta), wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku południowo-wschodnim, po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71, do ulicy Królowej Jadwigi, w kierunku południowo-zachodnim, wzdłuż bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12, do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona parzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Parkowej, od ulicy Parkowej wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Rycerskiej, wzdłuż ulicy Rycerskiej (strona parzysta) w kierunku zachodnio-południowym do ulicy Prymasowskiej.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Zbigniew Oczkowicz
54
(0,82%)
-
2
Irena Maria Bogucka
266
(4,04%)
-
1
Mirosław Maciej Pachulski
577
(8,77%)
-
7
Monika Magdalena Jeziak
44
(0,67%)
-
6
Aneta Maria Krupko
69
(1,05%)
-
3
Piotr Przemysław Topczewski
139
(2,11%)
-
8
Matylda Barbara Durka-Bojarun
293
(4,45%)
-
5
Piotr Okrasa
75
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Edward Tadeusz Trojanowski
70
(1,06%)
-
1
Marcin Smogorzewski
410
(6,23%)
-
3
Kazimierz Zieliński
110
(1,67%)
-
2
Tadeusz Kazimierz Szulc
420
(6,38%)
-
5
Monika Zakrzewska
137
(2,08%)
-
6
Anna Wilkaniec
144
(2,19%)
-
8
Dariusz Ejdys
256
(3,89%)
-
7
Krystyna Stanisława Ciok
87
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Katarzyna Łyszkowska
31
(0,47%)
-
1
Piotr Przybysz
249
(3,78%)
-
4
Marta Cendrowska
13
(0,20%)
-
2
Robert Andrzej Nodzykowski
38
(0,58%)
-
5
Mariusz Sejda
14
(0,21%)
-
6
Katarzyna Dorota Pluta
16
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
4
Jarosław Jasiński
39
(0,59%)
-
2
Monika Książek
100
(1,52%)
-
3
Jacek Polnicki
95
(1,44%)
-
6
Małgorzata Anna Dolińska
17
(0,26%)
-
7
Edyta Witzke
15
(0,23%)
-
1
Paweł Lewandowski
362
(5,50%)
-
5
Joanna Monika Głogowska
14
(0,21%)
-
8
Barbara Sztylko
74
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
3
Joanna Grażyna Szczęśniak-Wesołowska
17
(0,26%)
-
5
Michał Paweł Kawka
29
(0,44%)
-
1
Anna Szczepłek
196
(2,98%)
-
2
Paweł Andrzej Szafrański
125
(1,90%)
-
4
Viktoryia Molenda
32
(0,49%)
-
6
Tomasz Niedziółka
26
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Beniamin Dawid Matecki
24
(0,36%)
-
2
Sławomir Traczyk
348
(5,29%)
-
1
Andrzej Stanisław Kalinowski
1 026
(15,59%)
-
3
Elżbieta Wanda Pawłowska
259
(3,93%)
-
5
Tomasz Nerlo
43
(0,65%)
-
6
Roman Makary Wilk
43
(0,65%)
-
8
Teresa Helena Pakuła
120
(1,82%)
-
7
Barbara Wanda Gochna
66
(1,00%)
Okręg 2
Obejmuje obszar od ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu) wzdłuż torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku zachodnio-północnym do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż ulicy Kolejowej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż torów kolejowych po granicy miasta, w kierunku północno-wschodnim po granicy miasta z gminą Wieliszew do granicy z gminą Nieporęt w kierunku wschodnio-południowym, wzdłuż granicy miasta w kierunku północno-wschodnim, po północno-wschodniej granicy miasta z gminą Nieporęt, wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Wiejskiej, wzdłuż ulicy Wiejskiej po granicy miasta do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do torów kolejowych Nasielsk-Warszawa, wzdłuż torów kolejowych w kierunku północno-zachodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu).
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ryszard Wojciech Brański
383
(6,00%)
-
5
Grzegorz Krzysztof Kucharski
69
(1,08%)
-
4
Mariusz Tadeusz Suwiński
219
(3,43%)
-
2
Jacek Ryszard Kaca
209
(3,28%)
-
7
Anna Monika Piotrowska-Janus
52
(0,82%)
-
3
Jolanta Zygmunt
216
(3,39%)
-
6
Magdalena Sadowska-Tratkiewicz
109
(1,71%)
-
8
Paweł Tokarski
116
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Roman Smogorzewski
780
(12,23%)
-
5
Iwona Małgorzata Skarżyńska
54
(0,85%)
-
2
Janusz Jan Klejment
215
(3,37%)
-
3
Jacek Piotr Zawada
181
(2,84%)
-
4
Elżbieta Bogumiła Rucińska
83
(1,30%)
-
7
Łukasz Kamil Konstantynowicz
58
(0,91%)
-
6
Karolina Kwaśny
71
(1,11%)
-
8
Paweł Głażewski
400
(6,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Mirosław Kunka
2
(0,03%)
-
3
Elżbieta Krawieczyńska
21
(0,33%)
-
4
Piotr Paweł Łyszkowski
25
(0,39%)
-
5
Beata Balicka
7
(0,11%)
-
8
Sylwia Katarzyna Szul
10
(0,16%)
-
6
Katarzyna Suchanowska
13
(0,20%)
-
1
Jerzy Aleksander Caliński
70
(1,10%)
-
2
Tomasz Szafrański
21
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
2
Lech Jerzy Szlaga
28
(0,44%)
-
8
Zbigniew Henryk Żebrowski
25
(0,39%)
-
1
Dariusz Błaszkowski
191
(2,99%)
-
3
Anita Barbara Rodak
186
(2,92%)
-
4
Maja Maria Opara
131
(2,05%)
-
7
Kazimierz Winiarczyk
3
(0,05%)
-
6
Kamila Ślęczka
15
(0,24%)
-
5
Edyta Elżbieta Barszczewska
25
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
2
Artur Adam Pieńkowski
79
(1,24%)
-
3
Artur Sperling
188
(2,95%)
-
1
Mirosław Grabowski
739
(11,58%)
-
4
Edyta Marta Jarząbek
47
(0,74%)
-
6
Monika Natalia Matuszczak
58
(0,91%)
-
8
Krzysztof Karolak
150
(2,35%)
-
5
Izabela Prażmowska
71
(1,11%)
-
7
Adrian Jacek Małachowski
36
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Benedykt Kowalski
389
(6,10%)
-
2
Małgorzata Iwona Grabowska-Kozera
369
(5,78%)
-
6
Wanda Elżbieta Świderska
31
(0,49%)
-
8
Michał Myszorek
82
(1,29%)
-
3
Krystyna Laskowska
63
(0,99%)
-
4
Marek Józef Marzec
53
(0,83%)
-
7
Krzysztof Dariusz Pacocha
16
(0,25%)
-
5
Magdalena Kozłyk
21
(0,33%)
Okręg 3
Obejmuje obszar od ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu) wzdłuż torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej do końca (strona parzysta) w kierunku północnym do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona parzysta) w kierunku północnym pomiędzy blokami przy ul. Zygmunta Krasińskiego 75, i przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71, do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego do ulicy Zygmunta Krasińskiego, wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do torów kolejowych Warszawa-Zegrze.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Irena Zielińska
236
(3,56%)
-
1
Andrzej Kazimierz Piętka
541
(8,17%)
-
6
Anna Maria Szumiata
87
(1,31%)
-
4
Weronika Halina Barthel
126
(1,90%)
-
3
Robert Piotr Utko
103
(1,56%)
-
8
Adam Rozbicki
75
(1,13%)
-
5
Eliza Osiecka
64
(0,97%)
-
7
Tamara Hanna Stasiak
44
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Marek Jan Mazur
173
(2,61%)
-
7
Joanna Bieńko
115
(1,74%)
-
2
Małgorzata Luzak
510
(7,70%)
-
1
Anna Łaniewska
647
(9,77%)
-
3
Beata Woźniak
94
(1,42%)
-
8
Wojciech Waldemar Kowalczyk
289
(4,37%)
-
6
Wojciech Rostkowski
89
(1,34%)
-
5
Robert Zieliński
45
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Wojciech Łyszkowski
129
(1,95%)
-
5
Elżbieta Łunkiewicz
10
(0,15%)
-
3
Jerzy Waldemar Rowicki
11
(0,17%)
-
4
Anna Maria Gładyszewska
15
(0,23%)
-
2
Jakub Aleksander Kotowski
25
(0,38%)
-
7
Tomasz Wróblewski
17
(0,26%)
-
6
Beata Anna Lipka
24
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
7
Elżbieta Winiarczyk
23
(0,35%)
-
3
Anna Szlendak
86
(1,30%)
-
5
Waleria Martyniak
17
(0,26%)
-
6
Ireneusz Jan Kłos
26
(0,39%)
-
1
Artur Adam Żuchowski
346
(5,23%)
-
4
Tomasz Dłużniewski
89
(1,34%)
-
2
Michał Zbigniew Machnacki
56
(0,85%)
-
8
Grzegorz Powierża
30
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
4
Teresa Elżbieta Wojnicka
23
(0,35%)
-
5
Monika Anna Kałużyńska
39
(0,59%)
-
3
Krzysztof Piotr Krysztoforski
70
(1,06%)
-
1
Bogdan Kazimierz Kiełbasiński
436
(6,59%)
-
2
Janusz Baranowski
91
(1,37%)
-
6
Włodzimierz Zdzisław Matejewski
60
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogusław Feliks Perycz
94
(1,42%)
-
5
Justyna Krystyna Bałdyga
100
(1,51%)
-
3
Artur Piotr Pawłowski
342
(5,17%)
-
6
Grzegorz Kazimierz Janiszewski
53
(0,80%)
-
4
Andrzej Kazimierz Kuryłowicz
105
(1,59%)
-
1
Dariusz Petryka
808
(12,21%)
-
8
Barbara Jankowska
176
(2,66%)
-
7
Renata Jaczewska
81
(1,22%)
Okręg 4
Obejmuje obszar od ulicy Prymasowskiej wzdłuż ulicy Rycerskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-zachodnim do ulicy Parkowej, od ulicy Parkowej wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona parzysta) w kierunku południowo-wschodnim po północno-zachodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12, do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona nieparzysta) do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego, w kierunku południowym do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej (strona nieparzysta) w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowym do granicy miasta Legionowo z gminną Jabłonna, wzdłuż południowej granicy z gminą Jabłonna, wzdłuż ulicy Listopadowej po granicy miasta, do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I w kierunku północno-wschodnim do ulicy Prymasowskiej, wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta) do ulicy Rycerskiej.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jolanta Żebrowska
118
(2,31%)
-
5
Katarzyna Marlena Stańczak
34
(0,66%)
-
1
Piotr Jacek Zadrożny
831
(16,24%)
-
6
Jan Aleksander Galant
67
(1,31%)
-
3
Aleksandra Krystyna Omiecińska
68
(1,33%)
-
2
Tomasz Ryszard Kacprzak
106
(2,07%)
-
7
Marta Budzyńska
196
(3,83%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Agata Iwona Zaklika
476
(9,30%)
-
2
Adam Aksamit
302
(5,90%)
-
3
Monika Osińska-Gołaś
160
(3,13%)
-
5
Renata Anna Sowińska
111
(2,17%)
-
4
Elżbieta Kamila Makowiecka
72
(1,41%)
-
6
Rafał Dominik Pawlak
56
(1,09%)
-
7
Robert Grzegorz Michalski
104
(2,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
-
6
Andrzej Sławomir Frąk
13
(0,25%)
-
2
Krzysztof Kaniewski
48
(0,94%)
-
1
Danuta Krystyna Ulkie
238
(4,65%)
-
3
Jacek Jóźwiak
39
(0,76%)
-
5
Wojciech Piotr Lalak
55
(1,07%)
-
4
Aneta Sylwia Miętek
57
(1,11%)
-
7
Agnieszka Małgorzata Kucińska
66
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY
-
4
Mikołaj Ludwik Stański
37
(0,72%)
-
2
Katarzyna Anna Kozon
88
(1,72%)
-
1
Roman Izdebski
143
(2,79%)
-
5
Agnieszka Woś
66
(1,29%)
-
3
Renata Wiśniewska
48
(0,94%)
-
6
Jacek Jaglak
40
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Maria Skierkowska-Pacocha
653
(12,76%)
-
2
Zdzisław Koryś
201
(3,93%)
-
3
Przemysław Łukasz Bałdyga
141
(2,75%)
-
7
Mariusz Jerzy Janiszewski
140
(2,74%)
-
4
Dorota Domańska-Myśliwiec
115
(2,25%)
-
5
Krystyna Genowefa Ziemka
54
(1,06%)
-
6
Irena Krajczyńska
175
(3,42%)