Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bożewo, Brzeście, Brzeście Nowe, Brzeście Małe, Kowale
Pokaż więcej
Maciej Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(17,41%)
Teresa Łukaszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
64
(23,70%)
Witold Dobrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
51
(18,89%)
Gabriel Gulaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
108
(40,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Korzybie, Kruszewie, Sokolniki Nowe, Sokolniki Stare, Zbyszyno
Pokaż więcej
Andrzej Pawelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(9,89%)
Mariusz Ryszard Karwowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
118
(44,87%)
Wojciech Marek Smukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
38
(14,45%)
Dariusz Grodkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
81
(30,80%)
Okręg 3
Sołectwa: Cieszkowo Nowe, Cieszkowo Stare, Krościn
Pokaż więcej
Krzysztof Konczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(4,82%)
Marek Sławomir Smoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
77
(33,77%)
Anna Bartczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
42
(18,42%)
Bożena Anna Prusińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
63
(27,63%)
Iwona Skalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI RZEWIN
35
(15,35%)
Okręg 4
Sołectwo Baboszewo ulice: Brzeska, J. i A. Brodeckich, Lipowa, Polna, Wiejska
Pokaż więcej
Małgorzata Wioletta Załęcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(8,46%)
Marek Opolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
33
(12,69%)
Elżbieta Burzykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
60
(23,08%)
Tadeusz Józef Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
145
(55,77%)
Okręg 5
Sołectwo Baboszewo ulice: M. Kopernika, M. Sarbiewskiego, Mazowiecka, mjr Jerzego Grobickiego, Osiedlowa, Warszawska
Pokaż więcej
Zbigniew Potocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(11,28%)
Tadeusz Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
58
(22,57%)
Patrycja Karwowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
61
(23,74%)
Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
22
(8,56%)
Grzegorz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
87
(33,85%)
Okręg 6
Sołectwo Baboszewo ulice: Akacjowa, Cicha, Jaśminowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Młodzieżowa, Odrodzenia, Przemysłowa, Sportowa, Spółdzielcza, Topolowa, Wrzosowa, Zacisze, Zielona
Pokaż więcej
Małgorzata Nowakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(10,07%)
Roman Sobecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
80
(27,78%)
Wioletta Derecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
133
(46,18%)
Jarosław Jaromir Korzybski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
46
(15,97%)
Okręg 7
Sołectwo Baboszewo Ulice: 19 Stycznia, A. Kubińskiego, Glinojecka, Leśna, Słoneczna
Pokaż więcej
Kazimierz Ryszard Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
88
(38,60%)
Tomasz Ciski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
65
(28,51%)
Jarosław Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
75
(32,89%)
Okręg 8
Sołectwa: Dramin, Kiełki
Pokaż więcej
Witold Marchlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
27
(21,60%)
Edyta Beata Skręciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
63
(50,40%)
Anna Katarzyna Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
35
(28,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Galominek, Galominek Nowy, Lachówiec, Rzewin
Pokaż więcej
Grzegorz Szpojankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(23,65%)
Tomasz Brojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
31
(15,27%)
Sławomir Andrzej Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
23
(11,33%)
Marek Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
46
(22,66%)
Grzegorz Janusz Kaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI RZEWIN
55
(27,09%)
Okręg 10
Sołectwo Dziektarzewo-miejscowości: Dziektarzewo, Dziektarzewo Wylaty Sołectwa: Rybitwy, Śródborze
Pokaż więcej
Irena Marianna Gostkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(9,13%)
Piotr Andrzej Skierkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
44
(20,09%)
Monika Kosobudzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
37
(16,89%)
Wiesław Kupniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
60
(27,40%)
Marcin Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
58
(26,48%)
Okręg 11
Sołectwa: Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie, Pawłowo, Pieńki Rzewińskie, Polesie
Pokaż więcej
Stefan Pawłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(15,58%)
Andrzej Kaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
46
(23,12%)
Krzysztof Zbigniew Krajczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
50
(25,13%)
Sławomir Piotr Goszczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
72
(36,18%)
Okręg 12
Sołectwa: Budy Radzymińskie, Jesionka, Sarbiewo, Wola Dłużniewska, Wola Folwark
Pokaż więcej
Ewa Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(58,82%)
Sławomir Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
8
(3,67%)
Katarzyna Gwiazdowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
83
(38,07%)
Andrzej Roman Ryziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
52
(23,85%)
Bożena Beata Folk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
56
(25,69%)
Okręg 13
Sołectwa: Dłużniewo, Galomin, Jarocin
Pokaż więcej
Krzysztof Łapiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(11,73%)
Agnieszka Fonderska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
80
(26,06%)
Eugeniusz Obrębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
13
(4,23%)
Piotr Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
50
(16,29%)
Wiesław Dariusz Garczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
81
(26,38%)
Piotr Kupniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
47
(15,31%)
Okręg 14
Sołectwa: Cieszkowo Kolonia, Lutomierzyn, Niedarzyn
Pokaż więcej
Marek Kędzierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(10,15%)
Karol Andrzej Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA PRZEDPEŁSKIEGO
32
(16,24%)
Sławomir Tomasz Drozdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
52
(26,40%)
Janina Grażyna Pydynowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
57
(28,93%)
Andrzej Długoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "STRAŻAK"
36
(18,27%)
Okręg 15
Sołectwa: Cywiny Dynguny, Cywiny Wojskie, Mystkowo
Pokaż więcej
Mariusz Kocieński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBECKIEGO
84
(38,89%)
Monika Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIETRUSZEWSKIEGO
132
(61,11%)