Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatTłuszcz osiedle CENTRUM Ulice: Adama Mickiewicza, Antoniego Grzelaka, Bartosza Głowackiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kielaka, Jana III Sobieskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Konieczna, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kopernika, Nowosadowa, Polna, Powstańców, Ratuszowa, Stefana Batorego, Strażacka, Szklana, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Warszawska, Wileńska, Władysława Reymonta, Wąska, Wiejska, Włodzimierza Charżewskiego, Wodospadowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Tłuszcz osiedle BORKI Ulice: Boczna, Letnia, Lipowa, Mostowa, Parkowa, Pilawska Przejazdowa, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Zagłoby, Zjazdowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Tłuszcz osiedle SŁONECZNA Ulice: Bajeczna, Błękitna, Cicha, Cisowa, Diamentowa, Działkowa, Jasna, Lazurowa, Łąkowa, Makowa, Nadrzeczna, Prosta, Ptasia, Racławicka, Rzemieślnicza, Sasanki, Słoneczna, Tęczowa, Wacława Wierzby-Odrowąża, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Tłuszcz osiedle DŁUGA Ulice: Armii Krajowej, Bobrowa, Brzozowa, Długa, Dolna, Folwarczna, Graniczna, Jana Adamowicza, Kościelna, Leśna, Łączna, Miła, Miodowa, Mokra, Myśliwska, Orla, Piekarska, Przelotowa, Przemysłowa, Pszczela, Radosna, Spokojna, Stawowa, Stokrotki, Wilcza, Wiosenna, Wrzosowa, Zakrzewie, Zgoda, Zielna, Żołnierzy Wyklętych, Żurawia, Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Tłuszcz osiedle KOLEJOWA Ulice: Bajkowa, Bolesława Prusa, Cienista, Fabryczna, Jana Kasprowicza, Jana Pilińskiego, Józefa Poniatowskiego, Julianny, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Nowa, Piastowska, Poprzeczna, Przyzakładowa, Radzymińska, Słowicza, Środkowa, Wacława Sieroszewskiego, Wspólna, Zaściankowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Tłuszcz osiedle KLONOWA-NORWIDA Ulice: Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Dzielna, Feliksa Tarczyńskiego, Gabriela Narutowicza, Jarzębinowa, Jarzynowa, Kalinowa, Klonowa, Krótka, Krucza, Leszczynowa, Lotnicza, Mazowiecka, Młodzieńcza, Modrzewiowa, Orzechowa, Piaskowa, Pogodna, Porzeczkowa, Północna, Relaksowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szmaragdowa, Truskawkowa, Wesoła, Widna, Zachodnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Jasienica Ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Centralna, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Juliusza Słowackiego, Klembowska, Kolejowa, Końcowa, Laskowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Okopowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pożarowa, Przejazdowa, Przytorowa, Rzeczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska, Wiejska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Jasienica Ulice: Afrodyty, Błotna, Bociania, Cicha, Cmentarna, Daleka, Długa, Dzika, Główna, Górna, Janusza Korczaka, Jagodowa, Jasna, Jaśminowa, Kacza, Konwaliowa, Kościelna, Krótka, Lawendowa, Letniskowa, Lipowa, Łączna, Mała, Mostowa, Orna, Parkowa, Polna, Południowa, Poziomkowa, Słoneczna, Stanisława Leśniewskiego, Sadowa, Szkolna, Środkowa, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa, Wołomińska, Zarzecze, Zjazdowa, Żabia, Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek .
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Białki, Grabów, Jaźwie, Kury, Rudniki, Stryjki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dzięcioły, Łysobyki, Pawłów, Pólko.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Chrzęsne.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Postoliska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów