Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: północną granicą gminy Piaseczno od przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom do ul. Działkowej w Józefosławiu od wschodu: wschodnią granicą gminy od ul. Przepiórki do ul. Cyraneczki, ul. Cyraneczki od ul. Przylaszczki do Julianowskiej, ul. Julianowska od Cyraneczki do Urbanistów, dalej wschodnią granicą miasta Piaseczna do torów kolejowych PKP Warszawa – Radom od południa: od torów kolejowych PKP Warszawa – Radom południową granicą miasta do ul. Przemysłowej od zachodu: zachodnią granicą miasta Piaseczno od ul. Przemysłowej do przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Grzesło
1 872
(9,64%)
-
3
Andrzej Dariusz Czajkowski
634
(3,27%)
-
9
Grażyna Koszewska
167
(0,86%)
-
2
Marcin Jacek Żegliński
674
(3,47%)
-
4
Aleksandra Renata Wójcik
860
(4,43%)
-
5
Wojciech Krzysztof Jurgiel
183
(0,94%)
-
6
Rafał Tomasz Łuniewski
123
(0,63%)
-
7
Bożena Karpowicz
122
(0,63%)
-
8
Agnieszka Dorota Golak
186
(0,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Małgorzata Maria Szczycińska
341
(1,76%)
-
2
Włodzimierz Henryk Rasiński
1 541
(7,94%)
-
1
Zdzisław Jerzy Lis
4 691
(24,16%)
-
3
Krzysztof Łukasz Kasprzycki
806
(4,15%)
-
5
Wioletta Anna Urban
617
(3,18%)
-
4
Ewa Katarzyna Lubianiec
1 521
(7,83%)
-
8
Aneta Anna Przybylak
379
(1,95%)
-
7
Janusz Andrzej Jabłoński
110
(0,57%)
-
9
Paweł Piotr Płoski
764
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
6
Marek Zbigniew Trojanowski-Florian
51
(0,26%)
-
1
Katarzyna Agnieszka Paprocka
970
(5,00%)
-
2
Wojciech Doliński
347
(1,79%)
-
5
Paweł Jan Dziekanowski
445
(2,29%)
-
3
Dorota Wysocka-Jońska
281
(1,45%)
-
4
Edyta Katarzyna Pyszyńska
226
(1,16%)
-
8
Paweł Chorzempa
61
(0,31%)
-
7
Anna Mizerska
308
(1,59%)
-
9
Aleksandra Kurasiewicz
173
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Halina Czesława Kądziela
129
(0,66%)
-
4
Jadwiga Rozalia Bazak
26
(0,13%)
-
6
Karolina Magdalena Sobala
128
(0,66%)
-
2
Ryszard Andrzej Podlaski
78
(0,40%)
-
1
Jerzy Leniec
362
(1,86%)
-
7
Anna Fijałkowska
140
(0,72%)
-
5
Maciej Sadowski
101
(0,52%)
Okręg 2
Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: ul. Cyraneczki od Julianowskiej do Przylaszczki od wschodu: granicą gminy Piaseczno od ul. Cyraneczki od południa: południową granicą gminy Piaseczno od zachodu: zachodnią granicą gminy Piaseczno do granic administracyjnych miasta Piaseczno w rejonie ul. Skrajnej, południową i wschodnią granicą administracyjną miasta Piaseczno do ul. Geodetów, ul. Julianowska od Geodetów do Cyraneczki, ul. Cyraneczki od Julianowskiej do wschodniej granicy gminy w rejonie ul. Przylaszczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Marcin Bogusław Sas
152
(1,00%)
-
8
Justyna Kodym- Grzesło
119
(0,78%)
-
6
Magdalena Poterała
167
(1,10%)
-
2
Tomasz Andrzej Zaręba
1 011
(6,65%)
-
1
Martin Edward Świegodziński
1 251
(8,23%)
-
3
Piotr Jarek
347
(2,28%)
-
4
Kamil Damian Wolski
163
(1,07%)
-
7
Aleksandra Julia Zarzeczna
162
(1,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Jolanta Elżbieta Zawadzka-Ładecka
575
(3,78%)
-
2
Tomasz Kosior
475
(3,12%)
-
1
Antoni Krzysztof Rosłon
3 163
(20,81%)
-
3
Wojciech Kaczorowski
1 117
(7,35%)
-
4
Anna Krasuska
1 721
(11,32%)
-
5
Piotr Kowalczyk
432
(2,84%)
-
8
Szymon Feliks Kowalewski
405
(2,66%)
-
6
Katarzyna Lucyna Bukol-Krawczyk
531
(3,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
2
Maria Małgorzata Bernacka- Rheims
528
(3,47%)
-
1
Grażyna Zofia Dąbek
689
(4,53%)
-
5
Anna Maria Serafin
357
(2,35%)
-
4
Leopold Antoni Zawiślak
228
(1,50%)
-
6
Bożena Krystyna Mizerska
196
(1,29%)
-
8
Jarosław Jacek Walburg
89
(0,59%)
-
3
Krzysztof Spociński
367
(2,41%)
-
7
Bohdan Jacek Orłowski
64
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Magdalena Zofia Kaźmierczak- Ciompa
394
(2,59%)
-
2
Danuta Barbara Chętnik
0
(0%)
-
4
Agnieszka Wojdyna
125
(0,82%)
-
8
Zuzanna Anna Morawska
117
(0,77%)
-
3
Krzysztof Roman Tarchalski
107
(0,70%)
-
6
Henryk Budrewicz
37
(0,24%)
-
5
Krzysztof Wieńczysław Wawro
42
(0,28%)
-
7
Rafał Makowski
71
(0,47%)
Okręg 3
Obszar Gminy Góra Kalwaria
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Małgorzata Teresa Rokita
455
(4,04%)
-
5
Andrzej Władysław Wetesko
133
(1,18%)
-
2
Janusz Andrzej Waliś
416
(3,69%)
-
1
Bożena Zarzeczna
1 437
(12,76%)
-
3
Ida Bożena Michalecka
149
(1,32%)
-
4
Andrzej Rącz
297
(2,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Henryk Jan Gromadzki
466
(4,14%)
-
1
Mateusz Ryszard Baj
1 791
(15,90%)
-
2
Grzegorz Wiesław Eider
93
(0,83%)
-
6
Kamilla Dominika Herc-Wojtas
151
(1,34%)
-
3
Anna Charko
352
(3,13%)
-
5
Zofia Gołębiewska
293
(2,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
5
Anna Haska
176
(1,56%)
-
1
Marek Rutowicz
1 312
(11,65%)
-
2
Marianna Stefania Król
243
(2,16%)
-
3
Jerzy Adam Bichta
440
(3,91%)
-
4
Marianna Kurek
536
(4,76%)
-
6
Robert Jerzy Kornberg
1 727
(15,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Aneta Lutek
134
(1,19%)
-
3
Robert Kaliciński
111
(0,99%)
-
1
Jerzy Kierasiński
302
(2,68%)
-
2
Agata Anna Wojdak
185
(1,64%)
-
5
Lech Zdzisław Kozłowski
65
(0,58%)
Okręg 4
Obszar Gminy Konstancin – Jeziorna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Karolina Małgorzata Młynarczyk
399
(3,57%)
-
1
Sergiusz Franciszek Muszyński
1 739
(15,54%)
-
4
Lidia Barbara Leszczyńska
153
(1,37%)
-
6
Julita Magdalena Jedliczko
132
(1,18%)
-
2
Dawid Sebastian Fabjański
312
(2,79%)
-
5
Andrzej Zychora
98
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Katarzyna Karolina Strzelecka
620
(5,54%)
-
3
Ryszard Waldemar Machałek
1 089
(9,73%)
-
1
Ksawery Gut
2 907
(25,99%)
-
2
Rafał Krzysztof Jaszczak
825
(7,37%)
-
6
Teresa Sendor
266
(2,38%)
-
5
Joanna Maria Muszyńska- Dziurny
328
(2,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
1
Wacław Bąk
505
(4,51%)
-
3
Barbara Grażyna Łasińska
173
(1,55%)
-
4
Wioletta Grzęda
117
(1,05%)
-
2
Piotr Stanisław Bakun
137
(1,22%)
-
5
Mieczysław Józef Banach
122
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Anna Delikat
75
(0,67%)
-
2
Ewa Małgorzata Piotrowska
92
(0,82%)
-
6
Bogdan Wacław Karaś
144
(1,29%)
-
1
Filip Andrzej Rawski
366
(3,27%)
-
3
Karol Andrzej Statkiewicz
137
(1,22%)
-
4
Jadwiga Magdziarz
451
(4,03%)
Okręg 5
Obszar Gminy Lesznowola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marianna Ryczywolska
236
(2,09%)
-
2
Sławomir Komendarczyk
239
(2,12%)
-
5
Magdalena Maria Latoszek- Lubach
298
(2,64%)
-
6
Jacek Piotr Kitliński
675
(5,98%)
-
4
Joanna Jastrzębowska
166
(1,47%)
-
1
Robert Andrzej Lichocki
1 079
(9,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Krystian Krzysztof Ciećka
322
(2,85%)
-
2
Tadeusz Zdzisław Sztop
264
(2,34%)
-
1
Iwona Dorota Jackowicz
2 439
(21,60%)
-
5
Tomasz Romuald Kołudzki
117
(1,04%)
-
4
Monika Godebska
639
(5,66%)
-
3
Magdalena Ewa Mika- Kosior
745
(6,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
1
Anna Niezabitowska
983
(8,71%)
-
2
Halina Maria Goc
784
(6,94%)
-
3
Krzysztof Bogdan Barański
288
(2,55%)
-
6
Marta Małgorzata Borkowska
523
(4,63%)
-
4
Grzegorz Liwiński
328
(2,91%)
-
5
Jerzy Antoni Klimek
164
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Maria Hanna Badzio
40
(0,35%)
-
1
Bożena Poterała
472
(4,18%)
-
2
Mirosław Edward Rak
63
(0,56%)
-
3
Adam Gawrych
363
(3,22%)
-
5
Joanna Danuta Rawska
63
(0,56%)
Okręg 6
Obszar gmin: Prażmów, Tarczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Pruszczyk
1 289
(14,12%)
-
2
Marcin Mariusz Albinowski
533
(5,84%)
-
3
Paweł Jarosław Maszczyk
774
(8,48%)
-
5
Jadwiga Anna Łukasiewicz
100
(1,10%)
-
4
Anna Arciuch
170
(1,86%)
-
6
Monika Agnieszka Ołdakowska
248
(2,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kazimierz Julian Porębski
1 026
(11,24%)
-
3
Bogdan Andrzej Krawczyk
264
(2,89%)
-
4
Patrycja Kaczorowska
315
(3,45%)
-
5
Irena Elżbieta Glińska- Lis
115
(1,26%)
-
2
Renata Agnieszka Nastańska
438
(4,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
6
Grażyna Osełka
371
(4,07%)
-
4
Beata Barbara Lewtak
52
(0,57%)
-
5
Beata Zaradkiewicz
252
(2,76%)
-
1
Sylwester Rajmund Puchała
1 319
(14,45%)
-
3
Jacek Leon Szczytowski
189
(2,07%)
-
2
Dariusz Andrzej Galicz
1 160
(12,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Agnieszka Irena Gutkowska
327
(3,58%)
-
2
Rafał Jerzy Hajewski
49
(0,54%)
-
5
Urszula Aleksandra Ciompa
33
(0,36%)
-
3
Anna Antonina Kuchlewska
34
(0,37%)
-
4
Franciszek Paweł Żyła
68
(0,75%)