Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Brudzeń Duży, Stara Biała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lech Dąbrowski
1 431
(17,15%)
-
2
Zbigniew Kisielewski
320
(3,84%)
-
3
Katarzyna Szewczyńska
127
(1,52%)
-
4
Marzena Strupczewska
193
(2,31%)
-
5
Sławomir Czachorowski
121
(1,45%)
-
6
Iwona Kuźnicka
175
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
3
Janina Franciszka Antoszkiewicz
128
(1,53%)
-
1
Marcin Hubert Piotrowski
850
(10,19%)
-
2
Marek Paweł Żakowski
290
(3,48%)
-
4
Krzysztof Perkowski
180
(2,16%)
-
5
Czesława Jankowska-Wojanowska
38
(0,46%)
-
6
Mariola Jolanta Kowalewska
96
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
1
Marek Tadeusz Moderacki
506
(6,06%)
-
4
Elżbieta Andżelika Bentlewska
96
(1,15%)
-
6
Marzena Bonkowska
182
(2,18%)
-
5
Gabriela Matczak
112
(1,34%)
-
2
Włodzimierz Kajkowski
217
(2,60%)
-
3
Jacek Zieliński
202
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Leszek Andrzej Majczyna
358
(4,29%)
-
3
Marzena Martynowska
424
(5,08%)
-
5
Agata Piekarska
461
(5,53%)
-
4
Piotr Jerzy Kostrzewa
583
(6,99%)
-
1
Małgorzata Purcelewska
933
(11,18%)
-
6
Marcin Dąbrowski
320
(3,84%)
Okręg 2
Gmina Bielsk, Miasto i Gmina Drobin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Iwona Reszczyńska
300
(4,03%)
-
2
Krzysztof Maciej Wielec
784
(10,54%)
-
3
Magdalena Woja
1 181
(15,88%)
-
6
Elżbieta Olendrzyńska
463
(6,22%)
-
4
Bogdan Banaszczak
1 100
(14,79%)
-
1
Bogusław Jankowski
595
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
1
Mirosława Teresa Zgódka-Wiśniewska
233
(3,13%)
-
2
Dariusz Stanisław Kwaśniewski
74
(0,99%)
-
4
Barbara Danuta Sowińska
71
(0,95%)
-
3
Teresa Bogumiła Mielczarek
47
(0,63%)
-
5
Andrzej Dzięcioł
69
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
1
Stanisław Krzysztof Nowakowski
81
(1,09%)
-
4
Kazimierz Pokrętowski
38
(0,51%)
-
2
Ewa Bąkowska
121
(1,63%)
-
3
Anita Łaguna
22
(0,30%)
-
5
Martyna Malicka
28
(0,38%)
-
6
Paweł Kraska
33
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Adam Kacprzak
396
(5,32%)
-
1
Maciej Jan Jabłoński
813
(10,93%)
-
2
Bogusława Elżbieta Lewandowska
345
(4,64%)
-
6
Cecylia Barbara Kraśniewska
336
(4,52%)
-
4
Mariusz Zenon Ławruszkiewicz
219
(2,94%)
-
5
Mirosława Teresa Krajewska
90
(1,21%)
Okręg 3
Gminy: Radzanowo, Staroźreby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Duda
866
(13,27%)
-
1
Paweł Jakubowski
893
(13,69%)
-
3
Elżbieta Pawłowska
208
(3,19%)
-
5
Robert Majewski
324
(4,97%)
-
4
Katarzyna Ryzińska
303
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
2
Mariusz Jarzębski
318
(4,87%)
-
1
Paweł Tokarski
639
(9,79%)
-
3
Jerzy Józef Fila
131
(2,01%)
-
4
Irena Podolska
121
(1,85%)
-
5
Urszula Anna Kasińska
360
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
1
Daniel Jan Zaborowski
656
(10,05%)
-
3
Kazimierz Woliński
94
(1,44%)
-
4
Alina Pietrusińska
29
(0,44%)
-
2
Małgorzata Elżbieta Zielińska-Chrzanowska
197
(3,02%)
-
5
Andrzej Antoni Woźnicki
79
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agnieszka Stewart
196
(3,00%)
-
4
Adam Jagielski
110
(1,69%)
-
5
Katarzyna Urszula Zakrzewska
173
(2,65%)
-
2
Piotr Henryk Janczewski
76
(1,16%)
-
1
Krzysztof Tomasz Szumski
752
(11,52%)
Okręg 4
Gminy: Bodzanów, Słupno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Paweł Mariusz Bogiel
1 064
(14,67%)
-
3
Izabela Danuta Tomaszewska
538
(7,42%)
-
2
Andrzej Szymon Kuliński
492
(6,78%)
-
4
Barbara Sławomira Siperek
121
(1,67%)
-
1
Stefan Jakubowski
821
(11,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
5
Sławomir Ners
287
(3,96%)
-
2
Błażej Figiel
458
(6,32%)
-
1
Zbigniew Idzik
393
(5,42%)
-
3
Jadwiga Wrona
109
(1,50%)
-
4
Martyna Tomczak
156
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
1
Stanisław Rokicki
165
(2,28%)
-
4
Karolina Węglińska
115
(1,59%)
-
2
Stanisław Jan Dobiesz
85
(1,17%)
-
5
Paweł Kuliński
107
(1,48%)
-
3
Urszula Zuzanna Figiel
103
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Zalewski
646
(8,91%)
-
3
Paweł Szypszak
218
(3,01%)
-
1
Magdalena Kołodziejska
1 168
(16,11%)
-
5
Paulina Leszczyńska
74
(1,02%)
-
4
Zdzisław Stanisław Borowski
132
(1,82%)
Okręg 5
Gmina: Bulkowo, Mała Wieś, Gmina i Miasto Wyszogród
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mariusz Bieniek
2 015
(27,01%)
-
3
Elżbieta Anna Jachimiak
553
(7,41%)
-
2
Apolinary Gruszczyński
558
(7,48%)
-
4
Jadwiga Irena Milewska
283
(3,79%)
-
5
Anna Justyna Jeziak
237
(3,18%)
-
6
Bogdan Matczak
345
(4,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
2
Alicja Maria Białecka
194
(2,60%)
-
1
Izabela Jeznach
271
(3,63%)
-
4
Łukasz Górnicki
96
(1,29%)
-
3
Rafał Michał Gorsiak
105
(1,41%)
-
6
Teresa Edyta Utkowska
62
(0,83%)
-
5
Rafał Cezary Łyszczarz
67
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
4
Sylwia Jamka
25
(0,34%)
-
1
Jan Zdzisław Klepczarek
68
(0,91%)
-
3
Ewa Sztendur
15
(0,20%)
-
6
Łukasz Majchrzak
30
(0,40%)
-
5
Anna Maria Osińska
13
(0,17%)
-
2
Włodzimierz Jeznach
93
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wawrzyniec Wawrzyński
166
(2,23%)
-
2
Piotr Adam Skorupski
638
(8,55%)
-
1
Andrzej Cieślak
603
(8,08%)
-
4
Agnieszka Jakubiak
389
(5,22%)
-
5
Paulina Wolska
292
(3,91%)
-
6
Bogumiła Teresa Jasińska
341
(4,57%)
Okręg 6
Miasto i Gmina Gąbin, Gminy: Łąck, Nowy Duninów, Słubice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Sierocki
1 300
(12,01%)
-
2
Ewa Kowalak
875
(8,08%)
-
3
Marta Magdalena Michalak
583
(5,39%)
-
6
Elżbieta Młodziejewska
215
(1,99%)
-
7
Dariusz Nowicki
216
(2,00%)
-
4
Krzysztof Chlewiński
275
(2,54%)
-
5
Stanisław Kopeć
295
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
-
1
Waldemar Zawadzki
882
(8,15%)
-
4
Joanna Bożena Paliwoda
149
(1,38%)
-
5
Alicja Cecylia Lodzińska
322
(2,98%)
-
2
Danuta Maria Jakubowska
350
(3,23%)
-
3
Tomasz Stańczak
153
(1,41%)
-
6
Rafał Maciaszek
371
(3,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
6
Monika Kwiatkowska
111
(1,03%)
-
1
Henryk Kamiński
365
(3,37%)
-
3
Jacek Sobański
166
(1,53%)
-
7
Magdalena Kwiatkowska
79
(0,73%)
-
5
Tadeusz Bardyszewski
55
(0,51%)
-
2
Leszek Józef Bedyk
282
(2,61%)
-
4
Magdalena Fortuńska
85
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Michał Szymajda
422
(3,90%)
-
2
Marlena Mazurska
785
(7,25%)
-
4
Kinga Ewa Szczepanek
202
(1,87%)
-
1
Anna Dębska
1 168
(10,79%)
-
5
Krzysztof Bedyk
591
(5,46%)
-
7
Eugeniusz Bronisław Rudzki
198
(1,83%)
-
6
Adam Andrzej Rzepnikowski
328
(3,03%)