Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
od rzeki Wisły wzdłuż Kanału Nowa Ulga-północną a następnie wschodnią granicą dzielnicy do ulicy Bronisława Czecha-osią ulicy Bronisława Czecha-osią ulicy Płowieckiej do styku z ulicą Nowowiśniową-linią stanowiącą przedłużenie ulicy Nowowiśniowej do końca ulicy Spadowej-od końca ulicy Spadowej linią prostą do zbiegu Rowu Zerzeńskiego z bezimiennym kanałem-osią Rowu Zerzeńskiego przez Jezioro Żabie i linią prostą do przecięcia z Kanałem Nowe Ujście-osią Kanału Nowe Ujście i jego przedłużeniem do rzeki Wisły-linią rzeki Wisły do kanału Nowa Ulga.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WAWRA
-
3
Wiesław Włodzimierz Lisowski
61
(0,70%)
-
2
Łukasz Paweł Malczyk
93
(1,06%)
-
1
Olga Anna Pasierbska
329
(3,75%)
-
7
Maria Agnieszka Jaczewska
75
(0,85%)
-
5
Piotr Jerzy Borowski
37
(0,42%)
-
4
Małgorzata Anna Walędziak
86
(0,98%)
-
6
Hubert Piotr Pietrusiński
30
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
5
Ksenia Beata Dąbrzalska
16
(0,18%)
-
1
Izabella Wolf-Jedynak
412
(4,70%)
-
2
Paweł Łasak
300
(3,42%)
-
3
Elżbieta Staszewska
133
(1,52%)
-
4
Henryk Władysław Orłowski
30
(0,34%)
-
7
Urszula Rola
268
(3,05%)
-
6
Sławomir Mariusz Augustyniak
69
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Przemysław Miłosz Zaboklicki
551
(6,28%)
-
5
Maciej Bąk
85
(0,97%)
-
4
Małgorzata Krystyna Pasoń
40
(0,46%)
-
2
Grzegorz Jan Feliksiak
56
(0,64%)
-
6
Agnieszka Wiesława Wesołowska
213
(2,43%)
-
3
Anna Barbara Zdziebłowska
117
(1,33%)
-
7
Edward Kalwarczyk
75
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Jacek Kurpios
938
(10,69%)
-
2
Jerzy Andrzej Debert
674
(7,68%)
-
3
Lucyna Anna Klein-Klarenbach
313
(3,57%)
-
4
Wiesław Leszko
237
(2,70%)
-
6
Małgorzata Maria Dalkowska
106
(1,21%)
-
7
Bartosz Andrzej Kudyba
237
(2,70%)
-
5
Jolanta Janina Jarzębska
133
(1,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Paweł Zbigniew Księżopolski
280
(3,19%)
-
2
Joanna Małgorzata Buczyńska
912
(10,39%)
-
1
Wojciech Dariusz Godlewski
1 135
(12,93%)
-
5
Jolanta Kuligowska
166
(1,89%)
-
6
Dominik Kamil Kowalski
99
(1,13%)
-
7
Łukasz Wojciech Zakrzewski
243
(2,77%)
-
4
Agnieszka Jarząbek
226
(2,58%)
Okręg 2
od styku ulicy Nowowiśniowej z ulicą Płowiecką-linią stanowiącą przedłużenie ulicy Nowowiśniowej do końca ulicy Spadowej-od końca ulicy Spadowej linią prostą do zbiegu Rowu Zerzeńskiego z bezimiennym kanałem-Rowem Zerzeńskim przez Jezioro Żabie i linią prostą do przecięcia z Kanałem Nowe Ujście-osią Kanału Nowe Ujście i jego przedłużeniem do rzeki Wisły-rzeką Wisłą do przecięcia z linią stanowiącą przedłużenie ulicy Bysławskiej-osią ulicy Bysławskiej do ulicy Liliowej-ulicą Liliową (bez adresów)-ulicą Kminkową-ulicą Celulozy do styku z ulicą Przewodową-linią stanowiącą nieprzydłużenie ulicy Celulozy do zbiegu z Kanałem Zagoździańskim-osią Kanału Zagoździańskiego do ulicy Zwoleńskiej, ulicą Zwoleńską (bez adresów) do ulicy Północnej-ulicą Północną (bez adresów) do południowej granicy lasu-południową granicą lasu do torów kolejowych-wzdłuż torów kolejowych do wiaduktu kolejowego-osią ulicy Płowieckiej do przecięcia z ulicą Nowowiśniową.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WAWRA
-
2
Krzysztof Waśkiewicz
120
(1,17%)
-
4
Maria Aleksandra Kalczyńska
88
(0,86%)
-
1
Rafał Czerwonka
747
(7,28%)
-
3
Tomasz Jan Skoczyński
311
(3,03%)
-
5
Barbara Ewelina Dąbrowska-Gur
73
(0,71%)
-
6
Maryla Anna Malczyk
45
(0,44%)
-
7
Zbigniew Robert Podlaski
87
(0,85%)
-
8
Krzysztof Sokołowski
85
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
6
Jan Krzysztof Strzeliński
32
(0,31%)
-
1
Zdzisław Gójski
544
(5,30%)
-
3
Monika Angelika Laskowska-Ludwiczak
109
(1,06%)
-
2
Bożena Hanna Prusakowska
119
(1,16%)
-
5
Piotr Paweł Gawryszewski
58
(0,56%)
-
8
Dariusz Wojciech Godlewski
116
(1,13%)
-
4
Józef Mieczysław Daniluk
131
(1,28%)
-
7
Joanna Karpisiak
94
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Waldemar Tobijasz
153
(1,49%)
-
2
Mirosław Gotowiec
50
(0,49%)
-
7
Edyta Irena Kąkol
27
(0,26%)
-
6
Dominika Gajaszek
18
(0,18%)
-
8
Waldemar Jerzy Miziołek
14
(0,14%)
-
3
Beata Kałowska
55
(0,54%)
-
4
Tadeusz Antoni Krasnodębski
22
(0,21%)
-
5
Marek Konrad Rożek
6
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Stanisław Kacprowicz
1 457
(14,19%)
-
5
Wiesław Dąbrowski
50
(0,49%)
-
3
Anita Marta Kopcińska
267
(2,60%)
-
2
Monika Brenner-Zawierucha
213
(2,07%)
-
4
Mirosław Józef Wrzesień
52
(0,51%)
-
6
Marcelina Mikulak
60
(0,58%)
-
7
Julia Olszewska
96
(0,94%)
-
8
Jarosław Piotr Dudek
122
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Paweł Aleksander Roguski
28
(0,27%)
-
1
Dominik Jan Langner
126
(1,23%)
-
3
Krystian Adam Molenda
45
(0,44%)
-
2
Gabriela Alicja Sobieraj
50
(0,49%)
-
5
Anna Maria Rogowska
52
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Michał Tomasz Żebrowski
744
(7,25%)
-
3
Marzena Anna Kwiatkowska
318
(3,10%)
-
2
Małgorzata Izabella Sołtysiak
337
(3,28%)
-
1
Leszek Piotr Baraniewski
1 747
(17,02%)
-
4
Patryk Jakub Kruszewski
170
(1,66%)
-
5
Sandra Katarzyna Spinkiewicz
455
(4,43%)
-
6
Karolina Julia Kalbarczyk
156
(1,52%)
-
7
Marta Katarzyna Turska
617
(6,01%)
Okręg 3
od wiaduktu kolejowego osią ulicy Bronisława Czecha do wschodniej granicy dzielnicy-wschodnią granicą dzielnicy do granicy administracyjnej Gminy Wiązowna i dzielnicy Wesoła-na południowy zachód do ulicy Przełęczy-osią ulicy Przełęczy do ulicy Sztygarów-osią ulicy Sztygarów-osią ulicy Młodzieży-osią ulicy Aleksandrowskiej-osią ulicy Żeglarskiej-osią ulicy Rusałki-osią ulicy Lewkonii i linią stanowiącą jej przedłużenie do Kanału Zagoździańskiego-osią Kanału Zagoździańskiego do ulicy Zwoleńskiej-ulicą Zwoleńską (z adresami) do ulicy Północnej-ulicą Północną (z adresami) do południowej granicy lasu-południową granicą lasu do torów kolejowych-wzdłuż torów kolejowych do wiaduktu kolejowego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WAWRA
-
7
Ineza Katarzyna Bodył-Plaskota
39
(0,31%)
-
1
Piotr Grzegorczyk
502
(4,04%)
-
9
Tomasz Stanisław Biczel
130
(1,05%)
-
2
Małgorzata Albińska-Frank
138
(1,11%)
-
3
Andrzej Filip Skarzyński
66
(0,53%)
-
4
Julia Malczyk
121
(0,97%)
-
6
Magdalena Mróz
114
(0,92%)
-
8
Grzegorz Stanisław Kociszewski
61
(0,49%)
-
5
Jan Karol Andrzejewski
104
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Janusz Bogdan Barciński
252
(2,03%)
-
4
Stefan Wojciech Świerkot
15
(0,12%)
-
2
Janusz Krzysztof Gałda
119
(0,96%)
-
3
Iwona Małgorzata Fic
180
(1,45%)
-
7
Tomasz Jan Szyller
36
(0,29%)
-
6
Grzegorz Adam Bednarski
59
(0,47%)
-
8
Dorota Agnieszka Kowalówka
136
(1,09%)
-
5
Danuta Teresa Depczyńska
116
(0,93%)
-
9
Beata Ewa Komarnicka
129
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Mirosław Korneliusz Jabłoński
26
(0,21%)
-
5
Tomasz Michał Poniatowicz
40
(0,32%)
-
1
Wiesław Stanisław Domański
326
(2,62%)
-
2
Anna Małgorzata Ojer
805
(6,48%)
-
7
Krystyna Marianna Szperlik
13
(0,10%)
-
6
Dominika Żbikowska
95
(0,76%)
-
4
Marian Foryś
150
(1,21%)
-
8
Bogumiła Kazimiera Błażkiewicz
17
(0,14%)
-
9
Hanna Maria Olszewska-Bondarczuk
38
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Jan Krasnowolski
1 529
(12,30%)
-
2
Jarosław Kotra
380
(3,06%)
-
6
Antoni Mieczysław Stradomski
301
(2,42%)
-
4
Małgorzata Patrycja Klekotko
180
(1,45%)
-
5
Hanna Zofia Kacprowicz
153
(1,23%)
-
3
Aleksander Figiel
270
(2,17%)
-
7
Ewa Irmina Szulc-Beck
81
(0,65%)
-
9
Marcin Mateusz Bednarczyk
156
(1,25%)
-
8
Anna Maria Olszewska
175
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Tomasz Rafał Gawłowski
30
(0,24%)
-
4
Mariusz Robert Wewerek
38
(0,31%)
-
5
Sylwia Anna Paulińska
33
(0,27%)
-
2
Julia Joanna Jaźwińska
57
(0,46%)
-
6
Wanda Teresa Szczepańska-Olejniczak
6
(0,05%)
-
1
Stanisław Michał Rybicki
209
(1,68%)
-
7
Norbert Daniel Szczepański
46
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Olczak
239
(1,92%)
-
1
Norbert Szczepański
1 525
(12,27%)
-
6
Barbara Ewa Mildner
173
(1,39%)
-
5
Monika Magda Konarska
414
(3,33%)
-
7
Agnieszka Maria Wójcik
416
(3,35%)
-
8
Jacek Jerzy Sadomski
252
(2,03%)
-
9
Ludmiła Felicja Wierzbowska
154
(1,24%)
-
2
Łukasz Piotr Kubik
1 042
(8,38%)
-
3
Hanna Maria Chodecka
746
(6,00%)
Okręg 4
wschodnią granicą dzielnicy od granicy administracyjnej Gminy Wiązowna i dzielnicy Wesoła-południową granicą dzielnicy-zachodnią granicą dzielnicy wzdłuż rzeki Wisły do przecięcia z linią stanowiącą przedłużenie ulicy Bysławskiej-osią ulicy Bysławskiej do ulicy Liliowej-ulicą Liliową-ulicą Kminkową (bez adresów)-ulicą Celulozy (bez adresów) do styku z ulicą Przewodową i linią stanowiącą przedłużenie ulicy Celulozy do Kanału Zagoździańskiego-osią Kanału Zagoździańskiego do przecięcia z linią stanowiącą przedłużenie ulicy Lewkonii-osią ulicy Lewkonii-osią ulicy Rusałki-osią ulicy Żeglarskiej-osią ulicy Aleksandrowskiej-osią ulicy Młodzieży i jej przedłużeniem do ulicy Sztygarów-osią ulicy Sztygarów do ulicy Przełęczy-osią ulicy Przełęczy do wschodniej granicy dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WAWRA
-
1
Jacek Paweł Wiśnicki
585
(7,34%)
-
6
Joanna Katarzyna Harasiewicz
101
(1,27%)
-
2
Michał Mroziński
221
(2,77%)
-
3
Andrzej Jerzy Tomaszczyk
68
(0,85%)
-
4
Urszula Joanna Malczewska
66
(0,83%)
-
5
Bartosz Mróz
114
(1,43%)
-
7
Katarzyna Ciecieląg
117
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
7
Danuta Dorota Mystkowska
222
(2,79%)
-
6
Sebastian Wilczek
69
(0,87%)
-
5
Krzysztof Grzegorz Mróz
136
(1,71%)
-
1
Agnieszka Kurowska-Janecka
181
(2,27%)
-
2
Adam Majszczyk
296
(3,71%)
-
3
Ewa Maria Skrzypczak
101
(1,27%)
-
4
Marcin Narolski
51
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Natalia Katarzyna Uzdowska
23
(0,29%)
-
2
Szczepan Stefan Thomas
47
(0,59%)
-
1
Jarosław Paweł Meryk
193
(2,42%)
-
6
Elżbieta Bronisława Tymińska
6
(0,08%)
-
5
Andrzej Bielecki
35
(0,44%)
-
4
Barbara Klary
20
(0,25%)
-
7
Maria Magdalena Niedziółka
81
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Piotr Andrzej Bieliński
113
(1,42%)
-
1
Włodzimierz Jacek Zalewski
1 139
(14,29%)
-
3
Paweł Maciej Rozowski
89
(1,12%)
-
2
Regina Balinow
319
(4,00%)
-
4
Izabella Maria Seferyńska
222
(2,79%)
-
6
Maria Sadowska
159
(2,00%)
-
7
Paweł Janusz Drzewiecki
124
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Ewelina Ewa Molenda-Guba
21
(0,26%)
-
4
Michał Władysław Badurek
6
(0,08%)
-
5
Kacper Pleskot
35
(0,44%)
-
1
Daniel Jacek Sztyber
98
(1,23%)
-
2
Kinga Luiza Umińska
48
(0,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Helena Kroszczyńska
821
(10,30%)
-
3
Urszula Stanowska
194
(2,43%)
-
2
Adam Piotr Godusławski
420
(5,27%)
-
5
Zbigniew Stanik
182
(2,28%)
-
4
Barbara Zofia Wielowieyska
578
(7,25%)
-
7
Andrzej Wojda
546
(6,85%)
-
6
Barbara Janina Wilczyńska
121
(1,52%)