Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zawidz Kościelny ulice: Parkowa, Kwiatowa, Osiedlowa, Zielona, Żuromińska, Jasna.
Pokaż więcej
Barbara Perzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(21,36%)
Wojciech Kęsicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
21
(7,12%)
Anna Kanigowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
105
(35,59%)
Mariola Agata Lewińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(4,41%)
Paweł Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA POŁUDNIE OD „10”
42
(14,24%)
Katarzyna Sadecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI
51
(17,29%)
Okręg 2
Zawidz Kościelny ulice: Ciechanowska, Mazowiecka, Polna, Słoneczna, Zacisze, Warszawska.
Pokaż więcej
Grzegorz Żelasko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(8,97%)
Andrzej Łaszczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
77
(32,91%)
Jarosław Giziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
85
(36,32%)
Wiesława Weronika Żmijewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA POŁUDNIE OD „10”
51
(21,79%)
Okręg 3
Grabowo, Nowe Zgagowo, Zgagowo-Wieś.
Pokaż więcej
Grażyna Gołębiewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(49,11%)
Elżbieta Perzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
19
(8,48%)
Wiesława Henryka Różańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
95
(42,41%)
Okręg 4
Jaworowo-Lipa, Kosemin, Jaworowo-Kolonia.
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Chmielewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(35,94%)
Grzegorz Józef Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
48
(22,12%)
Regina Jadwiga Wasilewska-Cichocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
73
(33,64%)
Jacek Rzeszotarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(8,29%)
Okręg 5
Jaworowo-Kłódź, Jaworowo-Jastrzębie, Zawidz Mały.
Pokaż więcej
Mirosław Karwowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(31,84%)
Maria Ewa Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
27
(11,02%)
Witold Kazimierz Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
140
(57,14%)
Okręg 6
Budy Piaseczne, Budy Milewskie, Żabowo.
Pokaż więcej
Paweł Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(9,21%)
Agnieszka Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
15
(6,58%)
Sylwia Magdalena Marecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
126
(55,26%)
Antoni Zbigniew Klimowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(28,95%)
Okręg 7
Jeżewo, Żytowo.
Pokaż więcej
Maria Henryka Organiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(28,85%)
Karolina Łada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
20
(9,62%)
Marlena Oleksiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
93
(44,71%)
Waldemar Michał Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(16,83%)
Okręg 8
Stropkowo, Młotkowo-Kolonia, Młotkowo-Wieś.
Pokaż więcej
Kazimierz Ciarkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(5,28%)
Jan Zacek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
67
(22,11%)
Monika Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
83
(27,39%)
Agnieszka Rutkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(30,03%)
Tadeusz Gawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA POŁUDNIE OD „10”
46
(15,18%)
Okręg 9
Skoczkowo, Zalesie, Wola Grąbiecka.
Pokaż więcej
Adam Kazimierz Kluska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(45,95%)
Katarzyna Gutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
55
(29,73%)
Magdalena Cecelska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(24,32%)
Okręg 10
Grąbiec, Kęsice, Krajewice Małe, Krajewice Duże, Rekowo.
Pokaż więcej
Eugeniusz Kozicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(25,21%)
Ryszard Stanisław Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
35
(14,46%)
Tomasz Łukasz Zaborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
89
(36,78%)
Marek Czermiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA POŁUDNIE OD „10”
10
(4,13%)
Marzanna Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI
47
(19,42%)
Okręg 11
Osiek, Szumanie-Pustoły.
Pokaż więcej
Jolanta Agnieszka Kamińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(27,43%)
Ewa Barbara Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
46
(20,35%)
Dariusz Dobrosielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
57
(25,22%)
Aleksandra Józefa Kruszyna-Ksepko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(4,87%)
Roman Sabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA POŁUDNIE OD „10”
50
(22,12%)
Okręg 12
Osiek-Włostybory, Osiek Piaseczny, Milewo, Milewko.
Pokaż więcej
Lidia Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(16,06%)
Alina Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
58
(21,17%)
Zbigniew Sylwester Siwakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
90
(32,85%)
Jan Grzegorz Kawczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYBORCÓW
82
(29,93%)
Okręg 13
Słupia, Nowe Kowalewo, Gutowo-Górki, Gutowo-Stradzyno, Gołocin.
Pokaż więcej
Piotr Gutowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(27,38%)
Barbara Anna Osiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
50
(19,84%)
Mariusz Radecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
84
(33,33%)
Dawid Witkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(10,32%)
Katarzyna Małgorzata Betkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
23
(9,13%)
Okręg 14
Szumanie, Chabowo-Świniary, Stare Chabowo, Mańkowo, Petrykozy, Kosmaczewo.
Pokaż więcej
Paweł Umiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(12,99%)
Tomasz Goczkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
66
(25,98%)
Paweł Morawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
36
(14,17%)
Mirosława Karwowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(46,85%)
Okręg 15
Orłowo, Ostrowy, Makomazy, Majki Duże, Majki Małe.
Pokaż więcej
Benedykt Roman Bajson
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(7,00%)
Sławomir Mirosław Żuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
57
(22,18%)
Zbigniew Rawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA ZAWIDZ
94
(36,58%)
Marta Urszula Czarnecka-Kędzierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(6,23%)
Iwona Alicja Raczyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
72
(28,02%)