Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krzyżewo Nadrzeczne, Popielarka, Retka, Stare Zacisze
Pokaż więcej
Grażyna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
24
(15,89%)
Grażyna Barbara Mordecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(39,74%)
Józef Chodkowski
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
19
(12,58%)
Małgorzata Miksińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(27,15%)
Dorota Sierbińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
7
(4,64%)
Okręg 2
Dłutkowo, Jaciążek, Łęgi
Pokaż więcej
Magdalena Olkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
22
(12,79%)
Dariusz Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA RUTKOWSKIEGO
73
(42,44%)
Mateusz Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
22
(12,79%)
Andrzej Jazowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,44%)
Barbara Cychowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
25
(14,53%)
Okręg 3
Nowy Podoś, Stary Podoś
Pokaż więcej
Michał Majkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
74
(51,75%)
Marcin Andrzej Litwin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(15,38%)
Krystyna Mierzejewska
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
11
(7,69%)
Dariusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(19,58%)
Aneta Piętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
8
(5,59%)
Okręg 4
Płoniawy-Bramura, Płoniawy-Kolonia
Pokaż więcej
Rafał Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
103
(40,08%)
Ryszard Wróblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(26,07%)
Mieczysława Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
17
(6,61%)
Zbigniew Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(27,24%)
Okręg 5
Choszczewka, Nowa Zblicha, Prace, Stara Zblicha
Pokaż więcej
Kazimierz Pawelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
17
(14,05%)
Łukasz Budny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
34
(28,10%)
Barbara Mieczkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(24,79%)
Andrzej Bobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BOBIŃSKIEGO
40
(33,06%)
Okręg 6
Nowe Płoniawy, Suche
Pokaż więcej
Jakub Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
71
(52,21%)
Sławomir Chrostowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(8,09%)
Roman Stanisław Słupecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(14,71%)
Paweł Godzieba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
34
(25,00%)
Okręg 7
Gołoniwy, Krzyżewo Borowe, Zawady-Huta, Zawady Dworskie
Pokaż więcej
Arkadiusz Piętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
42
(35,90%)
Ireneusz Załęski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(16,24%)
Grzegorz Maćkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
56
(47,86%)
Okręg 8
Chodkowo-Kuchny, Chodkowo-Załogi, Rogowo
Pokaż więcej
Mariola Marzena Młodzianowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
42
(26,92%)
Bogdan Klemens Majkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(73,08%)
Okręg 9
Bobino-Grzybki, Bobino Wielkie, Chodkowo-Biernaty, Chodkowo Wielkie
Pokaż więcej
Rafał Niestępski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
90
(57,32%)
Anna Maria Grabowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(42,68%)
Okręg 10
Marek Zbigniew Jarzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
74
(41,81%)
Katarzyna Łoś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(23,73%)
Andrzej Rosa
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
61
(34,46%)
Okręg 11
Paweł Obojski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(16,15%)
Artur Maciej Łomiak
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
45
(34,62%)
Katarzyna Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(28,46%)
Krzysztof Drejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
27
(20,77%)
Okręg 12
Kalinowiec, Szlasy-Łozino, Szlasy Bure
Pokaż więcej
Grzegorz Zyznowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
14
(8,86%)
Anna Szczepańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(24,68%)
Wojciech Ustowski
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
75
(47,47%)
Paweł Karwacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
30
(18,99%)
Okręg 13
Bogdalec, Młodzianowo
Pokaż więcej
Krzysztof Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
54
(32,93%)
Anna Moczulak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(25,00%)
Adam Pyra
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
10
(6,10%)
Grzegorz Rzepiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(7,93%)
Agnieszka Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
46
(28,05%)
Okręg 14
Węgrzynowo, Węgrzynówek
Pokaż więcej
Robert Kudelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
24
(12,06%)
Justyna Welskop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(17,09%)
Marianna Otłowska-Węda
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
49
(24,62%)
Krzysztof Majewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(39,20%)
Agnieszka Cesarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENIE I JEDNOŚĆ
14
(7,04%)
Okręg 15
Kobylin, Kobylinek, Obłudzin
Pokaż więcej
Krystyna Grażyna Marmulewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA DUDKA
41
(22,16%)
Andrzej Nowotka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(51,35%)
Roman Jankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(26,49%)