Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedla: Bloki, Zientarówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Karol
135
(5,08%)
-
6
Grażyna Antonina Wojszczyk
38
(1,43%)
-
5
Henryk Koszczuk
90
(3,38%)
-
4
Agnieszka Alicja Orysiak
30
(1,13%)
-
7
Stanisław Bogucki
79
(2,97%)
-
2
Anita Nowińska
131
(4,92%)
-
3
Elżbieta Danuta Paleczna
115
(4,32%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
3
Jacek Konrad Rosłon
442
(16,62%)
-
6
Joanna Ewa Dzieniszewska
138
(5,19%)
-
2
Grażyna Narcyza Szymankiewicz
235
(8,83%)
-
1
Andrzej Stanisław Cichal
558
(20,98%)
-
7
Lech Toruszewski
272
(10,23%)
-
4
Bogdan Ciećwierz
216
(8,12%)
-
5
Ewelina Degowska
181
(6,80%)
Okręg 2
Osiedla: Franciszków, Kabel, Mickiewicza, Ołtarzew; Sołectwo Ożarów Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Bronisława Zofia Tomaszewska
20
(0,81%)
-
4
Robert Tadeusz Lech
74
(2,99%)
-
5
Beata Jolanta Górska
33
(1,33%)
-
2
Tomasz Michał Strakacz
105
(4,24%)
-
3
Edyta Beata Dziuba
74
(2,99%)
-
7
Lech Wydrych
90
(3,64%)
-
1
Anna Elżbieta Bartoszewicz
275
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
1
Sławomir Maria Kowalski
377
(15,23%)
-
2
Tadeusz Czesław Szmigiel
332
(13,41%)
-
5
Katarzyna Maria Walerzak
238
(9,62%)
-
3
Kamil Hubert Bednarski
353
(14,26%)
-
6
Bogumiła Anna Sobczyk
52
(2,10%)
-
4
Anna Justyna Rogala
163
(6,59%)
-
7
Janusz Kędzierski
289
(11,68%)
Okręg 3
Sołectwo: Bronisze, Domaniewek, Duchnice, Jawczyce, Kaputy-Kręczki, Konotopa, Koprki, Macierzysz, Mory, Ołtarzew, Piotrkówek Duży, Piotrkówek Mały i Strzykuły, Pogroszew, Pogroszew Kolonia, Szeligi, Umiastów, Wieruchów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Karolina Magdalena Pepla
27
(0,94%)
-
2
Halina Smolińska
122
(4,25%)
-
1
Marcin Sowidzki
270
(9,40%)
-
5
Sylwia Magdalena Gwiazdowska
55
(1,92%)
-
8
Robert Jacek Ćmiel
93
(3,24%)
-
3
Bożenna Janina Łęcka-Mularczyk
59
(2,06%)
-
4
Anna Marta Skowrońska
64
(2,23%)
-
6
Paweł Sławomir Czapliński
15
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
1
Paweł Jacek Kanclerz
818
(28,49%)
-
3
Jan Mikołajczyk
198
(6,90%)
-
2
Małgorzata Elżbieta Rutkowska
394
(13,72%)
-
4
Zbigniew Szelenbaum
276
(9,61%)
-
5
Maria Krystyna Dominiak
186
(6,48%)
-
6
Agnieszka Pintara-Kozłowska
88
(3,07%)
-
7
Tadeusz Krzysztof Pytkowski
206
(7,18%)
Okręg 4
Sołectwa: Gołaszew, Michałówek, Myszczyn, Orły, Pilaszków, Płochocin Wieś, Święcice, Wolskie; Osiedla: Józefów, Płochocin Płd. , Płochocin Płn. , Wolica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Nina Marianna Jędrzejczak
222
(9,14%)
-
7
Daniel Paweł Rączkowski
75
(3,09%)
-
4
Dariusz Zygmunt Pruski
11
(0,45%)
-
3
Henryka Karolak
105
(4,32%)
-
6
Danuta Anna Oszczyk
38
(1,56%)
-
5
Marek Bodych
63
(2,59%)
-
2
Bogusława Kucharska
100
(4,12%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
1
Krystyna Tenderenda
521
(21,45%)
-
2
Adrian Adam Antosiewicz
458
(18,86%)
-
3
Dorota Jaworska
266
(10,95%)
-
5
Sebastian Dymkowski
136
(5,60%)
-
7
Małgorzata Tederska
91
(3,75%)
-
4
Rajmund Oskierko
295
(12,14%)
-
6
Andrzej Rostkowski
48
(1,98%)