Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto: Mińsk Mazowiecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
2
Zdzisław Tarczyński
464
(2,65%)
-
1
Zbigniew Grzesiak
923
(5,27%)
-
6
Edyta Brewczyńska
194
(1,11%)
-
4
Justyna Katarzyna Kowszun
80
(0,46%)
-
3
Mirosława Tręda
164
(0,94%)
-
7
Antoni Piotr Mroczek
151
(0,86%)
-
8
Kamil Nalewka
233
(1,33%)
-
9
Małgorzata Rombel
410
(2,34%)
-
5
Zdzisław Skiba
89
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Karolina Sierhej
48
(0,27%)
-
8
Paulina Kokoszka
89
(0,51%)
-
2
Tomasz Gruba
121
(0,69%)
-
3
Izabela Reduch
103
(0,59%)
-
4
Łukasz Wojtczyk
311
(1,77%)
-
1
Jakub Gągol
293
(1,67%)
-
5
Robert Piszczek
132
(0,75%)
-
9
Damian Matwiej
150
(0,86%)
-
7
Lena Katarzyna Romanyszyn
29
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Leszek Celej
991
(5,65%)
-
7
Elżbieta Maria Andrzejewska
209
(1,19%)
-
6
Robert Smuga
1 186
(6,77%)
-
8
Ewa Szczerba
324
(1,85%)
-
5
Barbara Albrechcińska
314
(1,79%)
-
1
Mirosław Krusiewicz
2 111
(12,05%)
-
2
Alicja Emilia Cichoń
1 241
(7,08%)
-
3
Grzegorz Wyszogrodzki
819
(4,67%)
-
4
Mirosław Janusz Samociuk
920
(5,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Ryszard Stępień
931
(5,31%)
-
5
Damian Emil Sitkiewicz
140
(0,80%)
-
4
Elżbieta Zofia Wieczorek
323
(1,84%)
-
1
Anna Halina Czyżewska
2 325
(13,27%)
-
3
Dariusz Gąsior
595
(3,40%)
-
6
Bożena Aniela Dmowska
428
(2,44%)
-
8
Łukasz Krzysztof Markiewicz
145
(0,83%)
-
7
Paweł Dariusz Królak
326
(1,86%)
-
9
Edyta Danuta Bryzek-Muszyńska
213
(1,22%)
Okręg 2
Miasto: Sulejówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Mirosław Orzechowski
586
(6,37%)
-
2
Zbigniew Marian Pazio
341
(3,71%)
-
3
Barbara Zuzanna Włodarska
151
(1,64%)
-
4
Angielika Edyta Turlej
139
(1,51%)
-
5
Beata Niedźwiedzka
222
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Agnieszka Katarzyna Zabłocka-Gasek
78
(0,85%)
-
1
Piotr Wilewski
266
(2,89%)
-
2
Beata Stefaniuk
176
(1,91%)
-
4
Dariusz Pełka
75
(0,82%)
-
5
Alina Dębska
118
(1,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Wojciech Tadeusz Markowski
198
(2,15%)
-
2
Grażyna Irena Gruzińska
651
(7,08%)
-
4
Elżbieta Maria Aduszkiewicz
296
(3,22%)
-
3
Anna Faluta
323
(3,51%)
-
1
Witold Stefan Kikolski
1 790
(19,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Adriana Sakowska
209
(2,27%)
-
3
Elżbieta Wasielkiewicz
598
(6,50%)
-
1
Łukasz Piotr Bogucki
2 095
(22,78%)
-
4
Michał Jerzy Matuszewski
485
(5,27%)
-
2
Hanna Morawska
401
(4,36%)
Okręg 3
Gmina: Dębe Wielkie, Halinów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
2
Krzysztof Rek
329
(3,37%)
-
6
Alicja Teresa Bakuła
103
(1,05%)
-
1
Ireneusz Piasecki
565
(5,79%)
-
3
Ewa Gańko
242
(2,48%)
-
5
Justin Kasanji-Milongo
60
(0,61%)
-
4
Dorota Miros
128
(1,31%)
-
7
Sebastian Mucha
77
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Łukasz Mielcarz
228
(2,34%)
-
2
Katarzyna Woś
387
(3,96%)
-
4
Marcin Paweł Mielcarz
32
(0,33%)
-
5
Jolanta Agnieszka Dobosiewicz
84
(0,86%)
-
6
Andrzej Lipiński
65
(0,67%)
-
3
Ada Wiktoria Lewandowska
152
(1,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Katarzyna Bogusława Gańko
435
(4,46%)
-
3
Dorota Dobosiewicz
238
(2,44%)
-
4
Janina Franciszka Trojanowska
62
(0,63%)
-
5
Krzysztof Górnik
257
(2,63%)
-
1
Robert Henryk Grubek
1 607
(16,46%)
-
6
Monika Agata Rupniewska
269
(2,76%)
-
7
Bogdan Romanowski
211
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Katarzyna Maria Goździewska
855
(8,76%)
-
3
Ewa Rucińska
569
(5,83%)
-
5
Henryka Wiktoria Janczarek
184
(1,88%)
-
6
Adam Ludwiniak
510
(5,22%)
-
1
Piotr Daniel Wieczorek
1 309
(13,41%)
-
4
Hanna Zofia Wodnicka
269
(2,76%)
-
7
Grzegorz Gańko
537
(5,50%)
Okręg 4
Gmina: Mińsk Mazowiecki, Stanisławów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
2
Kazimierz Prus
258
(2,81%)
-
1
Antoni Jan Tarczyński
1 995
(21,73%)
-
3
Joanna Janicka
57
(0,62%)
-
4
Janusz Jacek Wieczorek
142
(1,55%)
-
5
Anna Słowik
281
(3,06%)
-
6
Anna Jadwiga Przybysz
110
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Jacek Kesler
88
(0,96%)
-
1
Adam Sulewski
608
(6,62%)
-
5
Urszula Pacyga-Glanowska
124
(1,35%)
-
6
Beata Wąsowska
96
(1,05%)
-
4
Wojciech Zawada
163
(1,78%)
-
3
Elżbieta Cyran
120
(1,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Beata Pyrzanowska
312
(3,40%)
-
4
Teresa Wanda Kuć
161
(1,75%)
-
2
Zbigniew Pucelak
525
(5,72%)
-
1
Leonard Zdanowicz
696
(7,58%)
-
6
Mariola Hanna Witowska
108
(1,18%)
-
5
Robert Piwek
101
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Płochocki
1 361
(14,83%)
-
2
Piotr Pustoła
966
(10,52%)
-
4
Teresa Michalak
271
(2,95%)
-
6
Piotr Arkadiusz Mielcarz
151
(1,64%)
-
5
Karolina Wasilewska
295
(3,21%)
-
3
Katarzyna Kaim
191
(2,08%)
Okręg 5
Gmina: Dobre, Jakubów, Kałuszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
4
Barbara Danuta Zaperta
130
(1,77%)
-
1
Marek Jerzy Pachnik
923
(12,56%)
-
2
Marcin Goźliński
236
(3,21%)
-
3
Lidia Domańska
415
(5,65%)
-
5
Wincenty Jan Bartnicki
316
(4,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Anna Michalczuk
64
(0,87%)
-
1
Piotr Chmielewski
981
(13,35%)
-
4
Małgorzata Dzwonkowska
36
(0,49%)
-
3
Emil Kościesza
57
(0,78%)
-
5
Jacek Jankowski
25
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Dariusz Przybyłko
321
(4,37%)
-
1
Wojciech Rastawicki
724
(9,86%)
-
2
Martyna Monika Bastjan
231
(3,14%)
-
4
Barbara Elżbieta Pleszczyńska-Sobiepanek
142
(1,93%)
-
3
Jan Wocial
294
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Krasuski
842
(11,46%)
-
3
Karolina Kowalczyk
156
(2,12%)
-
2
Waldemar Janusz Mroczek
731
(9,95%)
-
4
Małgorzata Śledziewska
249
(3,39%)
-
5
Katarzyna Zielińska
473
(6,44%)
Okręg 6
Gmina: Cegłów, Latowicz, Mrozy, Siennica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Wojciech Juszczak
918
(8,19%)
-
3
Arkadiusz Grzegrzułka
488
(4,36%)
-
2
Henryk Józef Księżopolski
776
(6,93%)
-
5
Beata Walas
188
(1,68%)
-
4
Justyna Cholewińska-Michalczyk
228
(2,03%)
-
7
Joanna Papińska
180
(1,61%)
-
6
Paweł Artur Kania
397
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Mariola Elżbieta Kowalska
30
(0,27%)
-
1
Tomasz Romanyszyn
123
(1,10%)
-
3
Urszula Maria Hawryluk
66
(0,59%)
-
2
Lilla Sabak
200
(1,79%)
-
6
Agnieszka Żukowska
65
(0,58%)
-
5
Jacek Pilich
140
(1,25%)
-
7
Konrad Sierhej
39
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Zieliński
897
(8,01%)
-
2
Teodora Wójcik
444
(3,96%)
-
3
Andrzej Robert Pieniak
970
(8,66%)
-
4
Wojciech Korzeń
197
(1,76%)
-
5
Barbara Eugenia Szuba
115
(1,03%)
-
7
Zbigniew Piłatkowski
302
(2,70%)
-
6
Marta Legat
149
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Norbert Wielgos
881
(7,86%)
-
5
Bożena Hardej
433
(3,86%)
-
6
Anna Helena Uścińska
176
(1,57%)
-
7
Robert Jackowski
475
(4,24%)
-
4
Edyta Lucyna Anusz-Gaszewska
937
(8,36%)
-
3
Janusz Franciszek Wróblewski
501
(4,47%)
-
2
Beata Walas
889
(7,93%)