Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Chłopków i Chłopków-Kolonia
Pokaż więcej
Kazimierz Tadeusz Kinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Czuchów i Czuchów-Pieńki
Pokaż więcej
Jadwiga Zupkowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(43,70%)
Michał Tołtyżewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(56,30%)
Okręg 3
Sołectwo: Falatycze
Pokaż więcej
Wojciech Antosiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo: Górki i Hruszniew-Kolonia
Pokaż więcej
Euzebiusz Adam Tobota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Hruszniew
Pokaż więcej
Lucjan Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(43,16%)
Edyta Agnieszka Wojtczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(56,84%)
Okręg 6
Sołectwo: Hruszew
Pokaż więcej
Roman Mirosław Pytel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Kisielew i Nowodomki
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Musiolik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo: Lipno
Pokaż więcej
Radosław Ludwiczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(70,06%)
Bożena Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(29,94%)
Okręg 9
Sołectwo: Mężenin, Mężenin-Kolonia i Michałow
Pokaż więcej
Adam Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(38,38%)
Kamil Kuliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(61,62%)
Okręg 10
Sołectwo: Myszkowice i Zaborze
Pokaż więcej
Leszek Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(39,22%)
Elżbieta Dorota Hawryluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(60,78%)
Okręg 11
Sołectwo: Ostromęczyn i Ostromęczyn-Kolonia
Pokaż więcej
Urszula Stanisława Szewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo: Kamianka i Platerów: ul. 3 Maja, ul. Dworcowa, ul. Kościelna, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Spokojna, ul. Boczna.
Pokaż więcej
Urszula Katarzyna Kubić
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(60,56%)
Agnieszka Irena Agapow
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(39,44%)
Okręg 13
Sołectwo Platerów c. d.: ul. Brzozowa, ul. Marynki, ul. Leśna, ul. Dubianka, ul. Krzywa, ul. Orzechowa, ul. Prosta, ul. Słoneczna, ul. Cerkiewna, ul. Cicha, ul. Rolnicza, ul. Siedlecka, ul. Sosnowa, ul. Środkowa, ul. Wierzbowa, ul. Zachodnia, ul. Włościańska, ul. Nowa
Pokaż więcej
Wiktor Baranow
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(52,11%)
Zdzisław Świderski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(47,89%)
Okręg 14
Sołectwo: Puczyce
Pokaż więcej
Agata Wawryniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(56,41%)
Marcin Paweł Gregorczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(43,59%)
Okręg 15
Sołectwo: Rusków
Pokaż więcej
Krzysztof Jaciuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(65,34%)
Aneta Cieciera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(34,66%)