Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Garbatka Letnisko, Gniewoszów, Sieciechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
2
Piotr Dela
171
(2,84%)
-
1
Marianna Bernacik
84
(1,39%)
-
6
Waldemar Czesław Witkowski
343
(5,70%)
-
4
Zenon Gnyś
122
(2,03%)
-
3
Katarzyna Ilona Drachal
79
(1,31%)
-
5
Joanna Marianna Kowalczyk
69
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Kazimierz Gugała
209
(3,47%)
-
1
Stefan Marek Banaś
228
(3,79%)
-
2
Mirosław Dziedzicki
314
(5,21%)
-
4
Małgorzata Banaś
31
(0,51%)
-
5
Karolina Gawinek
32
(0,53%)
-
6
Joanna Barbara Wojciechowska
24
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
-
4
Ewelina Magdalena Jurek
29
(0,48%)
-
1
Waldemar Marian Banaś
446
(7,41%)
-
2
Barbara Mokrzyńska
247
(4,10%)
-
3
Marian Zbigniew Czerski
306
(5,08%)
-
6
Paweł Kibil
174
(2,89%)
-
5
Aleksandra Mieczyńska
142
(2,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tadeusz Molenda
185
(3,07%)
-
3
Stanisław Grobel
17
(0,28%)
-
2
Monika Wojas
128
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Lidia Janina Ligorowska
487
(8,09%)
-
2
Cezary Bogacki
445
(7,39%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Zyzek
138
(2,29%)
-
3
Adam Henryk Wardawy
141
(2,34%)
-
5
Grzegorz Adam Szewczyk
150
(2,49%)
-
4
Agnieszka Krawiec
102
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
-
2
Krzysztof Stalmach
167
(2,77%)
-
1
Grzegorz Sotowski
553
(9,18%)
-
6
Dorota Renata Janus
236
(3,92%)
-
4
Mieczysław Szewczyk
165
(2,74%)
-
3
Teresa Bęczkowska
23
(0,38%)
-
5
Monika Bogusława Czajkowska
35
(0,58%)
Okręg 2
Gminy: Głowaczów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
2
Angelika Korczak
53
(0,58%)
-
1
Mirosław Stanisław Górka
563
(6,11%)
-
3
Jan Tadeusz Lewandowski
63
(0,68%)
-
7
Włodzimierz Tadeusz Stysiak
960
(10,42%)
-
5
Jacek Michalski
82
(0,89%)
-
4
Karolina Michalak
73
(0,79%)
-
6
Witold Okrój
116
(1,26%)
-
8
Agnieszka Suska
220
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Kowalczyk
421
(4,57%)
-
2
Agata Anna Jaroszek-Rojek
127
(1,38%)
-
4
Jan Adam Staszewski
62
(0,67%)
-
3
Zygmunt Nowakowski
72
(0,78%)
-
6
Jarosław Wrona
68
(0,74%)
-
7
Małgorzata Grądziel
91
(0,99%)
-
5
Bożena Wanda Pisarek
53
(0,58%)
-
8
Anna Wiesława Szafarz
13
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
-
6
Marzena Kowalska
71
(0,77%)
-
1
Henryk Plak
648
(7,03%)
-
2
Kazimierz Tarczyński
464
(5,04%)
-
4
Leonarda Ewa Plesiewicz
21
(0,23%)
-
5
Alicja Strachota
112
(1,22%)
-
3
Zdzisław Józef Łukasik
291
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Szymon Zieliński
137
(1,49%)
-
2
Krzysztof Piotr Wolski
1 045
(11,34%)
-
3
Grzegorz Ireneusz Szczepański
185
(2,01%)
-
1
Lidia Ciża
672
(7,29%)
-
6
Adam Henryk Piotrowski
24
(0,26%)
-
4
Emanuel Damian Zawodnik
741
(8,04%)
-
7
Barbara Gontarek
132
(1,43%)
-
8
Teresa Maria Gizicka
147
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
-
3
Marek Władysław Wawer
229
(2,49%)
-
2
Małgorzata Siekut
382
(4,15%)
-
6
Gabriela Iwona Nikorzewska
84
(0,91%)
-
4
Marzena Rusinek
113
(1,23%)
-
8
Jacek Rafał Nazorek
287
(3,12%)
-
5
Mirosław Węsek
114
(1,24%)
-
1
Daniela Sobczyk
183
(1,99%)
-
7
Jacek Antonowicz
93
(1,01%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Kozienice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
11
Marcin Zmitrowicz
992
(7,22%)
-
1
Małgorzata Eulalia Bebelska
543
(3,95%)
-
2
Irena Barbara Bielawska
101
(0,74%)
-
3
Janina Golik
330
(2,40%)
-
5
Krzysztof Karczmarski
69
(0,50%)
-
6
Włodzimierz Kowalski
458
(3,33%)
-
8
Tomasz Pakuła
119
(0,87%)
-
4
Andrzej Tadeusz Jung
1 122
(8,17%)
-
7
Marek Zbigniew Kucharski
705
(5,13%)
-
10
Aneta Marianna Szewc
171
(1,24%)
-
9
Zbigniew Szczygieł
182
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Beata Ewa Jaciubek
93
(0,68%)
-
1
Stanisław Józef Orzechowski
302
(2,20%)
-
8
Jan Krześniak
24
(0,17%)
-
2
Tomasz Waldemar Fornal
151
(1,10%)
-
4
Radosław Bienias
170
(1,24%)
-
3
Witold Adamski
153
(1,11%)
-
5
Dorota Agata Luśtyk
33
(0,24%)
-
10
Piotr Skiba
79
(0,58%)
-
6
Marek Roman Pyrka
77
(0,56%)
-
11
Joanna Kalinkowska
37
(0,27%)
-
9
Katarzyna Majka
20
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
-
2
Teresa Edyta Majewska
74
(0,54%)
-
4
Grzegorz Dróżdż
92
(0,67%)
-
5
Iwona Renata Mańturzyk
10
(0,07%)
-
7
Elżbieta Jadwiga Ośka
39
(0,28%)
-
10
Tomasz Patrycjusz Urban
40
(0,29%)
-
3
Barbara Boryczka
67
(0,49%)
-
1
Roman Antoni Wysocki
304
(2,21%)
-
6
Teresa Nakończy
51
(0,37%)
-
8
Mirosław Podolski
113
(0,82%)
-
9
Weronika Ukleja
57
(0,41%)
-
11
Jerzy Jan Cichoński
28
(0,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Stanisław Trela
678
(4,94%)
-
2
Krzysztof Tomasz Sałek
419
(3,05%)
-
5
Eliza Maria Zybowska
85
(0,62%)
-
4
Monika Aldona Traczyk
43
(0,31%)
-
3
Aneta Agata Wolszczak
136
(0,99%)
-
6
Anna Zalewska
96
(0,70%)
-
7
Damian Jasek
77
(0,56%)
-
8
Radosław Hubert Łukiewicz
65
(0,47%)
-
10
Jarosław Robert Mirecki
67
(0,49%)
-
9
Mariola Lipiec
104
(0,76%)
-
11
Krzysztof Przedniczek
114
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jerzy Śmiech
898
(6,54%)
-
1
Wojciech Mosiołek
0
(0%)
-
2
Joanna Ewa Pytlewska-Sałek
620
(4,51%)
-
11
Zbigniew Bogusław Sitkowski
667
(4,86%)
-
8
Bogumiła Zofia Kurek
247
(1,80%)
-
10
Małgorzata Smargol
178
(1,30%)
-
9
Irena Marianna Luśtyk
133
(0,97%)
-
4
Anna Gollasch
262
(1,91%)
-
6
Andrzej Jan Frączek
251
(1,83%)
-
5
Grażyna Ziółek
627
(4,56%)
-
7
Mateusz Kowalik
148
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
-
1
Wacław Stanisław Woźniak
305
(2,22%)
-
2
Marianna Fusiek
205
(1,49%)
-
4
Elżbieta Izabela Sórma
77
(0,56%)
-
9
Agnieszka Zofia Barszczewicz
63
(0,46%)
-
8
Tadeusz Jakubowski
27
(0,20%)
-
3
Kazimierz Kwieciński
43
(0,31%)
-
6
Artur Strąg
206
(1,50%)
-
5
Sylwester Franciszek Adamczyk
12
(0,09%)
-
10
Artur Piotr Kajdan
24
(0,17%)
-
7
Aneta Zielińska
22
(0,16%)
-
11
Grzegorz Karol Wolski
30
(0,22%)