Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Ostrów Mazowiecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
-
4
Hanna Zofia Sasinowska
86
(0,89%)
-
1
Władysław Krzyżanowski
1 230
(12,80%)
-
3
Roman Tadeusz Świedziński
101
(1,05%)
-
2
Anna Falbowska
180
(1,87%)
-
5
Andrzej Stanisław Andersz
23
(0,24%)
-
6
Marlena Muzyk-Osikowicz
67
(0,70%)
-
7
Piotr Grzegorz Sołowiński
202
(2,10%)
-
8
Jacek Andrzej Urbański
49
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
-
3
Elżbieta Malec
161
(1,68%)
-
1
Marek Kamiński
586
(6,10%)
-
8
Artur Zadrożny
267
(2,78%)
-
2
Anna Małgorzata Rafeenko
355
(3,69%)
-
4
Waldemar Adam Bartosik
190
(1,98%)
-
7
Rafał Krzysztof Swaczyna
519
(5,40%)
-
6
Mariusz Kwiatkowski
369
(3,84%)
-
5
Ilona Agnieszka Plewnicka
231
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Listwon
196
(2,04%)
-
4
Dorota Subda
1 013
(10,54%)
-
1
Zbigniew Chrupek
882
(9,18%)
-
5
Krzysztof Guziewski
281
(2,92%)
-
3
Zbigniew Krych
424
(4,41%)
-
6
Bartłomiej Tomasz Pieńkowski
367
(3,82%)
-
7
Agnieszka Gwardiak
204
(2,12%)
-
8
Jolanta Andruszkiewicz
311
(3,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Ogrodnik
369
(3,84%)
-
3
Joanna Zadrożna
67
(0,70%)
-
7
Sławomir Brylak
70
(0,73%)
-
1
Danuta Janusz
468
(4,87%)
-
6
Ewa Stempczyńska
28
(0,29%)
-
4
Dariusz Zygmunt Chmielewski
118
(1,23%)
-
5
Łukasz Nienałtowski
87
(0,91%)
-
8
Rafał Wierzejski
110
(1,14%)
Okręg 2
gminy: Andrzejewo, Boguty-Pianki, Nur, Szulborze Wielkie, Zaręby Kościelne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
-
6
Jan Szulborski
101
(1,28%)
-
2
Halina Bogucka
67
(0,85%)
-
1
Eugeniusz Bogucki
438
(5,55%)
-
3
Małgorzata Czyżewska-Drozd
83
(1,05%)
-
4
Damian Janczewski
67
(0,85%)
-
5
Mariola Zaremba
15
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
-
1
Waldemar Wojtkowski
632
(8,01%)
-
6
Alina Stefania Bielińska
20
(0,25%)
-
3
Andrzej Biały
433
(5,49%)
-
2
Andrzej Grabowski
696
(8,82%)
-
5
Jolanta Ewa Nienałtowska
148
(1,88%)
-
4
Hanna Wileńska
153
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Józef Świderski
496
(6,29%)
-
3
Justyna Pętkowska
732
(9,28%)
-
1
Eliza Drewnowska
729
(9,24%)
-
4
Krzysztof Żebrowski
477
(6,05%)
-
5
Lucyna Zakrzewska
157
(1,99%)
-
6
Paweł Kiempisty
641
(8,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Perzyna
380
(4,82%)
-
1
Hanna Krystyna Rostkowska
720
(9,13%)
-
3
Anna Marianna Kalinowska
92
(1,17%)
-
4
Małgorzata Sikorska
68
(0,86%)
-
5
Krzysztof Jan Godlewski
354
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO
-
1
Józef Biały
137
(1,74%)
-
2
Józef Mrozowski
16
(0,20%)
-
4
Aneta Godlewska
13
(0,16%)
-
3
Edyta Pawłowska
22
(0,28%)
Okręg 3
gminy: Brok, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Wąsewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
-
6
Wiktor Sułkowski
74
(0,72%)
-
1
Wojciech Eugeniusz Krzyżanowski
253
(2,47%)
-
2
Tadeusz Legacki
468
(4,58%)
-
3
Anna Józefa Bakuła
59
(0,58%)
-
8
Paweł Radomski
192
(1,88%)
-
5
Dominika Magdalena Cichowska
55
(0,54%)
-
4
Andrzej Franciszek Stefańczyk
120
(1,17%)
-
7
Teresa Zofia Wakulicz-Kowalczyk
93
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
-
4
Andrzej Skalik
515
(5,04%)
-
1
Zbigniew Kamiński
1 118
(10,94%)
-
2
Jan Brzostek
285
(2,79%)
-
3
Marian Stankiewicz
352
(3,44%)
-
6
Anna Adamczyk
58
(0,57%)
-
8
Grzegorz Gajewski
291
(2,85%)
-
5
Bogumiła Maria Wujek
222
(2,17%)
-
7
Anna Podbielska
74
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Witold Zbigniew Kaczkowski
211
(2,06%)
-
2
Krystyna Gumkowska
993
(9,71%)
-
3
Agnieszka Wójcicka
504
(4,93%)
-
4
Bożena Szostak
257
(2,51%)
-
1
Roman Malicki
950
(9,29%)
-
5
Jolanta Urszula Brzuska
235
(2,30%)
-
7
Radosław Litwa
659
(6,45%)
-
8
Kamil Narewski
438
(4,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Franciszek Adam Kesler
163
(1,59%)
-
1
Dariusz Adam Morawski
425
(4,16%)
-
2
Grzegorz Zbigniew Nadratowski
694
(6,79%)
-
3
Danuta Maria Jabłonka-Grabowska
87
(0,85%)
-
4
Michał Murawski
88
(0,86%)
-
5
Anna Grabiańska
56
(0,55%)
-
6
Marian Tarnowski
178
(1,74%)
-
7
Marcelina Lejmanowicz
56
(0,55%)
Okręg 4
gmina Małkinia Górna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
-
1
Andrzej Sadowski
538
(10,24%)
-
4
Hanna Teresa Najmoła
41
(0,78%)
-
5
Adam Zyśk
108
(2,06%)
-
2
Sylwia Antoniak
50
(0,95%)
-
3
Katarzyna Kozioł
83
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
-
1
Dariusz Stanisław Rafalik
1 269
(24,16%)
-
5
Anna Złotkowska
104
(1,98%)
-
2
Ewa Halina Janik
231
(4,40%)
-
4
Sylwester Sierota
116
(2,21%)
-
3
Tomasz Franciszek Godlewski
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Poliński
290
(5,52%)
-
5
Ewa Kondratiuk
113
(2,15%)
-
1
Stefan Kazimierz Rostkowski
721
(13,73%)
-
4
Barbara Jolanta Kozłowska
125
(2,38%)
-
3
Marek Wojciech Kuziak
303
(5,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Mieczysław Podleś
60
(1,14%)
-
1
Grzegorz Stanisław Rostkowski
480
(9,14%)
-
2
Marta Jasionek
319
(6,07%)
-
3
Wojciech Maciej Jakubik
229
(4,36%)
-
4
Teresa Danuta Pecio
61
(1,16%)