Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Przysucha
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Mirosław Dziekan
527
(8,62%)
-
3
Anna Gawryś
368
(6,02%)
-
2
Włodzimierz Szczepan Krupa
214
(3,50%)
-
4
Magdalena Małecka
109
(1,78%)
-
5
Marcin Piotr Sokół
418
(6,84%)
-
6
Jadwiga Janina Woźniak
61
(1,00%)
-
7
Mirosław Marek Morawski
181
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Rafał Arkadiusz Seta
273
(4,47%)
-
2
Sebastian Trochim
138
(2,26%)
-
3
Marzanna Monika Kołsut
37
(0,61%)
-
5
Jadwiga Urszula Bomba
25
(0,41%)
-
4
Leszek Adam Kopijek
84
(1,37%)
-
6
Grażyna Mirosława Więckowska
65
(1,06%)
-
7
Wojciech Henryk Masłowski
34
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
-
1
Leopold Jacenty Modrzecki
321
(5,25%)
-
5
Wiesława Suder
105
(1,72%)
-
7
Waldemar Cichawa
149
(2,44%)
-
2
Krzysztof Marian Sasal
245
(4,01%)
-
3
Marek Marian Kilianek
400
(6,54%)
-
4
Elżbieta Wanda Nielipińska
57
(0,93%)
-
6
Marzena Agnieszka Pakosz
89
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”
-
2
Justyna Stefania Seta
30
(0,49%)
-
4
Andrzej Malik
23
(0,38%)
-
1
Jerzy Henryk Obuch
71
(1,16%)
-
3
Dorota Urszula Urban
12
(0,20%)
-
5
Jacek Wawrzyniec Krawczyński
6
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
-
1
Artur Damian Jędrzejczak
29
(0,47%)
-
4
Paulina Ziębicka
6
(0,10%)
-
2
Bernadetta Dorota Cisak
9
(0,15%)
-
3
Karol Kaczor
3
(0,05%)
-
5
Norbert Zenon Gajda
40
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
-
3
Ewa Gabriela Retelewska
50
(0,82%)
-
1
Szczepan Bogumił Jaszczura
187
(3,06%)
-
5
Zofia Janina Pieszczek
22
(0,36%)
-
2
Zbigniew Bogumił Augustyniak
191
(3,12%)
-
4
Katarzyna Zdzisława Kowalska
24
(0,39%)
-
6
Piotr Zagóra
103
(1,68%)
-
7
Lech Stanisław Fidos
201
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA
-
3
Stanisław Szustka
134
(2,19%)
-
7
Maria Julia Bilska
28
(0,46%)
-
1
Tadeusz Tomasik
624
(10,21%)
-
4
Teresa Gizińska
49
(0,80%)
-
6
Małgorzata Radomska
111
(1,82%)
-
5
Jerzy Józef Kwaśniewski
117
(1,91%)
-
2
Stanisław Wiaderek
143
(2,34%)
Okręg 2
Gminy: Gielniów, Odrzywół, Rusinów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Aleksandra Karaś
119
(1,72%)
-
1
Marian Stanisław Niemirski
1 735
(25,05%)
-
3
Marian Malczak
182
(2,63%)
-
2
Andrzej Marian Raczyński
454
(6,55%)
-
7
Jarosław Tadeusz Gągorowski
281
(4,06%)
-
4
Krystyna Józefa Gaca
169
(2,44%)
-
6
Elżbieta Habera
161
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Aneta Kuc
38
(0,55%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Listkiewicz
87
(1,26%)
-
1
Dorota Kwietniewska
267
(3,85%)
-
2
Wiesław Adam Woźniak
364
(5,25%)
-
4
Stanisław Pawelec
31
(0,45%)
-
5
Grzegorz Kraska
206
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
-
7
Józef Włodarczyk
294
(4,24%)
-
6
Jolanta Barbara Babicka
173
(2,50%)
-
5
Elżbieta Beata Listkiewicz
155
(2,24%)
-
1
Marek Szczepan Modrzecki
373
(5,38%)
-
2
Maciej Zbigniew Stoliński
281
(4,06%)
-
4
Bogumiła Maria Rejmer
163
(2,35%)
-
3
Zbigniew Kwiatkowski
343
(4,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
-
2
Dorota Borowiecka
46
(0,66%)
-
6
Patrycja Andżelika Matuszczak
3
(0,04%)
-
3
Marcin Piotr Czyżewski
12
(0,17%)
-
4
Anita Jędrzejczak
15
(0,22%)
-
7
Paweł Gawin
43
(0,62%)
-
1
Sebastian Mateusz Papis
56
(0,81%)
-
5
Czesław Paweł Babicki
121
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA
-
3
Paweł Czesław Danielik
145
(2,09%)
-
1
Jarosław Marian Korycki
233
(3,36%)
-
2
Mirosław Zdzisław Mijał
205
(2,96%)
-
4
Beata Turek
45
(0,65%)
-
5
Agnieszka Zofia Woźniak
55
(0,79%)
-
6
Agnieszka Maria Natorska
67
(0,97%)
-
7
Izabela Janus
5
(0,07%)
Okręg 3
Gminy: Klwów, Potworów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ewelina Magdalena Szymczak
143
(3,79%)
-
5
Agnieszka Klimek
85
(2,26%)
-
2
Przemysław Pająk
217
(5,76%)
-
4
Sławomir Szymczyk
198
(5,25%)
-
1
Krzysztof Paweł Wochniak
598
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Elżbieta Macierzyńska
171
(4,54%)
-
4
Bolesław Spociński
22
(0,58%)
-
5
Jan Natorski
44
(1,17%)
-
3
Anna Kozłowska
34
(0,90%)
-
1
Piotr Karol Reguła
896
(23,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
-
5
Marek Kacper Pankowski
727
(19,29%)
-
3
Wioletta Monika Kucharska
57
(1,51%)
-
4
Anna Zofia Ozimska
86
(2,28%)
-
1
Jan Gawryś
373
(9,90%)
-
2
Paweł Grzegorczyk
118
(3,13%)
Okręg 4
Gminy: Wieniawa, Borkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Rafał Sebastian Pawlikowski
489
(9,62%)
-
2
Krystyna Żurowska
320
(6,29%)
-
1
Krzysztof Jan Zawadzki
615
(12,09%)
-
4
Tomasz Dyl
389
(7,65%)
-
5
Bożena Nowosielska
113
(2,22%)
-
6
Agnieszka Maria Maj-Kowalska
296
(5,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Jan Tamioła
459
(9,03%)
-
4
Barbara Anna Ziemniak
16
(0,31%)
-
6
Robert Piotr Siudek
278
(5,47%)
-
5
Magdalena Maria Michalska
27
(0,53%)
-
3
Katarzyna Maria Bochyńska-Wojdył
53
(1,04%)
-
1
Mariusz Adam Jakubczyk
331
(6,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
-
4
Ewa Zofia Niewiadomska
170
(3,34%)
-
1
Marcin Niewczas
309
(6,08%)
-
2
Piotr Grzegorz Skuza
147
(2,89%)
-
5
Hanna Mariola Wątła
112
(2,20%)
-
3
Sylwester Adam Górski
177
(3,48%)
-
6
Danuta Urszula Dyjas-Walczak
321
(6,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
-
5
Agnieszka Barbara Górska
17
(0,33%)
-
1
Paulina Maria Symela
16
(0,31%)
-
6
Mateusz Kamil Czarnecki
5
(0,10%)
-
2
Mateusz Karol Dębski
16
(0,31%)
-
3
Marzena Matynia
32
(0,63%)
-
4
Arkadiusz Marian Kaczyński
8
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
-
1
Robert Dawid Korczyński
228
(4,48%)
-
3
Przemysław Strzępek
70
(1,38%)
-
2
Danuta Gonciarz
9
(0,18%)
-
5
Anna Barbara Pietras
20
(0,39%)
-
4
Katarzyna Edyta Karwat
18
(0,35%)
-
6
Adam Płuciennik
24
(0,47%)