Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Ciechanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Morawski
1 321
(6,69%)
-
2
Joanna Maria Potocka-Rak
2 253
(11,40%)
-
3
Łukasz Lewandowski
614
(3,11%)
-
5
Barbara Kamińska
378
(1,91%)
-
6
Tomasz Gumulak
302
(1,53%)
-
11
Przemysław Zadrożny
611
(3,09%)
-
9
Emil Świszcz
250
(1,27%)
-
10
Iwona Szwejkowska
112
(0,57%)
-
12
Mirosław Szymańczyk
400
(2,02%)
-
4
Anna Katarzyna Gwoździk
185
(0,94%)
-
8
Dariusz Sopliński
260
(1,32%)
-
7
Elżbieta Brzezińska
118
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE
-
2
Andrzej Robert Bieńkowski
98
(0,50%)
-
1
Józef Andrzej Białobrzeski
139
(0,70%)
-
4
Jolanta Giżyńska-Kozera
90
(0,46%)
-
6
Stanisław Kęsik
517
(2,62%)
-
5
Tomasz Adam Grembowicz
412
(2,09%)
-
7
Damian Kowalski
149
(0,75%)
-
9
Anna Liszewska
146
(0,74%)
-
8
Tadeusz Król
161
(0,81%)
-
11
Jan Starczewski
160
(0,81%)
-
10
Wiesława Machul
382
(1,93%)
-
12
Renata Zimnawoda
183
(0,93%)
-
3
Hanna Beata Długołęcka
254
(1,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Jan Waldemar Mirończuk
87
(0,44%)
-
8
Barbara Majewska
69
(0,35%)
-
6
Adam Krzemiński
1 044
(5,28%)
-
5
Janina Aniela Janakakos-Szymańska
287
(1,45%)
-
7
Jarosław Kutryb
96
(0,49%)
-
10
Leszek Waldemar Pawlak
170
(0,86%)
-
11
Krzysztof Talak
252
(1,28%)
-
12
Bożena Żywiecka
298
(1,51%)
-
1
Cezary Jarosław Chodkowski
665
(3,37%)
-
2
Katarzyna Maria Chrzanowska
166
(0,84%)
-
3
Jolanta Anna Grudzińska
333
(1,69%)
-
4
Wojciech Jagodziński
244
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Bożena Bruździńska-Kózka
84
(0,43%)
-
8
Cezary Adam Bobowski
110
(0,56%)
-
10
Wiesława Mroczkowska
65
(0,33%)
-
1
Barbara Kornatowska
1 469
(7,44%)
-
5
Wiesława Krystyna Cichowska
302
(1,53%)
-
6
Joanna Wanda Zaręba
227
(1,15%)
-
4
Tadeusz Wieczorek
738
(3,74%)
-
2
Jan Andrzej Kaluszkiewicz
840
(4,25%)
-
3
Janusz Głuśniewski
319
(1,61%)
-
9
Jerzy Olszewski
351
(1,78%)
-
11
Elżbieta Gutkowska-Woźniak
183
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI
-
2
Andrzej Pawłowski
200
(1,01%)
-
7
Janina Anna Wiśniewska
18
(0,09%)
-
9
Bożena Głuszkowska
6
(0,03%)
-
3
Jacek Andrzej Stachiewicz
100
(0,51%)
-
10
Tomasz Michał Śmietanka
23
(0,12%)
-
11
Iwona Ruszczyńska
134
(0,68%)
-
1
Agnieszka Stefania Bukowska
235
(1,19%)
-
4
Ewa Osowiecka
88
(0,45%)
-
8
Bożena Skrzypczyk
15
(0,08%)
-
6
Krzysztof Tadeusz Sowiński
26
(0,13%)
-
5
Jolanta Agnieszka Obidzińska
48
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Beata Kowalska
171
(0,87%)
-
8
Wiesław Król
85
(0,43%)
-
5
Mariusz Niewadzisz
116
(0,59%)
-
1
Eugeniusz Jan Nowak
313
(1,58%)
-
6
Bożenna Jadwiga Śliwczak-Galanciak
40
(0,20%)
-
7
Teresa Balcerzak
47
(0,24%)
-
3
Grzegorz Robert Kraszewski
120
(0,61%)
-
4
Ewa Kępczyńska
78
(0,39%)
Okręg 2
Gmina Ciechanów, Gmina Sońsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Kazimierz Dusiński Vel Duszyński
121
(1,89%)
-
1
Jolanta Teklińska
496
(7,73%)
-
3
Jan Władysław Danielak
136
(2,12%)
-
2
Elżbieta Kwasiborska
246
(3,83%)
-
6
Monika Krupińska
321
(5,00%)
-
4
Stanisław Witold Zarębski
110
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE
-
1
Violetta Gregorczyk - Zaremba
111
(1,73%)
-
3
Zygmunt Kanigowski
202
(3,15%)
-
4
Justyna Barbara Szewczak
137
(2,14%)
-
5
Bożena Załuska
127
(1,98%)
-
2
Waldemar Frączkowski
173
(2,70%)
-
6
Stefan Żbikowski
327
(5,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Ireneusz Rudnicki
651
(10,15%)
-
2
Włodzimierz Drążek
781
(12,17%)
-
3
Zbigniew Gutowski
735
(11,46%)
-
4
Aleksandra Kołakowska
269
(4,19%)
-
5
Bożena Maria Kawałek
141
(2,20%)
-
6
Ewa Skibniewska
210
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI
-
2
Danuta Ceranowska
178
(2,77%)
-
3
Krzysztof Kuźniewski
58
(0,90%)
-
1
Krzysztof Henryk Kacprzak
331
(5,16%)
-
4
Teresa Adamiak
81
(1,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ireneusz Zbigniew Bugaj
67
(1,04%)
-
3
Elżbieta Smolińska
126
(1,96%)
-
1
Hanna Pniewska
228
(3,55%)
-
4
Tadeusz Sadowski
52
(0,81%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Glinojeck, Gmina Ojrzeń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Rykowski
535
(10,60%)
-
3
Ewa Mucha
186
(3,68%)
-
4
Przemysław Iwański
452
(8,95%)
-
2
Grażyna Konstantynowicz
191
(3,78%)
-
5
Mariusz Przybyszewski
346
(6,85%)
KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE
-
4
Marianna Urszula Jeskie
198
(3,92%)
-
2
Marek Bołtuć
107
(2,12%)
-
1
Zenona Ewa Babicz
378
(7,49%)
-
5
Marek Piotr Marcinkowski
340
(6,74%)
-
3
Agnieszka Długoszewska
183
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Dejnakowski
576
(11,41%)
-
5
Józef Mirosław Szadkowski
143
(2,83%)
-
1
Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk
582
(11,53%)
-
3
Łukasz Kowalski
367
(7,27%)
-
4
Teresa Bartczak
126
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI
-
2
Anna Agnieszka Skórska
223
(4,42%)
-
1
Anna Marzanna Opara
29
(0,57%)
-
4
Adam Grzegorz Zaborowski
55
(1,09%)
-
3
Zbigniew Gołębiewski
31
(0,61%)
Okręg 4
Gmina Grudusk, Gmina Gołymin-Ośrodek, Gmina Opinogóra Górna, Gmina Regimin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Janusz Kowalski
662
(8,48%)
-
2
Irena Gawarecka
761
(9,75%)
-
6
Bernard Kosobudzki
307
(3,93%)
-
5
Krystyna Jakubiak
113
(1,45%)
-
3
Mieczysław Leszczyński
426
(5,46%)
-
4
Teresa Kudlak
228
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE
-
1
Anna Augustyniak
254
(3,25%)
-
4
Anna Katarzyna Koral
166
(2,13%)
-
5
Marta Bogusława Łukasiewicz
32
(0,41%)
-
2
Wiesław Balcerzak
528
(6,76%)
-
6
Wiesław Zmorzyński
178
(2,28%)
-
3
Zbigniew Henryk Bartoszko
272
(3,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mariola Justyna Drążewska
92
(1,18%)
-
3
Wiesław Jaźwiński
162
(2,08%)
-
4
Agata Baranowska
291
(3,73%)
-
2
Adam Kowalski
388
(4,97%)
-
1
Grzegorz Liszewski
927
(11,88%)
-
6
Joanna Kinga Humięcka
330
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI
-
2
Izabela Mariola Dobrzeniecka
230
(2,95%)
-
3
Tomasz Janusz Kuc
123
(1,58%)
-
1
Jacek Bogdan Oglęcki
777
(9,96%)
-
5
Aneta Szemplińska
112
(1,43%)
-
4
Karol Andrzej Gołębiowski
165
(2,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sławomir Piotr Starecki
75
(0,96%)
-
3
Sebastian Andrzejczak
115
(1,47%)
-
2
Renata Młodzianowska
91
(1,17%)