Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jastrząb, ulice: Konopnickiej, Szydłowiecka, Zaciszna, Brzozowa, Kasztanowa, Dębowa
Pokaż więcej
Grzegorz Stefaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(21,30%)
Sławomir Wojciech Bińkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
135
(62,50%)
Paweł Grzmil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(16,20%)
Okręg 2
Sołectwo Jastrząb, ulice: Jana Pawła II, Kościuszki, Mickiewicza, Zamoście, Czerwienica, Piaskowa
Pokaż więcej
Agnieszka Renata Kosno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(22,83%)
Roman Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
66
(35,87%)
Renata Ewa Karbarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
76
(41,30%)
Okręg 3
Sołectwo Jastrząb, ulice: Plac Niepodległości, Boczna, Partyzantów, Krótka, Miła, Zielona, Spacerowa, Leśna, Sportowa.
Pokaż więcej
Anna Serwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(34,53%)
Wojciech Antoni Warso
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
91
(65,47%)
Okręg 4
Sołectwo Kuźnia.
Pokaż więcej
Diana Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(6,36%)
Iwona Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
51
(46,36%)
Jerzy Mateusz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(47,27%)
Okręg 5
Sołectwo Kuźnia Kolonia wraz z miejscowością Lipienice
Pokaż więcej
Agnieszka Elwira Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(14,11%)
Barbara Dorota Gregier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
88
(53,99%)
Anna Łukomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
28
(17,18%)
Dominika Lipiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(14,72%)
Okręg 6
Sołectwa: Orłów, Śmiłów.
Pokaż więcej
Barbara Bożena Guźlińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(26,34%)
Zbigniew Jan Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
79
(38,54%)
Magdalena Barbara Karpeta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(35,12%)
Okręg 7
Sołectwo Wola Lipieniecka Mała.
Pokaż więcej
Anna Maria Defińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(25,90%)
Aldona Anna Wójcikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
100
(60,24%)
Beata Małgorzata Szczepanik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(13,86%)
Okręg 8
Sołectwo Wola Lipieniecka Duża.
Pokaż więcej
Tomasz Wakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
88
(50,87%)
Bożena Elżbieta Rykowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(11,56%)
Magdalena Maria Kosiec-Rykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA WOLA
65
(37,57%)
Okręg 9
Sołectwo Nowy Dwór.
Pokaż więcej
Karol Kaluga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(10,27%)
Żaneta Magdalena Chromik-Kapczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
41
(28,08%)
Marta Sylwia Nadgradkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
51
(34,93%)
Agnieszka Długosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(26,71%)
Okręg 10
Sołectwo Lipienice Górne wraz z budynkiem Jastrząb Stacja PKP
Pokaż więcej
Edyta Ewa Wietrak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(26,21%)
Marek Czarnota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
159
(54,83%)
Elżbieta Lucyna Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY CZYŻ
55
(18,97%)
Okręg 11
Sołectwo Lipienice Dolne.
Pokaż więcej
Leszek Ryszard Mąkola
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(39,46%)
Dorota Kaczówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
86
(32,95%)
Anna Ewa Herka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(27,59%)
Okręg 12
Sołectwo Gąsawy Plebańskie.
Pokaż więcej
Rafał Jerzy Kuźdub
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(43,56%)
Bronisław Korba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
65
(39,88%)
Małgorzata Szcześniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(16,56%)
Okręg 13
Sołectwo Gąsawy Rządowe-Niwy.
Pokaż więcej
Krystyna Czubak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,22%)
Marzena Golińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
176
(77,53%)
Edyta Parszewska-Biber
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(9,25%)
Okręg 14
Sołectwo Gąsawy Rządowe od nr 1 do nr 94.
Pokaż więcej
Beata Magdalena Witkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(19,47%)
Dawid Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
130
(68,42%)
Agnieszka Rylska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(12,11%)
Okręg 15
Sołectwo Gąsawy Rządowe od nr 94A do ostatniego numerul.
Pokaż więcej
Mieczysław Józef Zakonnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(24,04%)
Małgorzata Aneta Kamienik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
24
(11,54%)
Katarzyna Anna Jelonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWO - SPOŁECZNY
78
(37,50%)
Dariusz Piotr Jelonek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(26,92%)