Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Kadzidło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Józef Kojtek
119
(2,36%)
-
2
Halina Prusaczyk
269
(5,34%)
-
1
Adam Marcin Białobrzeski
1 399
(27,77%)
-
5
Mirosław Lesiński
53
(1,05%)
-
3
Ewa Joanna Augustowska
51
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Henryk Parzych
58
(1,15%)
-
3
Przemysław Wielechowski
72
(1,43%)
-
4
Grzegorz Bogdański
45
(0,89%)
-
1
Małgorzata Aldona Prusaczyk
214
(4,25%)
-
2
Agnieszka Pajka
115
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
-
3
Stanisław Pajka
112
(2,22%)
-
1
Stanisław Kubeł
1 024
(20,33%)
-
5
Michał Koczkodan
117
(2,32%)
-
2
Alina Sadłowska
77
(1,53%)
-
4
Bogumiła Serafin
68
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jarosław Nowak
362
(7,19%)
-
2
Laura Maria Bziukiewicz
147
(2,92%)
-
3
Marian Grzegorczyk
300
(5,95%)
-
5
Marta Stanisława Szymańska-Lenda
189
(3,75%)
-
4
Dariusz Krzysztof Kłos
247
(4,90%)
Okręg 2
gminy: Czerwin, Goworowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Wojciech Jędryczko
32
(0,53%)
-
1
Rafał Kulesza
224
(3,72%)
-
2
Karolina Agnieszka Łazicka
505
(8,40%)
-
5
Józef Dudziec
78
(1,30%)
-
3
Agata Majk
320
(5,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Teresa Choromańska
68
(1,13%)
-
1
Antoni Tadeusz Mulawka
627
(10,43%)
-
4
Jadwiga Danuta Dzierzgowska
106
(1,76%)
-
2
Tomasz Kowalczyk
158
(2,63%)
-
3
Przemysław Stepnowski
285
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
-
2
Jacek Dobrzyński
334
(5,55%)
-
3
Marzena Przeździecka
146
(2,43%)
-
5
Zofia Agnieszka Kordasz
288
(4,79%)
-
1
Jan Wiśniewski
342
(5,69%)
-
4
Krzysztof Dąbrowski
61
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Hanna Buczyńska
1 040
(17,29%)
-
3
Renata Rabuczewska
265
(4,41%)
-
1
Beata Kalinowska
570
(9,48%)
-
4
Michał Tworkowski
362
(6,02%)
-
5
Marek Tomasz Krajewski
203
(3,38%)
Okręg 3
obszar miasta i gminy Myszyniec gmin: Czarnia, Łyse
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Stanisław Jachimczyk
101
(1,17%)
-
1
Tadeusz Lipka
600
(6,93%)
-
4
Bożena Pisarek
50
(0,58%)
-
5
Zofia Ceberek
45
(0,52%)
-
2
Czesław Jurga
159
(1,84%)
-
3
Władysław Talkowski
320
(3,70%)
-
7
Ewa Elżbieta Cyran-Kur
66
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Bożena Żywica
86
(0,99%)
-
7
Sławomir Ceberek
661
(7,63%)
-
2
Roman Krzynowek
512
(5,91%)
-
1
Witold Henryk Kuczyński
399
(4,61%)
-
3
Marian Rydel
113
(1,31%)
-
5
Marta Weydmann
58
(0,67%)
-
6
Agnieszka Gregorczyk
62
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
-
3
Bogdan Popielarczyk
37
(0,43%)
-
2
Elżbieta Pawelczyk
22
(0,25%)
-
1
Agnieszka Agata Cicha
62
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
-
2
Andrzej Lis
778
(8,99%)
-
1
Stanisław Lipka
1 041
(12,02%)
-
6
Daniel Dziekoński
450
(5,20%)
-
7
Anna Zapadka
155
(1,79%)
-
4
Małgorzata Parzych
180
(2,08%)
-
3
Stanisław Ścibek
469
(5,42%)
-
5
Beata Kowalska
226
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Sylwester Kamiński
503
(5,81%)
-
6
Stanisław Walijewski
85
(0,98%)
-
3
Kazimierz Ścibek
678
(7,83%)
-
2
Halina Szkopińska
366
(4,23%)
-
4
Sławomir Pisowłocki
143
(1,65%)
-
5
Wiesława Maria Płocharczyk
147
(1,70%)
-
7
Iwona Porbacka-Żywica
84
(0,97%)
Okręg 4
gminy: Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesław Opęchowski
315
(2,66%)
-
1
Stanisław Subda
876
(7,39%)
-
3
Marcin Tomasz Wołosz
852
(7,19%)
-
4
Ryszard Stepnowski
116
(0,98%)
-
7
Sylwia Jabłońska
47
(0,40%)
-
5
Agnieszka Sylwia Gromek
92
(0,78%)
-
6
Barbara Lisiewska
162
(1,37%)
-
8
Stanisław Krystian
72
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Dorota Perzanowska
100
(0,84%)
-
2
Mirosław Krukowski
333
(2,81%)
-
5
Teresa Danuta Mierzejewska
294
(2,48%)
-
6
Urszula Laska
117
(0,99%)
-
4
Wiesław Antoni Perzanowski
42
(0,35%)
-
1
Kazimierz Rzewnicki
509
(4,29%)
-
8
Krzysztof Murach
64
(0,54%)
-
7
Krystyna Opalach-Olender
47
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
-
5
Renata Mąka
27
(0,23%)
-
3
Ryszard Laczkowski
98
(0,83%)
-
2
Dominika Zalewska
91
(0,77%)
-
1
Milena Kurpiewska
176
(1,48%)
-
4
Tomasz Gontarz
61
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
-
4
Dariusz Leszek Kossakowski
288
(2,43%)
-
5
Justyna Elżbieta Kaczorek
167
(1,41%)
-
2
Dariusz Andrzej Domian
709
(5,98%)
-
6
Teresa Żebrowska
336
(2,83%)
-
3
Zofia Szczubełek
303
(2,56%)
-
1
Waldemar Pędzich
986
(8,32%)
-
7
Włodzimierz Miron Lewandowski
236
(1,99%)
-
8
Janina Kucharska
359
(3,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Stanisław Grzyb
1 283
(10,82%)
-
2
Mariusz Prusaczyk
526
(4,44%)
-
6
Elżbieta Komosa
193
(1,63%)
-
4
Danuta Godzina
512
(4,32%)
-
3
Artur Kozłowski
675
(5,69%)
-
5
Karolina Angelika Ostrowska
164
(1,38%)
-
7
Stanisław Perzanowski
425
(3,58%)
-
8
Renata Agata Pietrzak
202
(1,70%)
Okręg 5
gminy: Rzekuń, Troszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Przybyłowska
70
(1,03%)
-
1
Marek Podolak
772
(11,30%)
-
3
Elżbieta Barbara Chorążewicz
88
(1,29%)
-
5
Marzena Kowalczyk
65
(0,95%)
-
4
Zdzisław Żywicki
94
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Andrzej Pieńkowski
137
(2,01%)
-
4
Arkadiusz Zyśk
491
(7,19%)
-
1
Paweł Szczęsny
312
(4,57%)
-
2
Ewa Szatanek
340
(4,98%)
-
5
Halina Tyl
91
(1,33%)
-
6
Grażyna Drężewska
67
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
-
3
Mateusz Mierzejewski
442
(6,47%)
-
2
Zofia Napiórkowska
509
(7,45%)
-
1
Krzysztof Parzychowski
1 154
(16,90%)
-
4
Krzysztof Żebrowski
190
(2,78%)
-
5
Beata Mierzejewska
110
(1,61%)
-
6
Iwona Malinowska-Paździor
347
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Patryk Stypik
73
(1,07%)
-
6
Wojciech Żerański
220
(3,22%)
-
4
Ewa Sadoska-Stepnowska
106
(1,55%)
-
1
Piotr Liżewski
717
(10,50%)
-
2
Bożena Genowefa Grabińska
318
(4,66%)
-
5
Katarzyna Izabela Krupka
116
(1,70%)