Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Pionki, Gmina Pionki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Marek Janeczek
1 085
(9,04%)
-
1
Henryk Rybak
662
(5,52%)
-
3
Barbara Glimasińska
424
(3,53%)
-
4
Beata Szewczyk
129
(1,07%)
-
5
Anna Beata Dusza
115
(0,96%)
-
6
Grzegorz Sztyber
97
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
3
Mirosław Antoni Płachta
174
(1,45%)
-
2
Jan Józef Gębczyk
462
(3,85%)
-
4
Anna Kostrzewa
246
(2,05%)
-
5
Stanisław Jerzy Furga
91
(0,76%)
-
6
Marcin Alot
428
(3,57%)
-
7
Lidia Justyna Wierzbicka
264
(2,20%)
-
1
Marzena Izabela Murawska
571
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Józef Banaś
640
(5,33%)
-
5
Beata Izabela Waluś
163
(1,36%)
-
2
Katarzyna Konopska
901
(7,51%)
-
3
Marian Bogusz
362
(3,02%)
-
6
Sławomir Artur Podsiadły
268
(2,23%)
-
4
Paweł Deja
177
(1,47%)
-
7
Irena Nalewajko
279
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jacek Jan Malicki
1 070
(8,92%)
-
4
Wiesław Jacek Jaroszek
386
(3,22%)
-
1
Zbigniew Wojciech Dziubasik
1 085
(9,04%)
-
6
Beata Anna Milczarczyk
152
(1,27%)
-
5
Krystyna Słyk
124
(1,03%)
-
3
Bożena Teperska
543
(4,52%)
-
7
Jan Robert Siek
1 103
(9,19%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Iłża, Gmina Wierzbica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Adam Marian Kosel
275
(2,64%)
-
1
Cezary Stefan Drzewi
97
(0,93%)
-
4
Katarzyna Kominek
25
(0,24%)
-
2
Agnieszka Dąbrowska
156
(1,50%)
-
5
Marian Kruszewski
145
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Anna Zofia Mazur
416
(4,00%)
-
4
Aneta Wakuła
208
(2,00%)
-
3
Karolina Monika Winiarczyk-Wołczyńska
258
(2,48%)
-
5
Zbigniew Matonóg
19
(0,18%)
-
2
Sławomir Sebastian Maj
376
(3,61%)
-
6
Tomasz Stanioszczyk
134
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Justyna Barbara Fiołna
183
(1,76%)
-
6
Teodora Elżbieta Bąk
310
(2,98%)
-
1
Marek Jarosz
1 322
(12,71%)
-
2
Tomasz Jan Skiba
557
(5,35%)
-
3
Małgorzata Klocek
719
(6,91%)
-
4
Władysław Jerzy Sekulski
280
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Adam Kozera
1 039
(9,99%)
-
2
Agnieszka Jaworska
1 034
(9,94%)
-
3
Cezary Julian Nobis
1 140
(10,96%)
-
4
Józef Kwiatkowski
585
(5,62%)
-
6
Jolanta Barbara Borek
655
(6,30%)
-
5
Dorota Jolanta Paczyńska
471
(4,53%)
Okręg 3
Gminy: Skaryszew, Kowala
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Ireneusz Roman Kumięga
1 265
(10,46%)
-
4
Dorota Ołub
137
(1,13%)
-
3
Artur Tadeusz Janiak
106
(0,88%)
-
2
Arkadiusz Waldemar Pięta
395
(3,27%)
-
5
Elżbieta Piasecka
109
(0,90%)
-
6
Monika Katarzyna Leśniewska
70
(0,58%)
-
7
Magdalena Maria Kos
129
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
3
Jacek Kaim
114
(0,94%)
-
2
Janina Leokadia Łapczyńska
145
(1,20%)
-
4
Edyta Anita Chmielewska
77
(0,64%)
-
5
Edyta Chruślak
122
(1,01%)
-
1
Konrad Tomasz Celi
151
(1,25%)
-
6
Mirosława Kołodziejska
42
(0,35%)
-
7
Kamil Norbert Grzegorczyk
63
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Jerzy Osiński
1 317
(10,89%)
-
2
Henryk Słomka
1 130
(9,34%)
-
5
Monika Hanna Bekasiewicz
67
(0,55%)
-
3
Łukasz Grzegorz Figura
607
(5,02%)
-
7
Monika Edyta Kopyt
140
(1,16%)
-
4
Barbara Janina Grzyb
98
(0,81%)
-
6
Elżbieta Halina Paja
188
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Adam Kowalczyk
807
(6,67%)
-
4
Anna Stachurska
210
(1,74%)
-
3
Zdzisław Sylwester Mroczkowski
1 238
(10,23%)
-
1
Waldemar Dariusz Trelka
2 365
(19,55%)
-
5
Tadeusz Jan Sulima
634
(5,24%)
-
7
Jolanta Maria Kowalczyk
202
(1,67%)
-
6
Jadwiga Teresa Dróżdż
170
(1,41%)
Okręg 4
Gminy: Gózd, Jedlnia Letnisko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Damian Krzysztof Kandzior
54
(0,53%)
-
2
Wojciech Dariusz Kowalski
144
(1,41%)
-
1
Mariusz Ruszkowski
311
(3,04%)
-
5
Agnieszka Beata Bednarczyk
50
(0,49%)
-
3
Aneta Mosionek
519
(5,08%)
-
6
Emilia Monika Sowa
42
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Tomasz Bąk
278
(2,72%)
-
4
Bartłomiej Frączek
213
(2,08%)
-
6
Konrad Jan Wilk
149
(1,46%)
-
2
Dagmara Anna Sajewska
125
(1,22%)
-
5
Elżbieta Lao
192
(1,88%)
-
3
Monika Małgorzata Marynowska
57
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Paweł Witczak
532
(5,20%)
-
2
Adam Siczek
939
(9,19%)
-
1
Marzena Maria Wiosna-Michałek
863
(8,44%)
-
4
Krzysztof Mosioł
75
(0,73%)
-
5
Renata Aleksandra Bartkiewicz
177
(1,73%)
-
6
Marianna Elżbieta Czarnota
61
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ewa Anna Tkaczyk
1 225
(11,99%)
-
3
Krzysztof Lipiec
647
(6,33%)
-
4
Beata Elżbieta Wójcik
499
(4,88%)
-
1
Irena Dygas
1 066
(10,43%)
-
6
Paweł Górak
1 399
(13,69%)
-
5
Janusz Wosztyl
604
(5,91%)
Okręg 5
Gminy: Jastrzębia, Jedlińsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
4
Bernarda Antonina Kowalczyk
9
(0,09%)
-
1
Wojciech Walczak
764
(7,68%)
-
2
Maria Gryglewska
371
(3,73%)
-
5
Janusz Wójcik
63
(0,63%)
-
3
Karol Michalec
130
(1,31%)
-
6
Magdalena Janicka
98
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
3
Joanna Maria Dębniak
136
(1,37%)
-
1
Teodozja Janina Bień
1 168
(11,75%)
-
2
Edward Krok
176
(1,77%)
-
5
Łukasz Górski
120
(1,21%)
-
6
Mateusz Krzysztof Golec
301
(3,03%)
-
4
Teresa Bogusława Krzosek
65
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Żurowska
635
(6,39%)
-
1
Marian Bogusław Wikło
647
(6,51%)
-
3
Teresa Jadwiga Bartosiewicz
615
(6,19%)
-
5
Bogumił Łukasz Cichocki
85
(0,85%)
-
6
Władysław Dobosz
141
(1,42%)
-
4
Marzena Okruta-Dupla
620
(6,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Władysław Walos
280
(2,82%)
-
1
Agnieszka Pasek
1 590
(15,99%)
-
2
Ryszard Piotr Dziura
910
(9,15%)
-
3
Agnieszka Komorowska
308
(3,10%)
-
4
Marianna Zofia Wójcicka
77
(0,77%)
-
6
Radosław Kazimierz Langierowicz
634
(6,38%)
Okręg 6
Gminy: Zakrzew, Przytyk, Wolanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
6
Grzegorz Prawda
138
(1,00%)
-
4
Marcin Walczak
114
(0,83%)
-
1
Anna Młynarczyk
616
(4,48%)
-
2
Jan Adam Szymański
201
(1,46%)
-
3
Jacek Paździór
68
(0,49%)
-
5
Małgorzata Beata Jopek
59
(0,43%)
-
7
Aneta Szczepanik
140
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
1
Zygmunt Kucharski
430
(3,13%)
-
2
Ewa Maria Ziętek
137
(1,00%)
-
3
Janusz Kacprzak
31
(0,23%)
-
6
Teresa Gibała
37
(0,27%)
-
5
Waldemar Kaszuba
54
(0,39%)
-
7
Anna Irena Tomczyk
135
(0,98%)
-
4
Rafał Łomża
68
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wojciech Wrzecion
542
(3,94%)
-
1
Mirosław Ślifirczyk
1 896
(13,80%)
-
2
Adam Jerzy Gibała
782
(5,69%)
-
4
Ewa Halina Brzezińska
385
(2,80%)
-
6
Maria Aleksandra Stępień
51
(0,37%)
-
5
Barbara Waśkiewicz
131
(0,95%)
-
7
Tadeusz Łaski
257
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Murawski
2 325
(16,92%)
-
2
Roman Stanisław Frąk
1 364
(9,93%)
-
3
Anna Jolanta Rogulska
1 337
(9,73%)
-
4
Jolanta Głowacka
837
(6,09%)
-
6
Dorota Beata Wilczyńska
431
(3,14%)
-
7
Antoni Dzik
558
(4,06%)
-
5
Witold Wojciech Kosiec
618
(4,50%)