Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Wysychy
Pokaż więcej
Paweł Jan Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(33,10%)
Krzysztof Sławomir Kur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
33
(23,24%)
Danuta Nisio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
35
(24,65%)
Małgorzata Izabela Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
27
(19,01%)
Okręg 2
Sołectwo: Anastazew, Basinów, Płatków, Podgać
Pokaż więcej
Dariusz Waldemar Małachowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(17,17%)
Adam Sykulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
14
(6,01%)
Arkadiusz Sylwester Sternik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
42
(18,03%)
Edward Sołowiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
50
(21,46%)
Maria Iwona Podolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
87
(37,34%)
Okręg 3
Sołectwo Mostówka ul.: Dworcowa, Graniczna, Krótka, Napoleońska, Osiedlowa, Piwna, Projektowana, Rekreacyjna, Wesoła, Wiejska, Zaciszna
Pokaż więcej
Katarzyna Kurzątek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,67%)
Tomasz Babańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
9
(5,23%)
Sylwia Maria Marciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
50
(29,07%)
Grzegorz Karmiłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
31
(18,02%)
Mariusz Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
43
(25,00%)
Okręg 4
Sołectwo Mostówka ul.: Akacjowa, Dębowa, Jasna, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Łączna, Modrzewiowa, Nadgórze, Piaskowa, Polna, Przelotowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zjazdowa
Pokaż więcej
Monika Czuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(28,41%)
Justyna Anna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
3
(1,70%)
Tadeusz Suchenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
52
(29,55%)
Piotr Krzysztof Nida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
44
(25,00%)
Kamilla Pierścieniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
27
(15,34%)
Okręg 5
Sołectwo: Adelin, Mościska, Choszczowe
Pokaż więcej
Piotr Kazimierz Maniecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(23,53%)
Maciej Edward Hoffmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
47
(18,43%)
Krzysztof Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
70
(27,45%)
Grzegorz Osowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
78
(30,59%)
Okręg 6
Sołectwo: Lipiny
Pokaż więcej
Marzena Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(19,69%)
Agnieszka Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
52
(40,94%)
Jan Ślendak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
50
(39,37%)
Okręg 7
Sołectwo: Karolinów, Obrąb, Przykory, Kiciny
Pokaż więcej
Magdalena Powierża-Krauz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(33,81%)
Stefan Leon Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
1
(0,48%)
Wiesław Kazimierz Giza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
106
(50,48%)
Elżbieta Jadwiga Brzozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
32
(15,24%)
Okręg 8
Sołectwo: Gaj, Zazdrość
Pokaż więcej
Monika Antonina Elimer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(38,84%)
Alicja Zdzisława Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
3
(1,34%)
Monika Buczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
43
(19,20%)
Arleta Dominika Miąśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
91
(40,63%)
Okręg 9
Sołectwo Zabrodzie ul.: Starowiejska, Szkolna, Wspólna
Pokaż więcej
Wiesław Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(50,00%)
Sebastian Rydzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
0
(0,00%)
Jadwiga Pelagia Raniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
23
(12,92%)
Małgorzata Gmur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
42
(23,60%)
Maciej Mędrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
24
(13,48%)
Okręg 10
Sołectwo Zabrodzie ul.: Aksamitna, Boczna, Chmielna, Ekologiczna, Majora Henryka Dobrzańskiego, Jasna, Kolejowa, Łączna, Osiedlowa, Różana, Wesoła, Wolności, Wł. St. Reymonta, Słoneczna, Zielona
Pokaż więcej
Tomasz Hubert Katner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(24,27%)
Sławomir Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
19
(9,22%)
Ewa Krzeczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
43
(20,87%)
Rafał Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
24
(11,65%)
Bogusława Wielgolaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
70
(33,98%)
Okręg 11
Sołectwo: Głuchy
Pokaż więcej
Daniel Pieńczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(27,27%)
Andrzej Garbarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
68
(51,52%)
Jarosław Niedźwiedzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
28
(21,21%)
Okręg 12
Sołectwo: Słopsk, Młynarze
Pokaż więcej
Anna Jolanta Walczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
55
(18,21%)
Janusz Marian Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE
139
(46,03%)
Katarzyna Ruszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
108
(35,76%)
Okręg 13
Sołectwo Niegów ul.: Cicha, Dobra, Handlowa, Leśna, Piaskowa, Polna, Spacerowa, Spokojna, Warszawska, posesje bez ulicy
Pokaż więcej
Ewa Renata Markuszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(29,05%)
Bogdan Kazimierz Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE
2
(1,35%)
Andrzej Strągowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
63
(42,57%)
Anna Katarzyna Topolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
40
(27,03%)
Okręg 14
Sołectwo Niegów ul.: Klonowa, Kościelna, Nadbużańska, Wierzbowa
Pokaż więcej
Barbara Marzena Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(16,13%)
Leszek Wawryło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
71
(57,26%)
Justyna Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
33
(26,61%)
Okręg 15
Sołectwo: Dębinki
Pokaż więcej
Emilia Gierek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(11,62%)
Alina Urszula Teodorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA
126
(44,37%)
Wojciech Piotr Gotowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA
125
(44,01%)