Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO BOŃKI
Pokaż więcej
Zygmunt Józef Drzewaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(40,38%)
Paweł Pyrzakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(59,62%)
Okręg 2
SOŁECTWO MICHOWO, SOŁECTWO STRACHÓWKO, MIEJSCOWOŚCI POŚWIĘTNE, STRACHÓWKO
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Borowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(36,26%)
Paweł Arentowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ARENTOWICZA
47
(25,82%)
Edyta Kurkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(25,82%)
Monika Dorota Prządak
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
22
(12,09%)
Okręg 3
SOŁECTWO CIECIÓRKI, SOŁECTWO ĆWIKLINEK, SOŁECTWO SŁOSZEWO, MIEJSCOWOŚCI SŁOSZEWO, SŁOSZEWO-KOLONIA
Pokaż więcej
Łukasz Justat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
23
(8,98%)
Jacek Kucharzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(46,09%)
Adam Stańczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(44,92%)
Okręg 4
SOŁECTWO ĆWIKLIN, SOŁECTWO SZEROMIN, SOŁECTWO SZYMAKI
Pokaż więcej
Marek Jarosławski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(47,01%)
Paweł Konopka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(52,99%)
Okręg 5
SOŁECTWO KOWNATY, SOŁECTWO KOZIMINY-STACHOWO, SOŁECTWO KOZIMINY, MIEJSCOWOŚCI, NOWE KOZIMINY, STARE KOZIMINY, SOŁECTWO STRACHOWO, SOŁECTWO SZPONDOWO.
Pokaż więcej
Ewa Niewiadomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY NIEWIADOMSKIEJ
66
(19,58%)
Ryszard Makowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(12,76%)
Józef Władysław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KWIATKOWSKIEGO
59
(17,51%)
Agnieszka Czyżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GRUDNEGO
53
(15,73%)
Tomasz Górski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(34,42%)
Okręg 6
SOŁECTWO DALANÓWEK, SOŁECTWO KRĘPICA, SOŁECTWO LISEWO, SOŁECTWO STRUBINY
Pokaż więcej
Renata Grąbczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
167
(58,19%)
Henryk Rajmund Cymmer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(41,81%)
Okręg 7
SOŁECTWO BRODY
Pokaż więcej
Tadeusz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(34,38%)
Paweł Walczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(34,38%)
Andrzej Kazimierz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
40
(31,25%)
Okręg 8
SOŁECTWO SZEROMINEK
Pokaż więcej
Włodzimierz Bogusław Kędzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
197
(74,06%)
Artur Paweł Puchalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(25,94%)
Okręg 9
SOŁECTWO ARCELIN, SOŁECTWO KLUCZEWO
Pokaż więcej
Agnieszka Małecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(50,00%)
Ewa Krztoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(24,76%)
Henryka Aniela Żołądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARCELINA I KLUCZEWA HENRYKI ŻOŁĄDEK
52
(25,24%)
Okręg 10
SOŁECTWO SIEDLIN
Pokaż więcej
Stanisław Janusz Łopuszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(79,03%)
Magdalena Perdubińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(20,97%)
Okręg 11
SOŁECTWO MICHALINEK, SOŁECTWO POCZERNIN, SOŁECTWO WOŹNIKI, MIEJSCOWOŚCI MŁYŃSK, PRUSZYN, WOŹNIKI
Pokaż więcej
Bogdan Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(47,89%)
Barbara Cichocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KWIATKOWSKIEGO
26
(13,68%)
Roman Krzysztof Grudny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GRUDNEGO
73
(38,42%)
Okręg 12
SOŁECTWO ILINKO, SOŁECTWO ILINO, SOŁECTWO SKARŻYN
Pokaż więcej
Wojciech Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(41,67%)
Mirosław Korcz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
42
(14,58%)
Małgorzata Radomska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(43,75%)
Okręg 13
SOŁECTWO BOGUSŁAWICE, SOŁECTWO JEŻEWO
Pokaż więcej
Maria Gołębiowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(51,63%)
Łukasz Płuciennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GRUDNEGO
74
(48,37%)
Okręg 14
SOŁECTWO CHOLEWY, SOŁECTWO SKRZYNKI, SOŁECTWO WRONINKO
Pokaż więcej
Jacek Salak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(55,88%)
Tomasz Więckowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(44,12%)
Okręg 15
SOŁECTWO CEMPKOWO, SOŁECTWO PILITOWO, SOŁECTWO RAŹNIEWO
Pokaż więcej
Krzysztof Traczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(60,79%)
Grzegorz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(39,21%)