Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Garwolin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Beata Ostałowska-Tracz
69
(0,87%)
-
1
Marcin Kobus
1 254
(15,88%)
-
3
Michał Ryszard Kalbarczyk
138
(1,75%)
-
4
Bronisława Maria Ornat
265
(3,35%)
-
5
Agnieszka Ewa Majewska
73
(0,92%)
-
6
Marek Piotrowski
189
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
1
Jerzy Makulec
531
(6,72%)
-
2
Halina Poszytek
312
(3,95%)
-
3
Iwona Małgorzata Cabaj-Wiater
224
(2,84%)
-
4
Danuta Antolak-Baran
200
(2,53%)
-
5
Mateusz Stanisław Duchna
239
(3,03%)
-
6
Norbert Tomasz Wilbik
540
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Bogusława Elżbieta Jończyk
155
(1,96%)
-
1
Maciej Kurowski
1 477
(18,70%)
-
2
Antoni Frąckiewicz
699
(8,85%)
-
6
Beata Żak
483
(6,11%)
-
3
Agnieszka Sadowska-Janiec
800
(10,13%)
-
4
Piotr Jarosław Kapica
251
(3,18%)
Okręg 2
Gmina Garwolin, Górzno, Pilawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marek Chciałowski
1 165
(9,61%)
-
4
Barbara Jadwiga Kot
134
(1,10%)
-
3
Tomasz Jan Połoczański
558
(4,60%)
-
2
Dariusz Marek Owczarczyk
1 054
(8,69%)
-
5
Maria Owczarczyk
271
(2,23%)
-
6
Benedykt Rudnik
222
(1,83%)
-
7
Iwona Ostrowska
121
(1,00%)
-
9
Katarzyna Anna Suchecka
232
(1,91%)
-
8
Waldemar Kowalski
128
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
2
Janusz Tomasz Wyglądała
89
(0,73%)
-
1
Stefan Marian Gora
652
(5,38%)
-
4
Teresa Maria Afrykańska
128
(1,06%)
-
3
Iwona Maria Galas
91
(0,75%)
-
7
Joanna Mucha
86
(0,71%)
-
9
Adam Tadeusz Pieniążek
117
(0,96%)
-
6
Agata Beata Niksa
144
(1,19%)
-
8
Maria Irena Mikulska
59
(0,49%)
-
5
Mariusz Szostak
368
(3,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Stanisław Woźniak
1 401
(11,55%)
-
3
Jarosław Piotr Przybysz
530
(4,37%)
-
5
Magdalena Kucharska
581
(4,79%)
-
2
Mirosław Marek Walicki
1 222
(10,08%)
-
6
Ewa Kędziorek
680
(5,61%)
-
7
Paweł Budyta
558
(4,60%)
-
8
Mariola Anna Świętulska
171
(1,41%)
-
9
Monika Ochnio
995
(8,20%)
-
4
Kinga Smak-Lasocka
371
(3,06%)
Okręg 3
Borowie, Miastków Kościelny, Parysów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Jan Zboina
281
(4,89%)
-
4
Maria Całka
463
(8,06%)
-
3
Beata Pasternak
262
(4,56%)
-
2
Marianna Mucha
258
(4,49%)
-
5
Kacper Odziemczyk
49
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
3
Tadeusz Robakowski
317
(5,52%)
-
1
Teresa Zofia Bąk
488
(8,50%)
-
5
Agnieszka Maria Zadrożna
147
(2,56%)
-
2
Monika Serzysko
272
(4,74%)
-
4
Paweł Kowalski
251
(4,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marcin Jaroń
582
(10,13%)
-
2
Kazimierz Feliks Sionek
751
(13,07%)
-
1
Marta Jolanta Serzysko
1 065
(18,54%)
-
4
Janusz Kowalski
169
(2,94%)
-
5
Elżbieta Kazimiera Sitek
389
(6,77%)
Okręg 4
Gmina Łaskarzew, Wilga, Miasto Łaskarzew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Józef Tomala
1 129
(15,42%)
-
2
Szymon Adam Woźniak
406
(5,55%)
-
5
Monika Zofia Krawczyk
78
(1,07%)
-
4
Paweł Dziubak
735
(10,04%)
-
3
Teresa Orowiecka
290
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
1
Agnieszka Komorowska
215
(2,94%)
-
3
Maria Natalia Kowalczyk
144
(1,97%)
-
2
Tadeusz Gendek
179
(2,45%)
-
4
Rafał Edward Józwicki
92
(1,26%)
-
5
Agnieszka Czaplińska
264
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Ziędalski
2 177
(29,74%)
-
3
Waldemar Trzaskowski
629
(8,59%)
-
2
Marcin Nowak
404
(5,52%)
-
4
Renata Szarek
298
(4,07%)
-
5
Joanna Irena Grzechnik
281
(3,84%)
Okręg 5
Maciejowice, Sobolew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Alina Piętka
516
(7,63%)
-
2
Mirosław Karol Wyszomierski
268
(3,96%)
-
4
Stanisław Stępień
126
(1,86%)
-
3
Anna Krystyna Rucińska
224
(3,31%)
-
5
Adam Andrzej Zygadło
197
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
1
Ryszard Stanisław Brodziak
369
(5,46%)
-
4
Anna Miller
190
(2,81%)
-
2
Elżbieta Kołodziejek-Ziędalska
35
(0,52%)
-
3
Grzegorz Łapacz
204
(3,02%)
-
5
Andrzej Emil Ostanek
120
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Tywanek
1 651
(24,42%)
-
5
Beata Anita Kliczek
291
(4,30%)
-
2
Michał Jaworski
1 401
(20,72%)
-
3
Krzysztof Ludwik Łapacz
703
(10,40%)
-
4
Marzena Mirosława Oszkiel
466
(6,89%)
Okręg 6
Trojanów, Żelechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Albert Dominik Prządka
193
(2,59%)
-
5
Antonina Barbara Maraszek
106
(1,42%)
-
1
Mirosław Pyra
834
(11,20%)
-
2
Krystian Kania
555
(7,45%)
-
3
Krystyna Urszula Wieczorkiewicz
711
(9,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
1
Piotr Osmólski
713
(9,57%)
-
3
Anna Maria Żaczek
323
(4,34%)
-
2
Teresa Ewa Pszkit-Kamola
105
(1,41%)
-
4
Stanisław Prządka
124
(1,66%)
-
5
Nina Maria Braun
143
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Ośka
1 056
(14,18%)
-
1
Krzysztof Jerzy Ochnio
723
(9,71%)
-
3
Krzysztof Piotr Tomaszek
714
(9,59%)
-
4
Urszula Ewa Kobielus
769
(10,32%)
-
5
Hanna Sasimowska
380
(5,10%)