Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Aleksandrów, Borki, Brzumin, Buczynów, Cendrowice, Coniew, Czachówek, Czaplin, Czaplinek, Czarny Las, Czersk, Dębówka, Dobiesz, Karolina, Kępa Radwankowska, Julianów, Królewski Las, Krzaki Czaplinkowskie, Linin-Osiedle, Linin-Wieś, Ługówka, Obręb, Ostrówik, Pęcław, Podosowa, Podgóra, Potycz, Sierzchów, Sobików, Wincentów, Wojciechowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH
-
2
Magdalena Jolanta Faustman
14
(0,42%)
-
1
Piotr Wojtas
31
(0,94%)
-
7
Łukasz Zajączkowski
0
(0,00%)
-
3
Paweł Zaręba
4
(0,12%)
-
4
Mirosław Pietranik
1
(0,03%)
-
6
Bożena Szczytowska
1
(0,03%)
-
5
Magdalena Maria Winterot
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI
-
2
Zenon Nadstawny
231
(7,01%)
-
1
Małgorzata Kalińska
77
(2,34%)
-
3
Michał Tomasz Przybysz
42
(1,27%)
-
4
Beata Puk
101
(3,07%)
-
5
Grzegorz Stanisław Sieńkowski
144
(4,37%)
-
6
Tomasz Krzysztof Sobolewski
93
(2,82%)
-
7
Tomasz Ura
162
(4,92%)
-
8
Marzena Katarzyna Wójcicka
17
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA
-
1
Zbigniew Józef Adamczyk
203
(6,16%)
-
2
Mariola Dorota Krzyczkowska
33
(1,00%)
-
3
Jerzy Grzegorz Szynkiewicz
68
(2,06%)
-
4
Justyna Natalia Rogozińska
13
(0,39%)
-
5
Andrzej Gwardys
31
(0,94%)
-
7
Anna Dobosz
23
(0,70%)
-
8
Dorota Agnieszka Wrona
32
(0,97%)
-
6
Marta Karolina Sipak
39
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY
-
7
Kazimierz Gałecki
17
(0,52%)
-
2
Bożena Molak
256
(7,77%)
-
1
Danuta Lidia Rechnia
200
(6,07%)
-
3
Izabela Banasiak - Matusik
68
(2,06%)
-
6
Artur Robert Chys
54
(1,64%)
-
5
Izabela Beata Wrochna
133
(4,04%)
-
4
Jan Jarosz
176
(5,34%)
-
8
Jan Władysław Kucharski
11
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Rafał Serafin
20
(0,61%)
-
1
Arleta Hanna Żmudzin
200
(6,07%)
-
2
Marcin Kosakowski
58
(1,76%)
-
5
Katarzyna Iwona Serafin
9
(0,27%)
-
4
Łucja Dorota Michalska
34
(1,03%)
-
6
Andrzej Pazura
64
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
5
Zbigniew Wielogórski
74
(2,25%)
-
6
Urszula Wroniewicz
200
(6,07%)
-
1
Bożena Kwiatkowska
140
(4,25%)
-
7
Edyta Maria Zduńczyk
30
(0,91%)
-
3
Władysław Machowski
15
(0,46%)
-
2
Paweł Ciara
145
(4,40%)
-
4
Justyna Agnieszka Szczepek
30
(0,91%)
Okręg 2
Baniocha, Brześce, Kąty, Łubna, Mikówiec, Podłęcze, Solec, Szymanów, Tomice, Wólka Dworska, Wólka Załęska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH
-
1
Sylwia Katarzyna Górska
26
(0,87%)
-
2
Piotr Cegieła
3
(0,10%)
-
3
Martyna Joanna Szczęsna
3
(0,10%)
-
5
Marek Romanowski
2
(0,07%)
-
4
Kamil Krzysztof Stokowski
12
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI
-
1
Wojciech Waldemar Fornal
163
(5,42%)
-
6
Bogdan Adam Sałański
93
(3,09%)
-
2
Małgorzata Ewa Kamińska
37
(1,23%)
-
3
Renata Mateńko
124
(4,13%)
-
5
Andrzej Stanisław Posiewka
222
(7,39%)
-
7
Agnieszka Wróblewska
36
(1,20%)
-
4
Robert Zenon Podgórski
31
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA
-
2
Łukasz Piotr Baran
197
(6,56%)
-
4
Sławomir Krzysztof Korcipa
60
(2,00%)
-
3
Luiza Smejda
178
(5,92%)
-
1
Zbigniew Świderski
149
(4,96%)
-
6
Marta Surda
32
(1,06%)
-
5
Agnieszka Nowakowska
35
(1,16%)
-
7
Jerzy Kazimierz Kongiel
62
(2,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY
-
6
Monika Anusiewicz
26
(0,87%)
-
1
Mariusz Adamczyk
191
(6,36%)
-
3
Sylwester Adam Pindelski
62
(2,06%)
-
7
Bożena Kamila Jesionek
9
(0,30%)
-
4
Andrzej Krupa
57
(1,90%)
-
2
Teresa Jędral
239
(7,95%)
-
5
Maciej Andrzej Sulej
15
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Marianna Alianna Rusek
17
(0,57%)
-
2
Piotr Zieliński
64
(2,13%)
-
5
Anna Maria Piskorska-Rącz
13
(0,43%)
-
6
Joanna Urszula Rącz-Sawicka
10
(0,33%)
-
1
Jan Rokita
186
(6,19%)
-
3
Michał Stanisław Gustowski
111
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
3
Zbigniew Jeż
61
(2,03%)
-
1
Rozalia Zdulska
189
(6,29%)
-
5
Sebastian Chojnacki
28
(0,93%)
-
2
Grzegorz Lach
185
(6,16%)
-
4
Karolina Katarzyna Bork
18
(0,60%)
-
7
Witold Maciej Pałyska
32
(1,06%)
-
6
Jadwiga Strzeżek
27
(0,90%)
Okręg 3
Moczydłów, Góra Kalwaria-ulice: Norberta Adamowicza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stefana Batorego, gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Budowlanych, Fryderyka Chopina, Ludwika Fabianiego, Filipińska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Leśna, Lipkowska, Adama Mickiewicza, Pijarska 44, Pijarska od nr 62 do końca, ks. Jerzego Popiełuszki, Rybie, Skierniewicka, Spokojna, Sportowa, Jana III Sobieskiego, Stanisława Staszica, Szpitalna, Towarowa, Juliana Tuwima, Wiślana, kard. Stefana Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH
-
1
Michał Artur Rychlewski
64
(2,29%)
-
2
Karolina Kowalczyk
6
(0,21%)
-
5
Agnieszka Zyś
4
(0,14%)
-
3
Dominik Piotr Wojtas
6
(0,21%)
-
4
Michał Paweł Przystup
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI
-
2
Iwona Anna Krawczyk
82
(2,94%)
-
1
Tomasz Kazimierz Kęsik
113
(4,05%)
-
3
Czesława Iwona Książek
264
(9,46%)
-
4
Wiesława Grabowska-Kwiatkowska
15
(0,54%)
-
5
Maciej Majewski
24
(0,86%)
-
7
Andrzej Posiewka
138
(4,94%)
-
6
Grzegorz Adam Płatek
60
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA
-
4
Marek Krzysztof Nejman
51
(1,83%)
-
5
Aleksandra Puacz Markowska
14
(0,50%)
-
3
Grzegorz Cacek
63
(2,26%)
-
6
Anna Gostkowska
28
(1,00%)
-
1
Arkadiusz Strzyżewski
462
(16,55%)
-
2
Beata Anna Mika
132
(4,73%)
-
7
Szymon Tomasz Krupa
94
(3,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY
-
5
Patryk Powichrowski
28
(1,00%)
-
1
Ewa Talacha
29
(1,04%)
-
4
Bogdan Szymański
72
(2,58%)
-
2
Justyna Monika Szczypińska - Piotrowska
29
(1,04%)
-
3
Aneta Dzwonkowska
31
(1,11%)
-
6
Sylweriusz Robert Koprowski
25
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jakub Roman Rącz
240
(8,60%)
-
4
Aleksander Jarosław Myszyński
141
(5,05%)
-
2
Helena Alicja Garbolewska
87
(3,12%)
-
3
Agata Anna Derleta
48
(1,72%)
-
5
Zdzisław Adamczyk
53
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
4
Jerzy Dymanus
43
(1,54%)
-
1
Aleksandra Maria Fedynicz-Komosa
158
(5,66%)
-
2
Katarzyna Bartuzi-Ogińska
52
(1,86%)
-
6
Arkadiusz Łukasik
37
(1,33%)
-
3
Mariola Chudzik
16
(0,57%)
-
5
Monika Magdalena Jarmuszewska
53
(1,90%)
-
7
Robert Szczepański
29
(1,04%)
Okręg 4
Góra Kalwaria-ulice: 3 Maja, 11 - go Listopada, Al. Wyzwolenia, Artylerzystów, Armii Krajowej, Adama Asnyka, Batalionu "Zośka", por. Jana Białka, Brzozowa, Czerska, Dębowa, Dominikańska, Dolna, Graniczna gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grójecka, Gwardzistów, Jaśminowa, Kalwaryjska, Jana Kilińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, Klonowa, Konwaliowa, Marianki, Mariańska, Ogrodowa, gen. Leopolda Okulickiego, o. Papczyńskiego, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Rtm. Witolda Pileckiego, Pijarska nr 1 - 43 i 45 - 61, Plac marszałka Józefa Piłsudskiego, marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Piechoty, Polna, Kolumby Potkańskiej, Porzeczkowa, gen. Pułaskiego, Macieja Rataja, Ratuszowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Sasanki, gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Strażacka, Strzelecka, księdza Zygmunta Sajny, Śniadeckich, św. Antoniego, Romualda Traugutta, Walewicka, Wiejska, bp. Wierzbowskiego, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zakalwaria.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH
-
1
Marcin Marek Rychlewski
35
(1,39%)
-
3
Emilia Przygodzka
4
(0,16%)
-
2
Łukasz Królak
101
(4,01%)
-
4
Karolina Einszporn
3
(0,12%)
-
5
Kamil Marian Konat
17
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI
-
7
Jan Wysokiński
75
(2,98%)
-
3
Joanna Kaczmarek
26
(1,03%)
-
1
Jacek Walenty Gliński
147
(5,84%)
-
2
Bogusława Ewa Grzegorczyk
21
(0,83%)
-
5
Aleksandra Katarzyna Pęczek
28
(1,11%)
-
4
Jerzy Jan Pełka
72
(2,86%)
-
6
Paweł Rosłaniec
18
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA
-
3
Łukasz Kopytowski
42
(1,67%)
-
1
Piotr Krzysztof Walczak
212
(8,42%)
-
7
Beata Elżbieta Polaczyńska
118
(4,68%)
-
4
Anna Grzywacz
63
(2,50%)
-
2
Aleksandra Górecka
75
(2,98%)
-
5
Paweł Tabor
102
(4,05%)
-
6
Dariusz Kamiński
50
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY
-
1
Szczepan Krzysztof Fijka
89
(3,53%)
-
2
Wojciech Mariusz Dąbrowski
74
(2,94%)
-
6
Andrzej Skarżyński
52
(2,06%)
-
4
Michał Maziarek
4
(0,16%)
-
3
Iwona Maria Szymańska
96
(3,81%)
-
5
Anna Renata Cacek
30
(1,19%)
-
7
Kamila Aleksandra Wierzbicka - Hyb
22
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Wetesko
48
(1,91%)
-
4
Stanisław Tadeusz Wiśniewski
41
(1,63%)
-
1
Monika Katarzyna Bolek
196
(7,78%)
-
5
Marcin Józef Kucharski
66
(2,62%)
-
3
Bogdan Butruk
23
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
-
3
Mateusz Blicharz
26
(1,03%)
-
2
Henryk Mróz
121
(4,80%)
-
5
Teresa Hanna Krupa
37
(1,47%)
-
1
Wojciech Marceli Kochański
232
(9,21%)
-
4
Monika Celejewska
53
(2,10%)
-
6
Anna Lichocka
37
(1,47%)
-
7
Mariusz Andrzej Zyga
63
(2,50%)