Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jastrzębnik, Żelechów ulice: Babiego Lata, Błękitna, Bocianów, Chełmońskiego, Długa, Jastrzębska, Jesienna, Lucerny, Majowa, Mazowieckie Pola, Puszczy, Sielska , Skrajna, Spełnionych Marzeń, Tarczyńska, Topolowa, Turkusowa, Widokowa, Zdrojowa, Zielna, Żurawi
Pokaż więcej
Henryk Wiesław Dziewulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
55
(25,70%)
Jakub Jakubiak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
78
(36,45%)
Magdalena Agnieszka Radomińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(37,85%)
Okręg 2
Żelechów ulice: Akacjowa, Aleja Lip, Aniówka, Biała, Białych Dworków, Biesiadna, Bliźniacza, Boczna, Brzozowa, Chmielnik, Cicha, Deszczowa, Dębowa, Do Utraty, Gładka, Gościnna, Górska, Jagodowa, Jakuba, Janówek, Juliusza Kossaka, Karolkowa, Konwaliowa, Koralowa, Kościelna, Malinowa, Jana Matejki, Krakowiańska, Kręta, Krokusowa, Krótka, Krzewinki, Kwiatowa, Lasek Sosnowy, Letnia, Limby, Limonki, Łamana, Łączona, Łąkowa, Mgiełkowa, Miodowa, Modrzewiowa, Na Górce, Nad Lasem, Nowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Parkowa, Pastelowa, Piaskowa, Pieńkowa, Platanowa, Podole, Polanki, Polna, Porannej Rosy, Prosta, Prywatna, Przeskok, Ptasi Raj, Reginy, Rodzinna, Sarnia, Sasanek, Słoneczna, Sosnowa, Strumykowa, Szczęśliwa, Wiktora, Wiosenna, Wiśniowa, Własna, Wrzosowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zaciszna, Zgodna, Zielona, Zimowa, Żużlowa
Pokaż więcej
Monika Alicja Perzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
132
(49,44%)
Przemysław Paweł Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
135
(50,56%)
Okręg 3
Ojrzanów-Towarzystwo, Ojrzanów, Lisówek
Pokaż więcej
Norbert Marek Klimkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
96
(50,53%)
Ilona Karolina Tober
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
29
(15,26%)
Kamila Chrzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
38
(20,00%)
Katarzyna Strózik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(14,21%)
Okręg 4
Zaręby, Pieńki Zarębskie, Kaleń-Towarzystwo, Kaleń
Pokaż więcej
Tomasz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
99
(30,75%)
Anna Marzena Filipowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
168
(52,17%)
Cezary Manowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(17,08%)
Okręg 5
Stara Bukówka, Nowa Bukówka, Rumianka, Grzmiąca, Ciepłe, Ciepłe A
Pokaż więcej
Regina Janina Badowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
50
(24,63%)
Bogdan Janusz Drężek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
69
(33,99%)
Rafał Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
84
(41,38%)
Okręg 6
Skuły, Bartoszówka, Bolesławek
Pokaż więcej
Wacław Tadeusz Świdlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
99
(34,02%)
Wojciech Michałowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
84
(28,87%)
Mariusz Zbigniew Sztompka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
108
(37,11%)
Okręg 7
Piotrkowice, Redlanka, Petrykozy, Lasek, Grzegorzewice
Pokaż więcej
Wanda Elżbieta Redestowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
131
(62,09%)
Barbara Jadwiga Sadowska - Janusz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
80
(37,91%)
Okręg 8
Bieniewiec, Oddział, Grzymek, Słubica A, Słubica B, Słubica Dobra, Słubica-Wieś, Pieńki Słubickie
Pokaż więcej
Zofia Ołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
118
(34,91%)
Tomasz Wacławek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
145
(42,90%)
Tadeusz Józef Karłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
33
(9,76%)
Aleksandra Strózik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(12,43%)
Okręg 9
Osowiec ulice: Akacjowa, Aroniowa, Bajkowa, Baziowa, Białodrzewu, Bluszczowa, Bukszpanowa, Czeremchy, Gałązki, Jarzębinowa, Jasna, Kalinowa, Kwiatowa, Leśnej Ciszy, Leśny Zakątek, Leśnych Skrzatów, Lisia, Lotnicza, Magiczna, Myśliwiecka, Nad Stawem, Olszowa, Rodzinna, Rybna, Rzeczna, Sarenki, Sąsiedzka, Słoneczna, Smugowa, Sosnowa, Szkolna, Wierzbowa, Wilcza, Zająca
Pokaż więcej
Irena Elżbieta Staniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
56
(28,57%)
Magdalena Agnieszka Banaszek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
58
(29,59%)
Marcin Zenon Czora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
61
(31,12%)
Agnieszka Mosakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(10,71%)
Okręg 10
Osowiec ulice: Bukowa, Cienista, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Dworska, Falista, Grabowa, Graniczna, Gruntowa, Herbowa, Iglasta, Jodłowa, Kamienna, Kątowa, Konarowa, Kontuszowa, Kresowa, Kręta, Książęca, Leśna, Lipowa, Liściasta, Łanowa, Mazowiecka, Mirabelki, Modra, Modrzewiowa, Morwowa, Murawy, Niska, Nutki, Parceli, Parkowa, Piaskowa, Pod Gruszą, Podleśna, Polna, Polowa, Promyk Słońca, Przewiewna, Przy Lesie, Puchaczy, Rycerska, Rysia, Sarmacka, Słoneczna Polana, Spokojna, Stawowa, Strumykowa, Szlachecka, Trawiasta, Truskawkowa, Uroczysko, Wesoła, Wspólna, Zapolska, Zaścianek, Zawiła, Ziemiańska, Złota
Pokaż więcej
Katarzyna Karina Sitkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
92
(30,46%)
Ziemowit Bogumił Gać
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
37
(12,25%)
Joanna Janoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
173
(57,28%)
Okręg 11
Wycinki Osowskie, Zalesie, Musuły
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Folwarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
113
(31,56%)
Dorota Izabella Pisarek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
67
(18,72%)
Małgorzata Iwona Kozicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
128
(35,75%)
Anna Helena Powązka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(13,97%)
Okręg 12
Józefina, Huta Żabiowolska
Pokaż więcej
Roman Tomasz Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
133
(53,85%)
Teresa Marianna Maciejewska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
48
(19,43%)
Tomasz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
66
(26,72%)
Okręg 13
Żabia Wola ulice: Chełmońskiego, Krańcowa, Krótka, Leśna, Łąkowa, Mała, Ogrodowa, Osiedlowa, Parkowa, Przejazdowa, Przy Trasie, Sadowa, Spółdzielcza, Ślaskiego, Środkowa, Warszawska, Zielonej Żabki
Pokaż więcej
Tomasz Mieczysław Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
147
(69,01%)
Anna Maria Kakietek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
66
(30,99%)
Okręg 14
Żabia Wola ulice: Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cynamonowa, Czarnego Bociana, Diamentów, Dziewanny, Gajowego, Główna, Goździkowa, Jesionowa, Klonowa, Koniecpolska, Kwiatowa, Na Księżycu, Okrężna, Piłkarska, Polna, Rajdowa, Rąbieńska, Rolnicza, Rumiankowa, Słoneczna, Sportowa, Staropolska, Szafirowa, Szmaragdowa, Szybowcowa, Wiejska, Wiśniowa, Zamknięta, Ziołowa
Pokaż więcej
Justyna Wodnicka - Żuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
91
(33,58%)
Dariusz Bielawski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
59
(21,77%)
Anita Inga Tengli - Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
47
(17,34%)
Marcin Bernard Pyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(27,31%)
Okręg 15
Siestrzeń, Władysławów, Przeszkoda
Pokaż więcej
Sylwester Adam Skorupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA
62
(37,80%)
Krzysztof Janusz Marczewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
73
(44,51%)
Tomasz Bernyś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(17,68%)