Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marek Władysław Januchowski
203
(1,04%)
-
9
Kamil Moszczyński
57
(0,29%)
-
4
Ewa Beata Śnieżek
157
(0,80%)
-
11
Daniel Wojciech Zachar
47
(0,24%)
-
1
Małgorzata Zacny
1 164
(5,94%)
-
2
Jacek Okoń
203
(1,04%)
-
6
Grażyna Maria Kwaśniewska
119
(0,61%)
-
5
Bohdan Stefan Józwikowski
51
(0,26%)
-
7
Marek Krajewski
208
(1,06%)
-
8
Anna Małgorzata Zakrzewska
85
(0,43%)
-
10
Agnieszka Ambroziak
122
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
-
12
Sławomir Jacek Pietraszek
716
(3,65%)
-
1
Marek Zdzisław Wieżbicki
3 152
(16,09%)
-
5
Władysław Tomasz Wdowiak
530
(2,70%)
-
3
Michał Sławomir Śliwiński
1 126
(5,75%)
-
7
Wojciech Robert Hardt
845
(4,31%)
-
4
Małgorzata Barbara Sędzińska
974
(4,97%)
-
6
Maria Jolanta Grabowska
726
(3,71%)
-
2
Paweł Pieniążek
1 554
(7,93%)
-
8
Jerzy Szczepan Kopeć
448
(2,29%)
-
9
Lidia Urszula Abramczyk
230
(1,17%)
-
10
Agnieszka Rutecka
417
(2,13%)
-
11
Danuta Beata Pokropek
755
(3,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
6
Paulina Beata Szpilarska
54
(0,28%)
-
8
Beata Weronika Perzyna
31
(0,16%)
-
7
Jacek Majchrowski
24
(0,12%)
-
10
Ewa Tomczyk-Jabłońska
32
(0,16%)
-
3
Tomasz Marek Mackiewicz
76
(0,39%)
-
1
Iwona Jolanta Wiąckowska
327
(1,67%)
-
2
Janusz Grudniewski
59
(0,30%)
-
4
Tadeusz Janusz Wielogórski
35
(0,18%)
-
5
Adam Robert Cegiełko
56
(0,29%)
-
9
Adam Tadeusz Godlewski
27
(0,14%)
-
11
Renata Agnieszka Folwarska
60
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Tomasz Kołkiewicz
270
(1,38%)
-
5
Małgorzata Grażyna Tylczyńska
86
(0,44%)
-
6
Edyta Magdalena Stępnik
85
(0,43%)
-
3
Bogdan Józef Banasiak
243
(1,24%)
-
1
Piotr Wiaderny
2 112
(10,78%)
-
7
Halina Maria Zbyszyńska
138
(0,70%)
-
4
Marzena Olszewska
285
(1,45%)
-
10
Małgorzata Aleksandra Młotkowska
198
(1,01%)
-
8
Tadeusz Kuldanek
53
(0,27%)
-
9
Alicja Iwona Sujka
86
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
-
1
Henryk Eugeniusz Tuszyński
717
(3,66%)
-
6
Dorota Emilia Ziętek
81
(0,41%)
-
4
Paulina Jakubowska
78
(0,40%)
-
3
Michał Sotkiewicz
44
(0,22%)
-
2
Krzysztof Włodzimierz Maciejewski
69
(0,35%)
-
8
Łukasz Kalota
43
(0,22%)
-
5
Tomasz Feliksiak
38
(0,19%)
-
12
Tomasz Robert Kaczmarek
121
(0,62%)
-
7
Paulina Grzesiewicz
47
(0,24%)
-
10
Marta Kopeć
66
(0,34%)
-
9
Monika Zofia Urbaniak
24
(0,12%)
-
11
Maria Radzikowska
40
(0,20%)
Okręg 2
Gminy: Baranów, Podkowa Leśna, Żabia Wola
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Agnieszka Anna Niepytalska
80
(0,99%)
-
6
Michał Kołak
108
(1,33%)
-
1
Krzysztof Tadeusz Sankiewicz
923
(11,40%)
-
3
Bogumiła Garwol
99
(1,22%)
-
4
Krystyna Maria Demska-Olbrychska
641
(7,92%)
-
2
Andrzej Auguścik
425
(5,25%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
-
3
Andrzej Mieczysław Pomianowski
19
(0,23%)
-
2
Joanna Zapęcka
34
(0,42%)
-
1
Tomasz Drelichowski
309
(3,82%)
-
4
Marcin Sztandarski
34
(0,42%)
-
5
Bożena Barbara Tuszyńska
51
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
3
Bogumiła Aniela Karp
186
(2,30%)
-
1
Zbigniew Stanisław Kajak
443
(5,47%)
-
2
Małgorzata Maria Stępień-Przygoda
377
(4,66%)
-
6
Miłosz Magnus Jankowski
60
(0,74%)
-
4
Barbara Paryszewska
48
(0,59%)
-
5
Jakub Marcin Rafalski
41
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anna Maria Łyjak
115
(1,42%)
-
1
Dariusz Ireneusz Dąbrowski
971
(11,99%)
-
3
Elżbieta Maria Wolska-Zdunek
335
(4,14%)
-
5
Anna Elżbieta Kuldanek
77
(0,95%)
-
2
Bartosz Stachecki
308
(3,80%)
-
6
Sławomir Miron
89
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
-
2
Alina Grażyna Stencka
190
(2,35%)
-
3
Aleksander Andrzej Krzemiński
601
(7,42%)
-
4
Anna Grażyna Morawska
310
(3,83%)
-
5
Piotr Świdlicki
277
(3,42%)
-
6
Mariusz Pałasz
352
(4,35%)
-
1
Zofia Maria Owczarek
594
(7,34%)
Okręg 3
Gmina Milanówek
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Barbara Magdalena Stelmasińska
257
(3,22%)
-
2
Artur Stanisław Kołosowski
470
(5,89%)
-
1
Krzysztof Władysław Markowski
1 169
(14,65%)
-
4
Ewa Maria Utecht-Grzana
127
(1,59%)
-
6
Jan Krzysztof Orgelbrand
68
(0,85%)
-
5
Barbara Katarzyna Wiecka
119
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
4
Dawid Jan Maciuszek
69
(0,86%)
-
2
Zbigniew Ludwik Kijewski
46
(0,58%)
-
1
Katarzyna Czajkowska
379
(4,75%)
-
3
Anna Monika Dałek
41
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maria Izabela Gałecka-Wolska
752
(9,42%)
-
2
Mirosław Marian Paciorek
572
(7,17%)
-
5
Bartosz Wiktor Koprowski
80
(1,00%)
-
4
Iwona Aleksandra Michałowska
86
(1,08%)
-
3
Barbara Masalska-Borowa
67
(0,84%)
-
6
Marek Waldemar Liberski
88
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
-
3
Hanna Ewa Młynarska
301
(3,77%)
-
5
Bożena Maria Utrata
351
(4,40%)
-
1
Krzysztof Filipiak
1 928
(24,16%)
-
4
Elżbieta Maria Kubek
147
(1,84%)
-
2
Andrzej Olizarowicz
595
(7,46%)
-
6
Włodzimierz Jerzy Starościak
269
(3,37%)
Okręg 4
Gmina Jaktorów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW
-
3
Stanisław Tomasz Firlej
141
(2,48%)
-
4
Katarzyna Magdalena Paciorek
79
(1,39%)
-
2
Hanna Władysława Regulska
185
(3,26%)
-
1
Rafał Drązikowski
433
(7,62%)
-
5
Dariusz Grabowski
454
(7,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Sławomir Aleksander Kamiński
1 440
(25,36%)
-
2
Bronisław Jerzy Świdlicki
376
(6,62%)
-
3
Mirosława Danuta Sitek
91
(1,60%)
-
4
Krzysztof Dariusz Dominiak
63
(1,11%)
-
5
Ewa Magdalena Kakietek
130
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
1
Włodzimierz Paweł Paluch
177
(3,12%)
-
2
Anna Kryńska
52
(0,92%)
-
5
Paweł Cezary Perzyński
32
(0,56%)
-
3
Mieczysława Maria Kucner
54
(0,95%)
-
4
Alina Gryckiewicz-Kurek
157
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marianna Banaszek
412
(7,25%)
-
1
Piotr Ryszard Faruga
265
(4,67%)
-
4
Weronika Maria Tupczyńska
60
(1,06%)
-
5
Jolanta Maria Warda
76
(1,34%)
-
3
Sławomir Bronisław Parol
97
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
-
3
Katarzyna Najman
28
(0,49%)
-
4
Tomasz Jan Murzyn
71
(1,25%)
-
2
Marek Adrian Kiljański
72
(1,27%)
-
1
Zbigniew Reluga
611
(10,76%)
-
5
Joanna Staniaszek-Izbicka
123
(2,17%)