Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mordy, ulice: Czereśniowa, Jagodowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Leszek Romanowski
97
(48,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Anna Irena Pałys
22
(10,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Szczepan Daniluk
82
(40,80%)
Okręg 2
Mordy, ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Kilińskiego, Ks. Brzóski, Ks. Skorupki, Parkowa, Plac Zwycięstwa, Przechodnia, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Roman Gmitrzuk
74
(47,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Renata Agata Skolimowska
31
(19,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Ryszard Mikołajczuk
52
(33,12%)
Okręg 3
Mordy, ulice: 8 Dywizji Wojska Polskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Narutowicza , Olchowa, Pusta, Słowackiego, Składowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Sylwester Borzyński
58
(30,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Ireneusz Józef Bieliński
24
(12,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Marczuk
107
(56,61%)
Okręg 4
Mordy, ulice: Gliniana , Kolonia Mordy , Kościuszki, 3 Maja, Olędzka , Polna, Sienkiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Drabarek
134
(60,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Celina Ewa Pawluk
14
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jacek Marciniak
73
(33,03%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Tymosiak
46
(51,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ireneusz Denis
44
(48,89%)
Okręg 6
Czepielin, Czepielin-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Stańska
85
(48,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Agnieszka Kozak
54
(30,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Grzegorz Dąbrowski
37
(21,02%)
Okręg 7
Czołomyje, Doliwo, Ogrodniki, Olędy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Gustaw Dmowski
123
(71,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Zdzisław Zacharczuk
49
(28,49%)
Okręg 8
Pieńki, Stok Ruski, Wyczółki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Kotowska
90
(46,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Łukasz Skorupski
46
(23,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Boruta
57
(29,53%)
Okręg 9
Klimonty, Ptaszki, Sosenki-Jajki, Wólka Soseńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Kołtuniak
80
(51,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Elżbieta Radlińska-Trębicka
35
(22,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksandra Magdalena Kobylińska
41
(26,28%)
Okręg 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Chromiński
73
(58,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Leonard Zacharczuk
51
(41,13%)
Okręg 11
Radzików-Stopki, Wielgorz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Zarzycki
135
(87,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Daniel Kamil Orzyłowski
20
(12,90%)
Okręg 12
Radzików-Kornica, Radzików-Oczki, Radzików Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Janusz Radzikowski
155
(65,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Jasiński
81
(34,32%)
Okręg 13
Ostoje, Pióry-Pytki, Pióry Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Ostojski
0
(0,00%)
Okręg 14
Płosodrza, Rogóziec, Suchodołek, Suchodół Wielki, Wólka-Biernaty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusława Stefaniuk
43
(35,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Hawryluk
77
(64,17%)
Okręg 15
Głuchów, Stara Wieś, Wojnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimiera Urszula Pogorzelska
61
(26,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA MORDY
-
16
Robert Czarnocki
69
(30,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Emilia Kokieć
37
(16,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW : SKOLIMOWSKI RADNYM !
-
17
Stefan Czesław Skolimowski
59
(26,11%)