Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bujały-Mikosze, Sołectwo Wierzbice-Guzy
Pokaż więcej
Stanisław Józef Strzała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
109
(81,95%)
Małgorzata Kożuchowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(18,05%)
Okręg 2
Sołectwo Bujały-Gniewosze, Sołectwo Wierzbice-Strupki
Pokaż więcej
Dariusz Wojciech Kożuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Czekanów, Sołectwo Władysławów
Pokaż więcej
Sławomir Artur Siemieniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
91
(63,19%)
Jolanta Zawadzka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(36,81%)
Okręg 4
Sołectwo Łuzki, Sołectwo Łuzki-Kolonia
Pokaż więcej
Marek Głogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
83
(70,34%)
Stanisław Józef Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(29,66%)
Okręg 5
Sołectwo Dzierzby Szlacheckie, Sołectwo Toczyski Podborne
Pokaż więcej
Bogdan Janusz Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
92
(68,66%)
Krzysztof Leśniczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(31,34%)
Okręg 6
Sołectwo Dzierzby Włościańskie
Pokaż więcej
Włodzimierz Piotr Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
56
(56,57%)
Andrzej Jan Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(43,43%)
Okręg 7
Sołectwo Krzemień-Wieś, Sołectwo Krzemień-Zagacie, Sołectwo Wieska-Wieś
Pokaż więcej
Stanisław Gałaguz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
93
(66,43%)
Mariusz Bojar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(33,57%)
Okręg 8
Sołectwo Gródek, Sołectwo Gródek-Dwór
Pokaż więcej
Dariusz Konstanty Korczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
67
(52,34%)
Lidia Bojar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(47,66%)
Okręg 9
Sołectwo Mołożew-Wieś
Pokaż więcej
Romana Teresa Bonifaciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
48
(51,61%)
Andrzej Zbigniew Ewiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(48,39%)
Okręg 10
Sołectwo Jabłonna Średnia ul. Długa, Sołectwo Teofilówka, Sołectwo Tończa, Sołectwo Toczyski Średnie
Pokaż więcej
Elżbieta Joanna Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
66
(40,24%)
Sylwester Piotr Jurczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(59,76%)
Okręg 11
Sołectwo Jabłonna Lacka: ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Targowa, ul. Spacerowa, ul. Osiedlowa, ul. Kubusia Puchatka, ul. Prosta, ul. Krótka, Ludwinów
Pokaż więcej
Witold Eugeniusz Stolarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
139
(61,50%)
Tadeusz Boruta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(38,50%)
Okręg 12
Sołectwo Jabłonna Lacka: ul. Lipowa, ul. Klonowa, ul. Sienkiewicza od numeru 1 - 29, ul. Parkowa, ul. Żeromskiego od numeru 1 - 13
Pokaż więcej
Wacław Giziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
135
(57,45%)
Bogumiła Barbara Sałata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(42,55%)
Okręg 13
Sołectwo Niemirki, Sołectwo Stara Jabłonna: ul. Przechodnia, ul. Ogrodowa, ul. Świerkowa, ul. Wiejska, ul. Zacisze, ul. Żeromskiego od numeru 14 - 24
Pokaż więcej
Sylwester Mikołaj Hanusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
61
(28,64%)
Teresa Danuta Połosa
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
78
(36,62%)
Henryk Niemirka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(34,74%)
Okręg 14
Sołectwo Jabłonna Lacka Kolonie: ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa, ul. Wesoła, ul. Stawowa, ul. Sienkiewicza od numeru 30 - 47, Sołectwo Morszków
Pokaż więcej
Andrzej Zbigniew Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
59
(56,73%)
Tomasz Grądzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(43,27%)
Okręg 15
Sołectwo Nowomodna, Sołectwo Wirów
Pokaż więcej
Jacek Józef Pieczyski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA
28
(15,05%)
Piotr Kaczeczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(61,83%)
Piotr Talarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(23,12%)