Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Raszyn I, Nowe Grocholice
Pokaż więcej
Anna Monika Matracka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
250
(10,07%)
Barbara Turek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(4,19%)
Ewa Barbara Surmacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
203
(8,18%)
Anna Halina Wieteska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(2,01%)
Barbara Hejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(2,22%)
Sławomir Ruszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(3,46%)
Krzysztof Jan Będkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
223
(8,98%)
Mieczysław Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(4,91%)
Andrzej Stanisław Zawistowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
206
(8,30%)
Henryka Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
241
(9,71%)
Wojciech Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
67
(2,70%)
Łukasz Połubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
68
(2,74%)
Elżbieta Małgorzata Będkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
60
(2,42%)
Sławomir Jerzy Haczkur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
173
(6,97%)
Mirosława Jadwiga Matysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
93
(3,75%)
Diana Paulina Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
21
(0,85%)
Rafał Burczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(0,48%)
Karolina Natalia Aranowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(0,28%)
Weronika Paulina Sawicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(0,68%)
Agnieszka Katarzyna Kuczora
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(2,82%)
Piotr Juliusz Weryński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2
(0,08%)
Grzegorz Konrad Miziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(1,09%)
Jarosław Wiśniewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
53
(2,13%)
Krystyna Łysakowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
19
(0,77%)
Karolina Katarzyna Dobosz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
48
(1,93%)
Andrzej Paweł Zygmuntowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
38
(1,53%)
Teresa Barbara Senderowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
168
(6,77%)
Okręg 2
Raszyn II, Rybie I, Rybie II, Rybie III
Pokaż więcej
Janusz Augustyn Hoffman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
222
(5,75%)
Krystyna Teresa Górska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(2,77%)
Dariusz Tadeusz Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
604
(15,64%)
Norbert Jakub Białek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(2,33%)
Anna Małgorzata Wiernik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(1,40%)
Marek Bańburski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
213
(5,52%)
Grażyna Dąbek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(3,63%)
Maria Izabela Makarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(2,54%)
Ryszard Antoni Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
202
(5,23%)
Henryk Góras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(0,80%)
Celina Grażyna Szarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
144
(3,73%)
Andrzej Jan Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
177
(4,58%)
Anna Monika Oporska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
54
(1,40%)
Bartosz Białobrzeski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
67
(1,74%)
Jarosław Jerzy Willman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
34
(0,88%)
Elżbieta Kuczara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
393
(10,18%)
Agata Kuran-Kalata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
379
(9,82%)
Aneta Marianna Redecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
40
(1,04%)
Dominik Płocienicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
0
(0,00%)
Zbigniew Łukasz Skarżycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2
(0,05%)
Katarzyna Figurska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(0,54%)
Monika Sawicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(0,23%)
Katarzyna Anna Braiter
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(1,63%)
Emil Krzysztof Sawicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
155
(4,01%)
Maciej Hamerliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(0,80%)
Grzegorz Sękler
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
130
(3,37%)
Marek Obłuski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
115
(2,98%)
Małgorzata Olejnikowska-Prolejko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
40
(1,04%)
Karina Zofia Gotowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
26
(0,67%)
Marcela Oktawia Wiśniewska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
55
(1,42%)
Grzegorz Janiszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
165
(4,27%)
Okręg 3
Jaworowa I, Jaworowa II, Sękocin Stary, Sękocin Nowy, Słomin, Falenty, Falenty Nowe, Falenty Duże, Laszczki, Janki, Wypędy, Puchały, Podolszyn Nowy, Łady, Dawidy, Dawidy Bankowe
Pokaż więcej
Bogusław Wągrodzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(2,04%)
Sławomir Jan Ostrzyżek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
361
(9,67%)
Teresa Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(3,62%)
Grażyna Katarzyna Rowińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(4,61%)
Tadeusz Ignacy Pawlikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
406
(10,88%)
Agnieszka Boczkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(2,81%)
Elżbieta Marzec-Szeląg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(3,56%)
Kazimierz Jan Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(0,99%)
Ireneusz Koper
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
187
(5,01%)
Beata Barbara Sulima-Markowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
277
(7,42%)
Janusz Ireneusz Żuchowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
128
(3,43%)
Teresa Wanda Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
177
(4,74%)
Joanna Maria Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
37
(0,99%)
Grzegorz Zacharjasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
76
(2,04%)
Dariusz Wieteska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
187
(5,01%)
Izabela Paulina Charczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
38
(1,02%)
Rafał Olesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY RASZYN
138
(3,70%)
Grzegorz Bąk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(13,82%)
Ryszard Józef Cieślikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(2,06%)
Dorota Agnieszka Wilkosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(1,80%)
Jarosław Julian Aranowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
183
(4,90%)
Elżbieta Genowefa Ostrowska-Niedbalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
156
(4,18%)
Małgorzata Gut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(1,80%)
Wiesław Józef Szustak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
177
(4,74%)
Ewa Lutyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
52
(1,39%)
Grażyna Gałązka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
145
(3,89%)
Paweł Andrzej Sękalski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
26
(0,70%)
Anna Monika Chojnacka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
61
(1,63%)