Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Jurzyn-Modzele-Bartłomieje: miejscowości: Jurzyn, Modzele-Bartłomieje Sołectwa: Jurzynek, Kubice
Pokaż więcej
Robert Smakulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(28,71%)
Ryszard Wędrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
72
(71,29%)
Okręg 2
Sołectwa: Czarnoty, Gościmin Wielki, Zawady Stare
Pokaż więcej
Hanna Krystyna Banach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(22,56%)
Katarzyna Agnieszka Kałuża
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(24,39%)
Stanisław Jan Ciosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
87
(53,05%)
Okręg 3
Sołectwa: Gucin, Karolinowo, Zawady B
Pokaż więcej
Piotr Kołpaczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(50,98%)
Tadeusz Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
75
(49,02%)
Okręg 4
Sołectwo: Anielin-Belin miejscowości: Anielin, Belin Sołectwo: Szczawin-Adamowo miejscowości: Adamowo, Szczawin
Pokaż więcej
Marek Konieczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(40,88%)
Józef Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
107
(59,12%)
Okręg 5
Sołectwa: Janopole, Latonice, Władysławowo
Pokaż więcej
Krzysztof Jarosław Sobczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(49,16%)
Barbara Niedzielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
91
(50,84%)
Okręg 6
Sołectwa: Gawłowo, Gawłówek, Rostki, Zakobiel
Pokaż więcej
Edward Mirosław Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(21,29%)
Adam Ruciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(35,48%)
Hanna Danuta Bafeltowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
67
(43,23%)
Okręg 7
Sołectwa: Grabie, Nowosiółki Sołectwo: Popielżyn Dolny-Aleksandria miejscowości: Aleksandria, Popielżyn Dolny Sołectwa: Tomaszewo, Żołędowo
Pokaż więcej
Damian Dalecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(41,00%)
Anna Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
59
(59,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Kadłubówka, Miszewo Wielkie, Przepitki, Salomonka
Pokaż więcej
Adam Oporski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(46,48%)
Edward Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(26,76%)
Damian Wiktorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
38
(26,76%)
Okręg 9
Sołectwa: Henrykowo, Wólka Szczawińska, Zasonie
Pokaż więcej
Zofia Janina Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(12,90%)
Rafał Adam Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(30,65%)
Eugeniusz Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
46
(37,10%)
Elżbieta Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
24
(19,35%)
Okręg 10
Sołectwa: Miszewo B, Nowe Miasto-Folwark
Pokaż więcej
Jarosław Ebert
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(43,28%)
Emilia Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(41,79%)
Sławomir Andrzej Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
20
(14,93%)
Okręg 11
Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Ciechanowska, Kościelna, Ludowa, Targowa, Wspólna, Zacisze
Pokaż więcej
Sławomir Sencerz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(58,44%)
Zbigniew Stanisław Wacholski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
64
(41,56%)
Okręg 12
Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Długa, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Klonowa, Leśna, Lipowa, Młodzieżowa, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Północna, Sosnowa, Świerkowa, Wiejska, Władysława Stanisława Reymonta
Pokaż więcej
Ewa Wiesława Sotkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(62,14%)
Stefan Jan Gumowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
53
(37,86%)
Okręg 13
Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Apteczna, Biwakowa, Cicha, Dojazd, Gościmińska, Letniskowa, Przyleśna, Spacerowa, Słoneczna, Szyszkowa, Tatarska, Wakacyjna, Wiatraczna, Wolności, Zamkowa, Zarynie
Pokaż więcej
Aneta Konieczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(51,74%)
Miron Krzysztof Zygmuntowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
83
(48,26%)
Okręg 14
Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Główny Rynek, Nadrzeczna, Przechodnia, Przejazd, Tylna, Warszawska, Waryńskiego, Zakroczymska, Zaułek, Zawodzie, Zielony Rynek
Pokaż więcej
Daniel Żmijewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(17,83%)
Piotr Zadrożny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(35,67%)
Marek Caliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
73
(46,50%)
Okręg 15
Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Błonie, Browarna, Bursztynowa, Czernie, Graniczna, Królewska, Książęca, Kwiatowa, Ogrodowa, Piastów, Płońska, Polna, Tartaczna
Pokaż więcej
Krzysztof Wardzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(29,23%)
Janusz Jacek Chyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(29,74%)
Wiesława Witaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY
80
(41,03%)